Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agiie

Tu będziemy podlewać kwiatki - OGRÓDEK Nasz ...

Polecane posty

Gość lucky strike///.///
rzeczywiście nie na temat.... i kompletnie zmieniłaś temat:P! z drugiego końca Polski niż Ty...i mi jest znacznie bliżej do Wawy niż na Słowację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie odpowiadam na takie pytania..:P -- powiem Wam coś.. wiem że Was to mało interesuje, ale prostuje sobie włosy.. i takie mam wrażenie jakby były czerwone.. tzn taki odcień miały:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky strike///.///
na takie pytania z kolei ja nie odpowiadam;) mnie bardzo interesuje Twój aktualny kolor włosów!...przejdziemy później do tematu depilacji ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucky, zostaw tę biedną istotę w świętym spokoju ;) ona tu kwiatkami, ogródkiem się opiekuje.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no powiedz.. z któregoś pomorskiego :P myślę że z tego środkowego:P co do moich włosów.. to ich kolor cieżko określić.. ale wydaje mi się że jest brązowy z bordowymi i złotymi refleksami czy jak to inaczej zwał.. sama zresztą nie wiem jakie są te moje włosy.. aktualnie.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co źle ze włosy prostuje:P nie chce mi się ich suszyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta i co z tymi chipsami?? bo ja kupiłam, paprykowe jak chciałaś:P ja co prawda wole cebulkowe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za paprykowe :D następnym razem zjemy cebulowe... :) a ja też czasem prostuję włosy - taką wadę fabryczną teraz kobiety mają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky strike///.///
:D w sypialni, w kuchni, czy w ogródku ...wszędzie miło się zajmuje takimi biednymi istotami:D ... ale ok dobranoc P.S. żadne pomorskie....a co do włosów to muszę na trzeźwo przemyśleć to połączenie kolorów bo w aktualnym stanie cytat "z bordowymi i złotymi refleksami" kompletnie mnie rozwala:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie źle kiedyś chciałem żonie prezent zrobić i kupiłem jej prostownice i zgadnij kto jej te włosy prostował na początku :O potem nauczyła się sama ale i tak mi czasem marudziła żebym jej wyprostował bo ona tak sama nie da rady uważam że prostownica to najgorszy prezent jaki można dać kobiecie oczywiście z perspektywy mężczyzny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky strike///.///
rozwala w tym znaczeniu, że wyobraźnia mi szwankuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tak na serio to ja nie wiem jaki ja mam kolor włosów..:D:D serio teraz wyglądaja na bordowe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ona jakaś leniwa ta Twoja żona, przecież to się śmiga po włosach raz dwa ;) A co do lucky\'ego - to dobrej nocy i małego kaca rankiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu? ja sobie sama prostuje..:P to wkońcu całkiem przyjemne zajęcie jest..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agiie, jednocześnie odpowiedziałyśmy, co myslałyśmy ;) to od tego wspólnego czipsowanie chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się na prostowaniu nie znam dziewczyny bo jakoś sobie włosów nie prostuję może ona lubiła jak jej prostuję nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz.. zawsze lepiej jak ktoś prostuje bo widzi z tyłu.. to prawie jak u fryzjera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa no tak. Jaaasne teraz. to jest przyjemne, gdy ktoś zajmuje się Twoimi włosami... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piątka zapisze Ciebie tylko ;) Moimi włosami sama się pozajmuję - takie życie ;P przeżyję, przynajmniej :))) bo z mężczyznami nigdy nie wie się... :) i może być źle ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doobra - nie truję już, 5ko :D Ale moimi włosami to bym chciała, żeby taki jeden \"poza tematem\" się zajął ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×