Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agiie

Tu będziemy podlewać kwiatki - OGRÓDEK Nasz ...

Polecane posty

Michale ... wiesz ,ze jestem tydzień po rozwodzie .. nie szukałam szybciej , choć wiesz że troszke juz meżczyzn poznałam .Ale ja ciebie nie obrażam...a ty to robisz nim stop ... Przestań za mna łazić .. zmień topiki .. i to nie ja siedzę po 24 godziny na dobe tylko ty ... On Off - spokojnie pewnie to nie ostatni raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co? Zaprosisz mnie do piaskownicy,na bójkę dzieciaków? Kobiecie mozna napisać wszystko,ale w odpowiedniej formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuję go olewać - tak jak w życiu rzeczywistym robią z nim ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buehehe aggiie chyba twoj
top poszedl sie jebac kretynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem ludzi którzy.. w jednej minucie potrafią się przymilać do innych a w drugiej tą samą osobę zbluzgać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic w tym dziwnego
jestes tepa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agiie, wysyłam Ci jeszcze\"Dzieci\" Elektrycznych Gitar :P :) Juz pewnie są w Twojej skrzynce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla seksu, Agiie, faceci zrobią dużo. Nie chcę Gitar, mam na CD. a poza tym nie przepadam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze opisalas
sama siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co :) Ma ktoś może piosenkę \"Przewróciło się\" Elektrycznych G.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michał a ty myślisz że Tobie ktoś w to uwierzy teraz? Weź sie chłopie zastanów.. A co Ty chcesz wogóle Nam tutaj pokazać? że jesteś lepszy od Nas? Może i jesteś.. ale wiesz co mnie to rybka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera, jak nie 24 godziny na dobę ! od samego ran siedzisz aż do samego wieczora póki nie pójdziesz spać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michał, a Ty to wiesz, skąd? hmmm? bo sam tak siedzisz......? o co ci chodzi, chłopie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaus
Moja kumpela założyła forum pomocy dla ludzi szukających pomysłu na prezent. Dla osób bez wybujałej wyobraźni i czasu - zwłaszcza przed świętami - bezcenne:) Zapraszam: www.gieldaprezentow.pl !!! Polecajcie - odradzajcie, odwiedzajcie i piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz Michale .. na razie to sama o siebie zadbam ...To chyba nie twój interes o ktorej chodzę spać ...i ile czasu przeznaczam na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe 24 h na dobe to nie mogłaby iść spać na cóż doba ma 24 godziny inaczj być nie chce.. siedząc na kafe codziennie 24 godz/dobe nie mozę chodzić spoać -- a jeśli nawet siedzi 24 h/dobe to co Cię to interesuje.. czy to jest Twoje życie?? nie.. wiec zajmij się sobą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×