Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość nikitka2783
dzięki neisi masz u mnie podwyżke,jak przyjade to omówimy szczegóły:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska ja
Hej rodzynek jeżeli się znamy to zadzwoń do mnie .jeżeli mnie znasz to numer masz.bużka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parodia
neisi jak se bierzesz z półek to pewnie, że ci wyjdzie nie 7,50 a 17,55 tak jak mnie. bierz pampersy dla przyszłego dziecka. dobra rada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzedawca kakaowca
chialabym sie zapytac o dwie rzeczy,w niemczech slyszy sie o napadach rabunkowych na kasierki w tej sieci. Czy jesli kasierka bedac sama tuz przed zamknieciem sklepu zostanie napadnieta i obrabowana z dziennego utargu to bedzie musiala wszystko zwrocic z wlasnej kieszeni??? Czy juz wiadomo ktore sklepy beda zlikwidowane do konca roku? milego stajku wloskiego we czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konko
taaaa u tych wymoczek strajk?!! hehehe a kogo mają obsługiwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wróciłam po macierzyskim do Schleckera i bynajmniej nie narzekam. Cieszę się że było jeszcze dla mnie wolne miejsce bo miałam pewne obawy przed wyjawieniem kierownikowi regionalnemu o ciąży i chciałam pracować jak najdłużej bo sama nie wiedziałam co będzie w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikitka2783
do lali2009:tak nadają że po ciąży masz już dzrzwi zamknięte a to nieprawda i bardzo mnie to cieszy dla matki ,która ma małe dziecko to raczej dobra praca,jaka była reakcja regionalnego?rozmawiałaś wogóle na temat że po ciązy chcesz wrócić do pracy?pozdrawiam zadowolonych:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pingponga
nie nadają, tylko mówią prawde, personel to śmieć, przy każdym zamiataniu jest wymiatany i tak w kółko wyblakłe panie i panowie regiony i inne padalce nie podszywać sie pod pracownice opinie na temat zatrudniania to ta firma już sobie wyrobiła nie ma się co dziwić, że w niemczech byli za to karani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do:nikitka2783
A ty kochana masz dziecko? Korzystałaś z urlopu macierzyńskiego? Jeżeli nie to się nie wypowiadaj.Ja nie mogłam w ciąży pracować,długo leżałam w szpitalu i już na L-4 dowiedziałam się,że na drugi dzień po powrocie dostanę wypowiedzenie i to ma być fair.Bardzo mi zależało na pracy bo to 1/2 etatu więc więcej czasu dla dziecka,ale myślisz,że to kogoś interesuje.Tyle lat zmarnowałam,bo mogłam pracować gdzieś,gdzie szanują kobiety.Przestańcie pisać te brednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam w 3 tyg. ciąży gdy oznajmiłam kierownikowi regionalnemu że jestem w ciąży. Najpierw były gratulację a później odpowiedź że mam iść szybko na zwolnienie lekarskie. i tak też zrobiłam... przepracowałam jeszcze 2 tygodnie do końca miesiąca i poszłam na chorobowe a później na macierzyński. wróciłam do pracy po 1,5 roku bycia w domku:-) Chciałam wrócić do pracy ale nie byłam pewna czy jeszcze jest dla mnie miejsce okazało się że spokojnie mam wracać bo moje miejsce pracy wciąż na mnie czeka... i wróciłam Jeśli chodzi o mnie to godziny pracy mi odpowiadają bo mogę więcej przebywać z dzieckiem w domu. A płaca jak na 1/2 etatu nie jest zła...pracowałam kiedyś u jednego prywaciarza to jak przychodził dzień wypłaty dostałam za cały miesiąc 100 zł zaliczki bo podobno nie miał kasy(ale o dziwo następnego dnia przyjechał nowym samochodem) tutaj przynajmniej wypłata jest na czas Jak ktoś nie chce pracować to zawsze znajdzie jakiś pretekst żeby tego nie robić... ja nie żałuję powrotu do Schleckera!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pingponga
