Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agiie

Tu będziemy podlewać kwiatki - OGRÓDEK Nasz ...

Polecane posty

Na razie moi drodzy musimy wieczorkami sami spędzać czas .. ale i tak jest fajnie ... Wolę spędzać czas w miłym towarzystwie - chociaż on line .. niz wcześnie chodzic spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też:) a tak wogóle to sie już zbierać powinnam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie widzę Koło ... ja tu chyba z was wszystkich chodzę najszybciej spać .Teraz i tak dłużej siedzę ale to tylko dlatego że nie muszę o 5 wstać . Od poniedziałku , pewnie znowu będę musiała sie przestawić ;) Ale najważniejsze jest to że w końcu troszkę juz do siebie doszłam po sprawie .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powoli też ... teraz zostaje mi tylko bieg:D .. do przedszkola , do babciu, potem do szkoły .. do domku i znowu do szkoły .. :D Pewnie dopiero do domku na 19 zawitam :D Uwielbiam te swoje popołudnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
Pa, Pomorzanko. Deko, dokąd się wybierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
To idźcie.:) A ja idę spać.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Krakowa musze jechać znowu.. a wzasadzie to mnie juz tu nie powienno być kolorowych Justyś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czekam w Krakowie, pod smokiem, a Ty się tu szwendasz ;) nieładnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję Michale za to jak troszczysz sie o mnie ;) ... uwierz, niepotrzebnie .Widzę ,że uważnie śledzisz godziny w jakich jestem ,nie martw sie dosypiam -aktualnie jestem na zwolnieniu i śpię kiedy mi potrzeba . O moja przyszłość i moje kontakty damsko męskie sama zadbam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D Miłego wieczorku i może jeszcze więcej prezentów od Mikołaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nastawiaj się tak, życie jest takie, że w każdej chwili może nadejść niespodziewana zmiana i tego Ci życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Lingus :) Myśle ze najpierw muszę odpocząć po przejściach . Ale widzę ze powoli zaczynam sie już uważniej rozglądać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linguś ... nie czekam na Księcia :) ... ale na Kogoś specjalnego kto sprawi ,że znowu tylko w jasnych barwach będę widzieć świat :) Ale to musi być meżczyzna przez duże \"M \"- ciężko mi będzie ponownie zaufać - musi byc chyba bardzo cierpliwy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :D tak chyba teraz Młodzież mówi ;P ech, księcia z bajki to Ty nie chciej - ale prawdziwego mężczyznę-człowieka, Pomorzanko... Z życzeniami trzeba uważać i wypowiadać je starannie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za późno moja odp poszła - widzę, czytam, że księcia nie chcesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie tak Marteczko napisałam:) ... mam już o Nim jakieś tam małe wyobrażenie ;) Więc wiem jakiego meżczyzny będę szukać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro inne litery alfabetu Ci nie odpowiadają - to pozostaje mi z całego serca życzyć Ci Twojego R. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj .. ostacznie jak będzie inna literka .. przymknę oko ;) Ale poważnie R . to moja ulubiona męska litera:D Od lat tak mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od lat :) no tak... ;) ale głupie te zakochane babki :P lepiej nie kochać, nie czuć nic :D polecam ;) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Martuś może znajdzie sie jakis który ten mit obali ;) .. jeśli o literkę R chodzi ... :D No tak babki to tylko żyją mrzonkami :P Ja znam inaczej -\" lepiej kochać nieszczęsliwie , niż nie czuć nic w ogóle \" - zgadnij skąd ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×