Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agiie

Tu będziemy podlewać kwiatki - OGRÓDEK Nasz ...

Polecane posty

Spokojnie Aggie .. nawet się nie obejżysz jak bedziesz odhaczała kolejne latka ... wiesz co ja uważam że dla kobiety te najpiękniejsze są po 30 :) Mimo że dostawałam raz za razem dopiero teraz czuję sie jak prawdziwa kobieta :) Zresztą za pare lat sama zobaczysz :) Na razie nie przejmuję sie czasem , zresztą pewnie każdy wiek ma swój urok ... nie może być inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro mikolajki to ja wam po konewce w prezencie dam tzn nie ja tylko mikolaj....i bedziemy te kwiatki podlewac...moze w koncu mnie najdzie ochota podlac kwiatki w salonie????;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marg witaj :) ... też racja i ja muszę o swoje kwiatki zadbać ;) Ja na Mikołajki poproszę jakiegoś fajnego pomorzanina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jest nie lepiej.. właśnie zauważyłam że 2 dni temu sobie wode przygotowałam do podlania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre Aggie:D ... ja po tych moich ostatnich miesiącach wszystkie kwiatki miałam do wymiany . Pousychały wszystkie , a miałam na prawdę przepiękne kwiaty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ciekawe gdzie piąte sie zapodział znów..? coś mu chyba się nie spodobało że usunełam tamten top..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aggie .. Piąte chyba chodzi o tej porze do pracy ... Przynajmniej wczoraj tak było . Ja zaraz zbieram sie spać .. intensywny dzień jutro mam ;), rozjaśniam jutro image :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky strike//././.
to ja też podleję topik więzienną poezją;) Próbowałem raz jeden Uwieść damę Roztoczyłem przed nią Zalet moich pełen asortyment Wabiłem na uśmiech Na silne ramiona Niestety, wybranka obojętna była Odeszła Zostałem Pełen zachwytu dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucky wzruszylam sie..... to bylo piekne..... a ja chyba wszystkie kwiatki na kaktusy zmienie....tylko te sie u mnie w mieszkaniu trzymaja....to napewno kwestia swiatla:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lucky aaa, ja też niedawno byłam pocieniować włosy.. było to w poniedziałek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pożegnałam sie już na wszystkich topikach i stąd też juz zmykam .. :) Dobranoc .. bawcie sie dobrze a potem słodko śpijcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky strike//././.
proszę coś romantycznego;) na dobranoc Na środku pokoju...stoję Z nożem w ręku... Zakrwawione wszystkie ściany... Luka w pamięci... Właśnie zabiłem swoją nienawiść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanko, tak wydarzyło się. Małych i większych cudów doświadczam :) Jestem HAPPY..........:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akademia Pana Kleksa Małgorzata Ostrowska Podróż w Krainę Baśni w pochmurny dzień, gdy szary cień przysłoni barwy świata Nam odezwij się, przywołaj mnie, tak bardzo nie chcę zostać sam. w bezgwiezdną noc, gdy ciemna moc odbiera każdą radość nam odezwij się, przywołaj mnie, tak bardzo nie chcę zostać sam. widzę już piękne złote przestrzenie, oblane słońcem korony drzew łaki niebieskie, gdzie kwitnie marzenie, w różowej muszli syreni śpiew. tańczące słonie, beztroskie maje, czułe potwory, piękne rusałki wszystko to widzę, wszystko poznaję, żywe obrazy z dziecięcej bajki. w pochmurny dzień, gdy szary cień przysłoni barwy świata Nam odezwij się, przywołaj mnie, tak bardzo nie chcę zostać sam. w bezgwiezdną noc, gdy ciemna moc odbiera każdą radość nam odezwij się, przywołaj mnie, tak bardzo nie chcę zostać sam. widzę okręty, morską głębinę, perły ukryte na samym dnie świetliste kręgi, po których płynę, aby odnależć przeszłości cień. tajemne przejścia sezamu bramy dzielnych rycerzy zaklęty czas wszystko jak dawniej jak w bajkach mamy gdy wielki spokój otaczał Nas weź mnie ze sobą do kraju baśni, pojdę za tobą, gdy szepniesz... Zaśnij ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pseudo nim
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Agiie też i tu :) pozdrów rano dziewczyny ode mnie, bo pewnie będę spaaać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki choć ja będę cały dzień w Krakowie jutro chyba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×