Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość luka123
a teraz to zapachniało jakimś wyznawcom dnia siódmego albo innym odłamem nie ma ciekawszych tematów albowiem tak cie fascynują takie kolorowe gazetki bo nie masz telewizora w domu wiesz to jest takie pudełko z kolorowymi obrazkami i tam jest dużo czerwonego i reklam pod dostatkiem także polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dziś przeczytałam na stronie konkurencji: .... świeta prawda. U nas w grudniu wpadnie premia świąteczna + inwentaryzacyjna + są jeszcze zatowarowania, wiec wyjdę dodatkową pensje, A która firma dzisiaj wypłaca tzw. trzynastki. A pamietajcie że za wyrobienie grudniowego planu też jest wypłacana premia No i wiadomo że kierowniczki też nam szykuja paczuszki pod choineczkę....... A co w naszej "wspaniałej" firmie????????? chyba trzeba zastrajkować!!!!!! co wy na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c52
u nas klienci śmieją się z promocji i wychodzą. mają racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm...a czy u was teżkilienci obrazają się na bony promocyjne...u nas czesto wrecz zucają towarem przy kasie....ze to oszustwo....bo cena jest tak ulozona ze wyglada jak cena ....i nikt nie łapie ze to jest oszczedzasz.....np 3 zł tylko ze to tyle kosztuje..... moze to skreslona cena powinna byc wieksza .....tymbardziej jesli mamy zaklejac niekiedy całe pasy cenowe bonami......bo tak to faktycznie wyglada jak celowe liczenie na nieuwage klienta......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luka123
ale ktoś z biura nadrabia złą sławę regionalnych i niby asystentek za wszelką cenę chcą zmienić wizerunek to jest nawet zabawne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość !!!!!!!!!!
no pięknie brzmi tylko jakim kosztem będą te BAJECZNE FILIE - ZASTRASZANIEM GNĘBIENIEM I GROŹBĄ UTRATY PRACY ZABRANIEM PREMII zwykłym pracownikom tych że filii i MOŻNA BY TAK BYŁO WYMIENIAĆ DŁUGO DŁUGO POSTĘPOWANIE WOBEC NAJNIŻEJ POSTAWIONYCH PRACOWNIKÓW PRZEZ TE CUDEKIPE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sinus
bonów jak nie ma tak niema !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A Święta tuż tuż.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c58
na te bony czekacie jak dziecko na czekoladke. wstyd i obciach dorosłe dzidziusie. wiedzcie, że dziodek się starzeje, ma skleroze i zapomniał. przecież jak wam nie da to ciepłe karaiby ma za friko. to wy macie robić na niego a nie on na was. jest stary, musi się też cieplej ubierać, przeziębienie w jego wieku staje się niebezpieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla zainteresowanych
NIE MA CO CZEKAĆ NA BONY!!! SCHLECKER MA W DUP.... SWOICH PRACOWNIKÓW. MY ROBIMY NA TYCH NIEROBÓW " NA GÓRZE" A ONI NIE POTRAFIĄ PODAROWAĆ CZŁOWIEKOWI NA ŚWIĘTA NAWET BONÓW. ŚWIADCZY TO TYLKO O TYM JAKIM TO ANTON SCHLECKER JEST PRACODAWCĄ!!! WSTYD I HAŃBA!!!' INNE FIRMY JUŻ DAWNO PODAROWAŁY SWOIM PRACOWNIKOM BONY BO MOŻNA TO ZAUWAŻYĆ GDY LUDZIE PRZYCHODZĄ DO NAS NIMI PŁACIĆ... ANTOŚ CHCĘ OTWIERAĆ WIELKIE MARKETY W POLSCE A NIE STAĆ GO NA UTRZYMANIE I PORZĄDNE ZATOWAROWANIE TYCH SKLEPÓW CO MA!!! BRAK TOWARU NA PÓLKACH I W MAGAZYNIE CENTRALNYM ( ZWŁASZCZA W MARKĘ WŁASNĄ) ZA KTÓRĄ CZASAMI MUSIMY CZEKAĆ NAWET 4 DOSTAWY. CO TO JEST??? CZYŻBY SABOTOWANIE I PRÓBOWANIE ROZPIERDOLENIA CAŁKOWICIE SIECI SCHLCKERA?? SPÓJRZCIE NA ROSSMANA TAM PRZYNAJMNIEJ JEST ŚWIĄTECZNY NASTRÓJ...DZIEWCZYNY DOSTAŁY BONY ŚWIĄTECZNE I PREZENTY W POSTACI KOSMETYKÓW. DO TEGO WYSTRÓJ SKLEPY ŚWIĄTECZNY KTÓREGO W SKLEPACH SCHLEKERA BRAK :-( :-( :-( I DZIWĄ SIĘ ŻE LUDZIE NIE CHCĄ PRZYCHODZIĆ DO NAS NA ZAKUPY...A WYMAGAJĄ NIE WIADOMO CZEGO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cudekipa
Zdecyduj sie czy jestec kobietą czy mężczyzną!!!!! raz piszesz "jestem pewna" a drugim razem "jestem pewien" .Śmiech na sali!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c58
w Polsce te sklepy to wielki niewypał a szef cudekipy nie ma kasy i dlatego nie dostaje towaru na kreske. koncerny i firmy olewają takich klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedobre
Hej!. Czy u Was regionalni też się czepiają tak głupich rzeczy,że ma się ochotę wybuchnąć im śmiechem w twarz gdy się ich słucha?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość !!!!!!!!!!
