Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość kwacha
Byłam tak chuda i wycieńczona po tych zupach z buraków, brukwi lub liści kapusty, że nie miałem siły wrócić do domu. Po drodze, żeby się nie przewrócić, opierałam się o ściany budynków i podtrzymywałam bram. Matka, pewna, że nie żyję, jak mnie ujrzała, zemdlała i upadła w progu. tyle wspomnień za 7,50 zrezygnowałam, założyłam własną firme jestem szczęśliwa i bogata pozdrawiam panie za 7,50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babok
Ooooooooo kufa mać!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie spokój z tą obłudą...kierownikami , kierowniczkami,to jedna wielka związana ze sobą szajka.co ich obchodzi los pracowników.pilnują swoich interesów i kontaktów ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocka
te przytułki za 7,50 padną szybciej jak powstają w naszej kochanej OJCZYŹNIE. Żaden POLSKI sklep nie padł przy nich a wręcz przeciwnie, rozijają się. Jak dziodek był młody do wykańczał dziodków w niemczech, a teraz młodzież POLSKA wykończy dziodka. starość nie radość lecz ułomność. kurde jak on mi mało płaci za dzierżawe, ale się wpaprałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska ja
Witam Was Wszystkich!Po długim chorobowym nie z własnej winy,zwolniła mnie pani F i wiecie co jestem jej poprostu wdzięczna.Od miesiąca mam własną działalność i wiem że żyje,nie powiem ze nie było mi przykro odchodzac,naprawde kochałam tą prace,ale jak nie doceniają tych co chcą pracować to trudno,tyle że teraz to Ja jestem paną a pani F tylko panienką u Her Schleckera.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska ja
miało być panią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gilza
Te sklepy to istna wiocha, brak tylko bełta za 7,50 lepiej dziodek niech zmieni na spożywczaki, to nie zbankrutuje na śląsku zamkneli kolejne dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gilza
A ja tu pracuje 3 lata i kiedyś zdychałam z głodu. Dobrze, że kradne. To żyje. Umiem omamić panią F rajer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sinus
do GILZA NIE MASZ SIĘ ZA BARDZO CZYM CHWALIĆ- NIE WIEM CZY WIESZ ALE 7 NIE KRADNIJ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gilza
sinus, a co? dasz mi na jedzenie? dziodek mi da? umoralniaj to dziodka, panią F i innych wyzyskiwaczy i krzykaczy a nie mnie. Żle się wyraziłam nie kradne a biore to co mi się należy za ciężką prace. Też lubie żyć w luksusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rydzek
Do:kaska ja W którym sklepie pracowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupowiec
do wszystkich, u niemcow placa w tej firmie sprzedawcy 12,93/h a w Polsce wiadomo ile. Jestem ciekaw dlaczego ktos u nas zatwierdzil takie stawki jakie sa? A ile zarabia kierownictwo? stawki niemieckie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manhatanka
Taaa,znane sa pzypadki,ze sie "wpadlo"w oko kierownikowi i calkiem dobrze sie na tym wychodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulla5678
dziewczyny jak u was z towarem po skróconej promocji bo my jesteśmy zasypane i czy ktoś wie czy będzie można trochę zwrócić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sinus
witam , u nas podobnie jest z towarem promocyjnym, hmm szczerze wątpię w możliwość zwrotu.... Czy ktoś słyszał o podwyżkach ????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie,jak u Was wygladaja obroty???Utrzymuja sie w normie czy spadły???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sinus
spadły !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska ja
Do rydzek..mysle ze to juz nie wazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rydzek
Do:kaska ja bo może się znamy, tak myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parodia
czy dziodek zbaraniał? czy co? założyli kamery i co z tego? ja nie przyszłam ty gapić się w monitor i udawać rutkowskiego, tropiciela. niech se wynajmie ochrone ja nie mam takich umiejętności i uprawnień. niech regionalne nieroby se tropią złodziei. ja sama pójde obserwować a przy kasie widmo usiądzie i obsłuży. te kamery to pic na wode dla złodzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikitka2783
do parodia: nie pasuje ci że masz kamery? to powiedz regionalnemu niech je da na inny sklep,który chętnie by je chciał tylko narzekać potrafisz ,tak ci żle to się zwolnij i daj szansę innemu na etat nie blokuj miejsca!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram nikitkę :) narzekającym mówimy stanowcze NIE, szukajcie pracy gdzieś indziej, jak wam tak źle!! Pozdrowienia dla zadowolonych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parodia
nitka jesteś regionalna to sie nie wcinaj a neisi paniusiu za 7,50 nie potrafisz rozpoznać regionalnej ptaszyny na forum ech jaka ty biedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikitka2783
szkoda mi tak tępych ludzi jak ty?mądrujesz tylko jako anonim jak taka cwaniara z ciebie to napisz a jakiego miasta jesteś?a może to ty jesteś regionalną i zgrywasz się tylko na tym forum,albo jesteś tępą blondi!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaMamaA
Takie jesteście "za" tym całym bajzlem to poczekajcie jak założycie rodziny,zajdziecie w ciąże i po macierzyńskim wrócicie do pracy,potraktują Was jak śmiecia i nie ważne ile lat i jak ciężko pracowałyście nabijając kabzy tym na górze.Pozdrawiam wszystkie mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parodia
ty nitka a od kiedy ja z miasta? dziodek swoje przytułki za 7,50 otwiera na wsiach. w miastach nie ma szans, cienki bolek. u nas go nie lubią, przez zatrudnienie.prawda jaka tu jest wylała się za drzwi na całą wieś. z dnia na dzień coraz więcej mieszkańców omija to z daleka i tak trzymać. w kupie siła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parodia, moze ty robisz za 7,50, bo ja jakoś nie :P :P Pozdrowienia dla regionalnej nikitki :P:P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikitka2783
ty może i ze wsi ale w mieście też są sklepy,tak sie zastanawiam skad ci się wzieło 7,50?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×