Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agiie

Tu będziemy podlewać kwiatki - OGRÓDEK Nasz ...

Polecane posty

ja też, bo moje do tych Twoich to się nie umywają:P a narazie to idę spać -- prawie całą tą pepsi wypiłam.. ja będę latać do wc całą nocą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co z aproblem wypij pepsi litrową i 0,5 litra wody min. przed snem..:) to sobie bedziemt latać.. jakoś milej mi się latać będzie mając świadomosć że nie tylko ja spać nie mogę..:) i latam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noi i się nalatałam :P ja sie zaraz zwijam do Krk znów..:( ale sie nie wyspałam bo dziś o 9 :(budzik dzwonił to wstałam przed 10:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja planuje zaraz znowu isć spać :D Pogoda bo bani , w domku posprzątane ... dzieciaków nie ma ... chyba jeszcze trochę pośpię :D Aggie .. troszke współczuje , jeśli pogoda jest taka jak u nas :Oto żal nawet pieska na dwór wypuścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda jest jak na wiosne..:P jeju tzn. rano było więcej słońce a teraz jakoś za chmury wpadło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zapraszam na Pomorze ... leje , wieje że głowę chce urwać .. brrr ... zaraz sobie przytaszczę jakis ciepły kocyk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Piąte :) To tylko u nas pewnie taka porażka ...brrr.. .a ja zaraz będę musiała sie ubrać i po dzieciaki jechać . Wezmę dwóch od razu , bo już potem to chyba jednego na weekend w przedszkolu zostawię :D ;) Wychodzić nie będzie mi sie drugi raz nie będzie chciało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat od naleśników to ja jestem specjalistką :D ... na słodko , na ostro nie ma problemu .A jakie Piąte są Twoje ulubione ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnomku .. wszystkich nas tu pozarażasz :P Piąte ... robisz naleśniki do środka wkładasz parówkę (3/4 jeśli jest za duża , na parówkę plasterek sera . Zawijasz jak krokiety , obtaczasz w panierce i na patelnie . Smażysz na oleju (tudzież innym tłuszczu) na małym ogniu z wszystkich stron .Po usmażeniu na wierzch polewasz ketchup i danie gotowe :) Smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mało naleśnikowy jestem czasem tylko mam ochotę ale w niedzielę bigos gotuję bo łazi za mną i odczepić się nie chce nie ma wyjścia trzeba ugotować ale będzie wyżerka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×