oj wpisują aż im się długopis pali w rękach byle pierdołka takie perfekcjonistki żeby czasem niczego nie przeoczyć bo przy następnej wizycie będą miały do czego się przyczepić jak ci zabraknie czasu np. na włożenie jakiejś karteczki albo coś w tym rodzaju paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie jest źle
Ludzie...Pozwalniajcie się w piz......Po co Wam taka praca?Tylko narzekacie i narzekacie.No chyba że ktos czerpie z tego satysfakcję tak wielką że MUSI się z nią podzielić. Pewnie że w innych sklepach jest lepiej,pewnie że można dbać bardziej o klienta o pracownika nawet o trawkę na zewnątrz by równiej rosła!ZAWSZE znajdzie się coś do czego można się przyczepić ZAWSZE! Przecież do ciężkiej cholery zatrudnialiście się na pół etatu i myśleliście że regionalny raz w tygodniu przybędzie osobiście rękę Wam uścisnąć że łaskawie wyrobiliście 20 godz??? Zwolnijcie się i idzcie na kuroniówkę będziecie mieli tyle samo kasy i ....nowy powód do narzekań. Żeby sprawa była jasna NIE JESTEM regionalną ani nawet kierowniczką-zwykły pół etetowiec i BONY już dostałam,pensję również z nadgodzinami o które nie trzeba się upominać,zapomoge też dostałam pomimo źle wpisanego numeru personalnego.Czeka na mnie również kilometrówka oraz druga i zwrot za szkolenie.Opamiętajcie się ludzie bo jeszcze możecie się przekonać jak NAPRAWDE źle może być.. WESOŁYCH ŚWIĄT.. I pozdrawiam nieliczne grono zadowolonych....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zywkla 0,5 etatu
Ja tez nie jestem regionalna ani kierowniczka jestem tez poletatowcem .Ja tez nie jestem gorsza i tez dostalam w pakiecie:pensje,pensje i nadgodzine,kilometrowki,diete,premie, dodatek aktywizacyjny,dodatek zimowy,paczke dla siebie i paczke dla dzieci i dyplom rozwiazujacy i tez sie o nic nie prosilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bony na swieta
Mam pytanko czy te bony dostałyście w formie papierowych bonów czy też może jakąś kwotę większą przy pensji??? Jestem ciekawa bo mnie wypłata się "nie zgadza" dokładnie jest jej więcej niż zawsze a nadgodzin nie miałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c58
w formie przeterminowanych cukierków i czekoladek dzidziusiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bony na swieta
?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ...bony na świeta.... składałaś wniosek o zapomogę?...a wiec to kasa z tego funduszu jakieś trochę ponad 200 zł osobnym przelewem tuż przed wypłata ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bony na swieta
Wniosku nie składałam, nadgodzin nie miałam żadnych do tego byłam tydzień przed wypłatą na L-4 i dlatego mnie dziwi wielkość wypłaty, jest jej więcej niż powinno być :) Stąd moje pytanie odnośnie bonów, bo gdyby były w formie dodatkowej gotówki to by się zgadzało a jeśli nie to dostałam prezent na święta :) A tak w ogóle to wszystko się wyjaśni jak przyjdzie do domciu rozliczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bony na swieta
jestem ciekawa skąd te pieniążki i za co, chyba że ktoś się pomylił i przy następnej wypłacie będę musiała oddać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -mala
bony są :))))) dziękujemy :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 565
Jaką kwote dostałyście? ja wiem ze przyszły dzis mialam wolne jutro sie dowiem :) albo rozczaruje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afijka
do karlla Zmien prace jak Ci nie pasuje . Jak nie bylo bonow to zle jak przyszly tez zle . Nie rozumiem po co sie meczysz przeciez nikt cie nie prosi zebys pracowala w schleckerze . poszukaj sobie innej pracy i skoncz z tym narzekaniem !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c58
dzieci dostały cukierki hurraaaaaa!!! a ja bym wolała prezerwatywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do afika Zaszalałaś za te ogromne talony? Ile zostawiłaś w schlekerze? pewnie cała ta ogromna kwotę hehehehehe Zyczę Ci wesołych świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×