Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agiie

Tu będziemy podlewać kwiatki - OGRÓDEK Nasz ...

Polecane posty

taki powiew wiosny zapach pierwszej ściętej trawy może nie daje mi szczęścia ale tak to lubię że aż bym się rzucił w tą trawę i tarzał w tym zapachu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo żurawie w przedświcie już nie noc ani dzień taki właśnie przedświt i ja dawno temu wracałem tak zawsze od dziewczyny i bardzo lubiłem ten przeszywający odgłos żurawi wokoło cisza i nagle jak odgłos odrzutowca mknący po sennym niebie skrzek żurawi ciągle mam to w pamięci i lubię to wspomnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasterka w mojej rodzinnej wiosce co roku zawsze można było spotkać przyjaciół których się nie widziało dłuższy okres czasu pogadać co u nich co u mnie lubię to bardzo ale w tym roku nie dane mi to może za rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęście trzeba mieć w sobie :) tzn nosić je w sobie..:) a mi chodzi o szczęście jakie może Nam dać inna osoba :) ale każdy szczęście rozumie inaczej.. -- nowych ziomków oczywiscie przyjmujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ktoś nie jest szczęśliwy, czyli nie nosi szczęścia w sobie.. a tylko wymaga by inni go uszczęśliwiali.. to w rezultacie unieszczęśliwia te osoby.. nie można uzależniać swojego szczęścia od innych bo wtedy zawsze człowiek będzie nieszczęśliwy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie do końca tak, nie można żyć tylko dla szczęścia i oczekiwań drugiej osoby.. Trzeba życ dla własnego szczęścia.. dajac to szczęście tej osobie.. ale będąc samemu szczęśliwym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coś w tym jest ale dlaczego to ja jestem szczęśliwy bo za takiego się uważam co mam w sobie takiego co sprawia że widzę częściej tą dobrą stronę życia czemu zamiast leczyć się na nerwicę jak większość wolę się nie denerwować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pewnie kwestia charakteru.. nastawienia do życia.. niektórzy biorą życie zbyt na serio.. zbyt mocno chodza po ziemi za mało w chmurach.. mnie co prawda te upadki z chmur ostatnio troche bardziej bolą..:P może za wysoko już w tych chmurach jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie sobie w chmurach siedzieć.. tak mi wtedy dobrze jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak... dobrze jest czasem posiedzieć w obłoczkach... Hmmm, ale się rozmarzyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z piekła mnie wykopali.. i tak poleciałam do nieba.. a z tamtąd na ziemie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aggie ... to co piszesz jest bardzo madre .. najpierw trzeba być samemu szczęsliwym , żeby móc uszczęsliwić drugą osobę . Więc mi właśnie teraztylko tej drugiej osoby do szczęścia chyba potrzeba :) Piąte koło - mamy podobną osobowosć , ja częsciej widzę te dobre strony , myśle raczej optymistycznie ,choć ostanio okres mojego życia był b. ciężki z optymizmem patrzę na kazdy następny dzień :) Jessica .. marzenia to chyba głównie domeną kobiet .. też lubię .. tylko hmm potem laduję z wielkim hukiem :D Gnomku .. a Ty masz marzenia ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamięci mi wymazali.. chyba żebym drogi nie pamiętała i wycieczek nie chciała organizować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamięć.. --- ja sobie nie wyobrażam.. tego pomorzanko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaginął odkurzacz w akcji
taki czerwony widzieliście zginął mi niedawno ktoś pożyczał z kafe ale nie pamiętam wiem ,że odkurzacz ma tyle wspólnego z ogródkiem co świnia z wyścigami ale jakby się gdzieś plątał i go zobaczycie dajcie znać ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to też.. ale np: tego że będę miała kiedyś 50lat.. szczerze mówiąc to i tych 25 sobie nie wyobrażałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×