Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agiie

Tu będziemy podlewać kwiatki - OGRÓDEK Nasz ...

Polecane posty

temat bo usunełam inny.. ale bajka się ostała więc ją wklejam :) -------------------------------------- Hej królewno hej królewno Czy te serce chcesz na pewno Nie poniszczysz i nie rzucisz I na śmietnik nie wyrzucisz Hej królewno hej królewna Ja mam serce tylko jedno I gdy serce swoje zranię Nic mi więcej nie zostanie Hej królewno hej królewno Czy te oczy chcesz na pewno Jak ocean rozmarzone Takie wietrzne zwiewne one Hej królewno hej królewno Nigdy nie krzywdź oczu zwiewność Bo gdy oczy te zapłaczą Nic już więcej nie zobaczą Hej królewno hej królewno Czy te słowa chcesz na pewno Mało mówią lecz nie kłamią I królewny też nie zranią Hej królewno hej królewno Nie karz słowa za oszczędność Bo gdy skrzywdzisz moje słowa Wnet umilknie piękna mowa Hej królewno hej królewno Gdy już weźmiesz księcia wierność Kiedy weźmiesz oczy słowa Kiedy serce księcia schowasz Nie okłamuj nie porzucaj Nigdy nie krzywdź nie zasmucaj I nie traktuj też jak króla Tylko kochaj i przytulaj -----------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak w drodze rehabilitacji dla wszystkich którzy polubili tamten topik..:) nie gniewajcie się :) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ............... dla każdego po 5 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej.. gdyby mnie męczyła.. to bym zwyczajnie nie pisała.. lub bym to powiedziała.. naprawdę.. :) a więc pisz do woli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego..? dobrze bedzie.. :) trzeba myśleć poztywnie.. a magie tworzą ludzie.. a nie topiki..:) więc uszy do góry a kąciki ust wraz z uszami.. jak to Justka mawia..:) ------------------ jak narazie zmykam spać dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej .. i ja zajrzałam na nowy topik :) ... Piąte Koło .. głowa do góry , magię tworzą ludzie tak jak Agiie napisała ... Jak na razie ze starych topików mój i Gnomika zostanie. Ale czy sie uchowają ?- najwyżej tu połączymy nasze siły ;) Agiie 🌻 Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aggie .. zauważyłam że już wstałaś . .ja juz oczywiście zdążyłam wstać dwa razy :D Na pomorze też w końcu słoneczko zawitało :) - chyba pójdę troszke na spacer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo:) no wstałam.. ledwo sie zwlekłam z łóżka przed 11.. ja naprawde musze chodzic wczesniej spać.. żeby nie spać tyle.. piękna pogoda dzis.. a ja musze chyba do Krakowa jechac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to ja nawet dłużej spałam po przed 12 sie zwlokłam .. tylko po drodze miałam kilkugodzinną przerwę na obowiazki ;) Aggie to czeka Cię dzisiaj wycieczka ... ja bym sobie pojechała dzisiaj nad morze :D... ale już mi mało czasu zostało , zaraz będę musiała poodbierać chłopaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
codziennie tam jeszcze.. to mi sie nie chce.. wcale.. jechać znów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To straciło już wtedy swój urok . Ja nad morze mam 30 km ...ale lubie sobie tak sama pospacerować ... Niestety pewnie dopiero wiosna zawitam ...ale róznie to przecież bywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja poleje wodę: Polska to piękny kraj, wszyscy żyją w dobrobycie, władza służy ludziom, kazdy chodzi usmiechnięty, ludzie są mili dla siebie, nie ma policji bo przestępców też nie ma:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnomku - w to akurat nie wierzę :P ... ale w to że można stworzyć sobie swój mały piękny świat to na pewno :P Ps. Polska to piękny kraj , ludzie czasmi są mili dla siebie albo ja sie takimi otaczam ... a reszta to raczej nie do zrealizowania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agiie wyjaśniła Jessico ... skasowała swój poprzednik topik i w miejsce starego powstał nowy ... ale ze starą ekipą ;) I myśle ze Aggie sie nie pogniewa jeśli napiszę ,że zapraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja będę malować..:) topik będzie jak pomorzanka mówiła.. o szukanie swego szczęścia na tym padole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×