Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam juz dosc

przy podzile majatku maz upomnial sie o szczoteczke do zebow

Polecane posty

Gość mam juz dosc

mial ktos podobnie? Rece mi opadaja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzka-098765
o szczoteczke do zębów :D :D :D ale sie uśmiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam juz dosc
mnie nie jest do smiechu, przerazenie mnie bierze, ze to byl czlowiek z ktorym zylam 7 lat to koszmar!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyczyść nią
muszlę klozetową i zapakuj do pudełeczka, daj mu tez kubeczek... niech się cieszy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się no
a to co, wspólną mieliście??? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nie zrozumiałaś
przesłania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przejmuj się
moi teściowie zażądali zwrotu garnków ( zwykłych, nie jakiś tam zepterów) które nam podarowali w prezencie ślubnym 15 (!) lat wcześniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie no
A ty mojej zjadliwosci. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** ** ** ** ** *** *** ***
ja z eksem dzieliłam majątek przed rozwodem...wypisał na kartce rzeczy ktore kupiliśmy razem niby takie bardziej wartościowe...hitem na liście były sztućce plastkowe z tesco, które kupiliśmy na jacht...śmiej się z tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ktoś używa sformułowania \"Rece mi opadaja\" oznacza to osobę egoistyczną. On poprostu od ciebie ucieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie. Kto poważny wyciągnie z tysiaca słó kłótni słowo \"szczoteczka\", czy nie kobieta bezgranicznie zapatrzona w siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie mieliście majątku typu : dom , samochód, działka itp ? To takie rzeczy się dzieli, a nie jakieś tam szczoteczki Jak będziecie dzielić każdą szczoteczkę, gazetę i ścierkę do podłogi to możecie skończyć podział za 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snowy
hmm, ja swojej żonie (nie mieliśmy ślubu, razem od 20 lat ) zostawiłem nowy dom, wszystko co w nim jest i samochód. Prócz alimentów dorzucam się do rachunków i w sumie nie mam nic prócz nowej, najukochańszej na świecie żony, która pokazała mi dopiero teraz jak cudowna potrafi być żona i jak wspaniałe może być małżeństwo, już przestawałem wierzyć w miłość ale w to trzeba wierzyć do końca. Szczęśliwy 40 latek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKKKKKKKKKL
i ma rację, w końcu to jego szczoteczka i sama mu ją powinnaś oddać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój znajomy wyszedł z domu tak jak stał, żona nie pozwoliła mu zabrać nic. Jemu zdarzyło się kilka razy pożalić komuś że ”nawet szczoteczki do zębów nie wydała”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam juz dosc
oddalam mu te szczoteczke, za namowa kogos zyczliwego umylam nia najpierw sedesik... dostal tez cale mnostwo innych rzeczy , o ktore sie upomnial, niech ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewdzięczna
przyłączam sie do listy rzeczy zwróconych przy podziale majatku Oprócz rzeczy naprawde posiadajacych istotną wartość materialną , na liście pojawiły się min. : robot kuchenny , foremki do ciasta, chlebak, tarka do pięt , puszki na herbatę, doniczki , żyrafa pluszowa z pokoju dziecka , świecące kmyki ... Trochę się zirytowałam, ale jeszcze bardziej mi jest przykro że tyle lat ...pod jednym dachem z takim małostkowym człowiekiem. Tak to prawda faceta poznaje się po tym jak kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam juz dosc
o to widze tez niezle, hmm tarka do piet - przebija nawet moja szczoteczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilismy tylko meble w zasadzie wszystko inne podarowali nam rodzice,wiec sie upomniał o szafe z kompletu,wspaniałomyslnie ma ja zamienił na 4 miesiące bez alimentów..Na jego nieszczescie moja przyjaciłóka jest prawnikiem.Zagroziłam konsekwencjami w postaci komornikazapłacił bez szemrania. Potem sie zalił,że odszedł bez niczego,ja mu na to ze goły wszedł w to małżenswo i goły odszedł. Teraz zwiazał sie z dziana pania stomatolog i sytuacja całkiem podobna:kobita stawia chałupę,w zasadzie na wykończeniu... Mam nadzieje,że juz mu sie ułozy bo znów pójdzie tak jak przyszedł w samych skarpetkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam juz dosc
:) tez niezle szafa za alimety jak porownuje swoja sytuacje do innych to troche mi lzej, ze to nie tylko moj paartner okazal sie niewiele wart. Marne to pocieszenie, ale jakos tak mi razniej, dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba było wsadzić ja sobie w dupę i zrobić zdjęcie ...a potem załączyć mu razem z ta szczoteczka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę podłe i małostkowe czyszczenie sedesu szczoteczką tym bardziej że to rzecz osobista i facetowi się należała. Takie zachowanie świadczy o twoich problemach psychicznych i tak naprawdę o twojej podłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym może powinnaś rozważyć leczenie. Odreagowywanie frustracji na facecie brudzeniem jego szczoteczki fekaliami i informowanie o tym z dumą na forum nie jest normalne i świadczy wręcz o tym że masz patologiczny umysł. Dobrze zrobił że cię zostawił. Zrobiłbym tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A najgorsze jest to że na tym forum dużo kobiet popiera takie zachowanie. Pogrzało Was drogie Panie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynna33
Mój zabrał gumową wycieraczkę sprzed drzwi i dopiero po kilku dniach sie zorientowałam że jej nie ma :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moja była napisała o przyznanie jej rzeczy, o których nawet nie wiedziałem że coś takiego mamy tudzież o przyznanie jej np doniczek i 6 kieliszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×