lali2009 następna ściemniara regionalna ale góra sieje zament próbują naprawić wizerunek KŁAMSTWAMI WSTYD!!! CHAMSTWO!!! I PROSTACTWO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sinus
wie ktoś kiedy beda płącisc wczasy pod gruszą - 30 .09 była komisja i cisza !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lali2009
Te bujdy to sobie możesz wciskać.Jedynie badanie krwi wykaże ciąże w 3 tyg ,a na tej podstawie lekarz nie da Ci 100% płatnego ciążowego L-4.To tak na marginesie.Jak siedziałaś z dzieckiem 1,5 roku w domu to nie wróciłaś po macierzyńskim tylko wychowawczym.Nie wieżę,że Schlecker czekał na Ciebie tyle czasu.Gubisz się w zeznaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lali2009
bubuhahahahaha :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest żadną regionalną. Jestem zwykłym szarym pracownikiem czyli sprzedawcą-kasjerem tak jak nie które tutaj z Was. Na wychowawczym nie byłam bo mi się nie należy gdyż razem z małżonkiem mamy za duże dochody i musiałabym iść na bezpłatny urlop a po co skoro mogę wrócić do pracy i mieć to 600 zł na 1/2 etatu. A ciąże potwierdziłam badaniem krwi:-) i normalnym badaniem dlatego miałam cały czas zwolnienie L-4 i płatne 100% chorobowego...Do samego porodu. Nie ściemniam bo i nie mam po co. Nie możecie po prostu tego ścierpieć że jednym się udaję a drugim nie... Schlecker nie jest taki straszny jak go malują i opisują...są tylko wiecznie nie zadowoleni pracownicy (tak zwane NIEROBY!!!) którzy by chcieli pracować po 4 h dziennie a zarabiać po 10 tyś i jeszcze najlepiej aby ręce i nogi miały spokój... Pozdrawiam wszystkie Ściemniary i Nieroby!!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Lali2009
Sama jesteś nierobem.Lekarz w 3 tyg nie da Ci tylko po badaniu krwi L-4 ciążowego,bo w tym czasie większość ciąż może obumrzeć samoistnie,może to być ciąża pozamaciczna i wiele innych chorób po których poziom HCG jest podwyższony,a USG tego nie wykryje tak wcześnie.Urlop wychowawczy należy się każdej kobiecie bez względu na zarobki,może jedynie nie dostać zasiłku wychowawczego jak za dużo zarabia,a to różnica.Urlop bezpłatny w Schleckerze na prawie rok HAHAHAHA.Boże kobieto poczytaj trochę,a nie pierdoły piszesz,chociaż nie ma co poprawiłaś mi humor z rana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko :)
Jeśli jest tu ktoś mądry to powiedzcie mi co byście zrobiły? swego czasu było tak że pracowałam cały miesiąc zamiast 20 godz/tydz to 40godz/tydz(oczywiście za wiedzą i zgodą kierownika regionalnego, bo taka była potrzeba), za miesiąc wyszło ok 167 godz, czyli tak sobie liczyłam że skoro na pół etatu dostaje na rękę 560zł to za cały powinno być jeszcze raz tyle, a tu przy wypłacie ZONK niecałe 900 zł. Ja to tak zostawiłam bo szkoda zachodu ale jestem ciekawa czy więcej pracowników tak SCHLECKER okrada????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odp na pytanie
No to coś tu jest nie tak,900 zł to na bank za mało.Pogadaj z kierownikiem,może się pomylili,mi też się raz tak zdarzyło,ale parę dni później dostałam wyrównanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dostałam L-4 w 3 tyg. ciąży bo jeszcze do końca miesiąca pracowałam. Na chorobowe poszłam od nowego miesiąca a wtedy już byłam w 5 tyg ciąży i jakoś nie było problemu z jej potwierdzeniem. Lekarz zlecił ponowne badanie krwi i zrobiła zwykłe badanie ginekologiczne i potwierdził że to 100% ciąża a nie moje urojenia:-) A jeśli chodzi o urlop wychowawczy to nikt