Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość kajjjka
Witam! Ja tez tam pracuje ale niestety szukam czegoś innego ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agarozprówacz
a ten monitor czarno biały nad kasą to pic na wode fotomontarz, dla mistrzów fachu. ale ściema. to dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chytra- spoko z ta 20:00 Co to nie z takimi niespodziankami już dawałyśmy radę ! Ciekawa jestem czy będą jakieś talony na święta i kiedy? coś wiecie już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chytra
jasne nie jedna rzecza nas zaskoczyli a bony beda napewno w okolicach mikołajektak jak było w zeszłym roku,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! monitorek nad kasą to nie żaden pic, dzięki monitoringu na sklepie w którym pracuje osobiście złapałam już wielu pseudo chytrusów a i pozdrowienia dla kierowcy Jacka oraz reszty chłopaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -mala
witam czy ktoś mi moze powiedziec co jest na powiększonym weelnesie bo u nas jest tylko mały ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po wymianie pasów zostały peelingi i żele pod prysznic z Joanny w malutkich butelkach. Przyjechały też nowe żele pod prysznic z Joanny (kokosowe) i pewnie to one wejdą na powiększony weelnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -mala
do Lali 2009 dziękuje za odp :)) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margarita:)??
Cześć dziewczyny. W moim mieście mają otworzyć Schleckera i są oferty pracy ale na pół etatu. Dlaczego tak jest? Czy jest możliwość "nadgodzin"? Jakie tam są stawki? Godzinowe czy stała pensja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8616
W centrali nastapila zmiana pokolen a wiec pytam sie czy to oznacza czystke w kadrze? Wiadomo juz kogo wymienia? Sa juz jakies przecieki? Moze wszystkich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla zainteresowanych
z tego co się orientuję to Regionalnego Piotra G.( a szkoda) zastąpiła Pani B. o reszcie nic mi jeszcze nie wiadomo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla Margarity
stałe stawki...tygodniowo na 1/2 etatu musisz mieć wyrobione 20h. Nadgodziny zazwyczaj są latem podczas urlopów tak to o nich można zapomnieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margarita:)??
acha, troche szkoda bo jak przeliczam to co t piszecie to godzinowo nawet niezle wychodzi, tym bardziej ze w ostatniej mojej pracy mi po miesiacu wyszlo 3.60 za godzine... a miało byc tak pieknie... no ale moze mnie przyjmia na te poł etatu chociaz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr b
MARGREURARITA na otwarcie przyjmujemy 9 nieudolnych a po tygodniu jak robi się pusty sklep klientów wywalamy 6 na zbity pysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hp
chora firma a co powiecie na asystentkę Rak chyba trochę się zapomina może kiepski wygląd próbuje nadrobić wyniosłością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schlekerpraca
z tego co wiem to pani rak nie jest asystentka ale moim zdaniem jest ok jeszcze mi nie zaszkodzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schlekerpraca
dziewczyny cos wiecie o godzinach na swieta , beda jakies moim zdanie z ta 20 to przesadzili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afijka
Do hp nie wiem co ma piernik do wiatraka czyli wyglad do wynioslosci. Mozesz to wytlumaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monus
macie jakies wiadomosci o bonach na swieta . Beda w tym roku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profi
do tej pory nie otrzymalem sensownego wytlumaczenia dlaczego sa takie zmiany w sklepie w piotrkowie??? Dlaczego tak jest? Z tym pytaniem powinienem sie pewnie udac do zentrali i tam poruszyc ten problem. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luka123
co do pani rak to się zgadzam jest strasznie wyniosła gnębi na każdym kroku a za każdą pomyłkę zrobi z ciebie upośledzoną i nie nadającą się do tej pracy odnoszę wrażenie że nie ludzi widzieli by na tym stanowisku tylko zaprogramowane roboty!!! zero miłego słowa zero pomocy !!! w końcu szkoła pani f i jestem pewna że takim zachowaniem podnosi swoje morale czuje się lepsza wtedy więc to ma piernik do wiatraka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schlekerpraca
a ja mam przeciwne zdanie i kiero z innych sklepow rowniez bo jestesmy w kontakcie pani rak jest najlepsza asystetnka jaka byla do tej pory zawsze sie przywita usmiechnie porozmawia o pracy jak i o zyciu prywatnym sama byla kierowniczka i wie jak jest a nie jak pani blonska .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luka123
wcześniej napisałaś że nie jest asystentką troszkę się gubisz a w moim okręgu wszystkie kiero i pracownie mają dokładnie takie same zdanie widocznie wasz okręg jest bardziej lubiany przez panią rrrak nam daje w kość jakby była uprzedzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość !!!!!!!!!!
popieram luka nam też daje nieźle popalić i to do tego stopnia że mam dość tej pracy szukam innej mam nadzieje że znajdę szybko bo moje nerwy są już na wyczrpaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hp
Szkoła pani F.to prawda u niej też zero ludzkich odruchów,a Rak niestety musi sie jej przypodobać u nas niestety obydwie są nielubiane i na pewno zmiana pracy jest wskazana nie można tak postępować z ludźmi,jakby każdy był upośledzony tylko one na poziomie okropne baby i tyle nie można sobie pozwolić na takie poniżanie.W niczym nie sa lepsze od nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hp
A najbardziej nas śmieszy jak Rak przyjeżdża i sama po sobie przestawia stojaki ,czyli z tego wniosek,że one ciągle źle stoją ,bo za kazdym razem jej się nie podoba.Jej sprzątanie w biurze to bezsens ,bo jak jest następnym razem to znowu przestawia tak jak było i tak w kółko.Chyba ta funkcja ją przerasta bo sama się gubi i swoich błędów nie widzi,a innym potrafi wytykać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chytra
DZIEWCZYNY CZYM WY SIĘ MARTWICIE??? JA MAM OSTATNIĄ NAGRANĄ ROZMOWE Z REGIONALNYMI O KTÓRYCH W/W... MOWA....BYŁAM U ODPOWIEDNICH LUDZI KTÓRZY TO WYSŁUCHALI JAK ONE NAMI POMIATAJĄ....SPRAWA W TOKU NIE MARTWCIE SIĘ.... JESZCZE TROCHĘ....PRACA JEST SUPER ,SKLEP WYGLĄDA REWELACYJNIE ZRESZTĄ JAK ZAWSZE...NIC DODAC NIC UJĄC ... NIE DAJCIE SIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!TEŻ MACIE SWOJĄ DUMĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afijka
A jak blonska.chyba bardziej obrosla w piorka bo zostala regionalna i jeszcze bardziej sie bedzie krzywic . nic jej sie nigdy nie podoba .wiecie o nowym podziale regionow od lutego ciekawe jak to teraz bedzie .jak tam ruch srzedaja sie u was zestawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głowno
ruch beznadziejny, 2,5tyś to luksus, te sklepy to nic ciekawego. dobrze, że marża to MINIMUM 50%, bo by nie wyszli na swoje. widać to po promocjach minus 33% to odwrotnie plus 50%. nieżle dziodek piłuje polaków. ja wiele zakupów odradzam klientom, żeby nie przepłacali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciaza
Czy to prawda ,ze Pani F. jest w ciąży?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×