Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agiie

Tu będziemy podlewać kwiatki - OGRÓDEK Nasz ...

Polecane posty

ja też nie mam ale chce mi się i go ugotuję ale bigos można wekować i jak się znowu zachce to już kotować nie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja zona też nie lubiła gotować i jak coś gotowała to była to zazwyczaj zupa kalafiorowa albo kotlety z piersi kurczaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikogo nie pozarażam apsik :P To gnomia zaraza apsik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piąte aż tak żle to ze mną jednak nie jest :D Gnomuś ... no mam nadzieje :P.. i tak już za długo w domu siedzę :P Lingus .. hejka :) ... to i ja Ci odmacham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linger witaj nie pozarażam apsik grzeczny jestem apsik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🌼 Czy mogę przyłączyć się do topiku?? Znajduję tutaj optymizm, którego mi brak na co dzień :) A bardzo go potrzebuję ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapraszamy apsik pomorzanka jak zwykle nikt mi nie wierzy apsik a ja nawet nie wiem czemu apsik:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja fałszywa no nie powinienem się obrazić aaaaaaaaaapsik że bestia to się zgodze ale nie fałszywa aaaaaaaaaaaaaapsik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Wy kto jak kto ale Gnom to jest grzeczny.. on czasem tylko bywa bestia wstretna..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstrentny i wredny aaaaaaaaapsik a do tego wkurzony aaaaapsik bo przez aaapsik nie pojechałem na rybki aaaaaaaaaaaaaaaapsik a chłopacy se jadom aaaaaaaaaaaaaaapsik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorka - każdy jest mile widziany.. :) kwiatków dużo i podlewać trzeba.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnom no ja sie im nie dziwie, też bym Cie w domu zostawiła bo przecież wszystkie ryby byś spłoszył :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś musi aaaaaaaaaaaaaapsik ale jak ktoś nie jest gnomem to mu nie grozi bo to gnomia grypa aaaaaaaaaaaaapsik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agiie kurna ale gdzie tu sprawiedliwość aaaaaaaaaaaaaaapsik szykował się taki fajny weekend aaapsik mazury woda wedki chłopacy aaaaaaaaaaapsik rybki piwko zero bab aaaaapsik a tu taka lipa aaaaaaaaapsik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie, jak dzis poczytalam ten topik, to do tej pory mam usmiech na twarzy, a naprawde dawno go nie mialam :) I chodza mi po glowie nalesniki wedlug przepisu pomorzanki :) Pomimo, ze nie lubie parowek, to na pewno go wykorzystam. Jestem ciekawa jak piątemu smakowaly jego nalesniki, bo widze, ze z niego niezly kucharz jest ;) Co dzis porabiacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mi to napisałeś Don\'t worry be happy:D Jeszcze niejeden taki wypad będzie.. A skad Ty tą grype przytargałeś.. złóż tam zażalenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko to fajnie, ze Ci ten topik taką przyjemność sprawił :) z załozenia miał być optymistyczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agiie żebym to ja wiedział aaaaaaapsik skąś się przywlekła aaaaaaaaapsik trza się będzie jakoś ratować aaaaaaapsik jak się zbirze towarzystwo to trza coś wypić aaaaaaaaaapsik tak na rozgrzewkę aaaaaaaapszik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnom ale Tobie przy chorobie to nie wiele trzeba :P będzie Ty to raczej do łóżka powinieneś iść.. jakąś aspiryne i wit. C.. i lulu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra .. skończyłam podsypianie na dzisiaj :) Autorko witaj - naleśniki są na prawdę pyszne ... :) Gnomku , jak będziesz grzeczny to oczywiście na te naleśniczki Cię zaproszę :P Agiie - wróciłaś z Krakowa.. głowy Ci po drodze nie urwało ? ;) Jeszcze jestem w trakcje robienia kolacji .. będę wpadała i wypadała ... tylko mam nadzieję ze na kolację nie podam węgielków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na Gnomowy topiku opisałam moja podróż do Krakowa.:P no wiało troche..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×