mi go nie odbierał...ja tylko na niego nie chciałam iść bo po co siedzieć za darmo w domu jak pracując możesz zarobić więcej niż ma się zasiłku wychowawczego. W czasie urlopu wychowawczego nie przysługuje mi wynagrodzenie (jest to tak zwany urlop bezpłatny!!!) Natomiast korzystając z urlopu wychowawczego mam prawo do zasiłku wychowawczego którego ja nie dostanę ze względu na moje i męża dochody ( nie otrzymuję nawet zasiłku rodzinnego bo przekraczamy zarobki 0 5,49 zł na osobę) Była na chorobowym dokładnie 8 miesięcy do momentu porodu i później jeszcze na urlopie macierzyńskim przez 20 tyg. i wykorzystałam swój urlop wypoczynkowy (26 dni) z poprzedniego roku czyli łącznie byłam 15 miesięcy w domku ( od marca 2009 do maja 2010) Macie pretensje do Antka że tak was źle traktuje to po jaką cholerę tam jeszcze siedzicie??? Nie podoba mi się to odchodzę i basta... Nie chce pracować tutaj idę gdzie indziej...tutaj jest POLSKA wolny kraj!!! Nikt nas nie zmusza do pracy w Schlekerze, bo na Schlekerze się świat nie kończy!!!! Ja do mojego pracodawcy nic nie mam, do kierowników regionalnych też nie bo oni tak jak my wykonują swoją pracę. Postawcie się na ich miejscu i zastanówcie się jakimi byście byli wy KIEROWNIKAMI REGIONALNYMI....???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem polka
bylabym polaka i nic wiecej, dbalabym o polska racje stanu. Uwazam ze to juz kwesja czasu kiedy sie wszystko zalamie, schlecker nie bedzie zyl wiecznie a wtedy kierownicy beda sie lapac brzytwy, moje pytanie jest jakim kosztem.? Do wiadomosci kadry kierowniczej i zwyklych pracownikow w tej firmie zobaczymy co zrobicie po nowym roku? Ja juz wiem , ale za nic wam nie powiem, to jest moja satysfakcja, bede sie wam smiala w twarz a wy sie nawet nie zorietujecie, ha, ha, ha, ha, przegraliscie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lali 2009
Widzisz kobieto jak się motasz,wróć na poprzednią stronę i przeczytaj co napisałaś,że siedziałaś z dzieckiem w domu 1,5 roku.A co do pracy to niektórzy chcieli wrócić tylko nie mieli już gdzie.Polityka prorodzinna to się nazywa.Pozdrawiam wszystkie mamy i nie tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie motam się... bo gdybym wzięła te dodatkowe 2ctygodnie urlopu macierzyńskiego to bym sobie siedziała o wiele dłużej w domku... zżera Cię zazdrość bo mi się udało... a nie którym nie!!! zajmijcie się lepiej pracą bo gdyby wszystko było ok to p. J. by się nikt was nie czepiał. nie podoba ci się??? Idź do ROSSMANA , nic lepiej tam nie mają nawet gorzej. tam kobiety w ciąży i matki które nie poświęcają się całkowicie pracy są traktowane jak śmieci...W Rossmanie jeśli rodziny nie postawisz na drugi plan to jesteś ZEREM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lali2009
Och my g!Brak słów.Już się zapieniłaś czy za chwilę :) Nie mam Ci czego zazdrościć,mam wspaniałą pracę i ogólnie jest ok,a Ty ryj dla Niemca,zobaczymy jak długo hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lali2009
A tak poza tym to tłumaczysz się jak dzieciak,mój bratanek tak się tłumaczy jak zrobi kupę w majtki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
młode mamy,nie dać się znokałtować dziodkowi chusteczki pampers u dziodka 4,99 makro 3,40 selgros 3,30 sklep obok 4,50 niezłe pseudo promocje robi nie dajcie sie omamić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manhatanka
Uuuuu,a glowy sie sypia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikitka2783
no tak w końcu się wzieły do roboty:-))i nie mają czasu narzekać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×