Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agiie

Tu będziemy podlewać kwiatki - OGRÓDEK Nasz ...

Polecane posty

Gość pomorzanin
A kiedy wytrzeżwiejecie !? Piszecie wirtualnie o winku a siedzicie sami przed monitorem i marzycie by ten ktoś był obok. Cóż za iluzja marzeń ! Przemyślcie to !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michałku .. myślę ze sami będziemy decydowali co chcemy a czego nie chemy :P Tylko co Ty robisz też ciagle przed monitorem :D ? może właśnie real tobie by sie przydał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz człowieku ja pije realne winko jakby nie aaaaaapsik to teraz kierowałbym sie drogą na olsztyn:P a tak to lipa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomorzanin
Dobre ! Każdego nowego kojarzycie z Michaelem33 ! Pozazdrościć tylko. Pisałem bez złośliwości jeśli chodzi o ścisłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomorzanin
agiee !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widać agiie ma coś wspólnego z gnomami i gnomia grypa ją dopadła:( w sumie też prawda ale jak sobie wyobraże taki weekend nad wodą cisza spokój piwko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żebym to ja wiedziała co jest.. ale tak sie chyba czuje człowiek który umiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnomku .. na Mazurach to raczej sztormowa pogoda :P... tu masz ciepło , wesoło ....tylko pewnie tego bujania jeszcze brak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomorzanin
Nie wiem czy to prawda ale ponoć człowiek tuż przed samą śmiercią odczuwa przypływ sił i czuje się bardzo dobrze by potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tych Mazurach to chyba rzeczywiście wieje i zimno chyba mam cos z Gnomów w takim razie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym przypływem sił to też słyszałam.. więc rani miałam wiele sił.. by teraz większość stracić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agiie ma objawy gnomiej grypy i niech przyszykuje sobie duży zapas smarkadełek:D niby ciepło ale klimat nie ten :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomorzanin
Piszę poważnie. Wiele moich bliskich tak umierało. Było z nimi żle. Po czasie zaczeli się dobrze czuć, byli pełni energii i wydawało się że wyjdą z tego aż tu nagle... Wiecie coś o tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×