Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość słonce2234
Do Pana J. Pani B. To porażka czy pan tego nie widzi mam nadzieje że pan też to czyta kierownicy sklepu nie wiadomo jak by się starali to jak sobie kogoś upatrzy to lipa .Mnie się praca podoba ale terror jaki ta osoba robi to nadaje się już na sąd ta osoba nie powinna być kierownikiem regionalnym zero podejścia do ludzi jestem ciekawa czy gdzieś wyżej można dotrzeć by ktoś zrobił z tym porządek .Moja znajoma też pracowała i miała to nieszczęście być na regionie pod p B już nie pracuje zeszcza na tym rejonie co trzy miesiące zmienia się kierownik to chyba co z tym regionalnym nie tak i jeszcze śmieszniej ze czekają na to by ty zadzwonił i zapytał się czy masz jutro przyjść do pracy to jest podejście poważnej firmy ?Czy P.J jest ślepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.J.P.B.
Odpowiadam. WYPAD SZUKAĆ INNEJ PRACY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmma
No własnie! Gdzie wypłata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie gdzie wypłata!! To nie pierwszy raz jak nie ma wypłaty na czas!! WSTYD!! Burdel na kółkach!! Może w podziękowaniu powinnyśmy jutro zrobić sobie wszystkie wolne ??!! Nie ma wypłaty - nie ma pracowników !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na towar nie mają to i może na wypłaty dla pracowników też!!!regionalni wykorzystali całą kase na hotele!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma ma mia
nie ma wypłaty-szał!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k.w3
Do P.J i P.B i wasza odpowiedź świadczy o kulturze , wychowaniu i podejścia dla ludzi czyli braku kompetencji na tych stanowiskach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bububu
Ladnie ladnie sie robi. Kolejny raz w ciagu pol roku nie ma wyplaty na czas. i oczywiscie nikt nie raczy poinformowac, wyjasnic dlaczego. Zapewne debatuja jaki kit wymyslec tym razem. Wstyd na calej linii kochana firmo. Zeby chociaz ktos raz potrafil przyznac sie do bledu i przeprosic. Niektorym to by wystarczylo. Wyjasnienie+przeprosiny. A tu psikus. To zenujace. Wstyd Krakow WSTYD REGIONALNI WSTYD PANIE J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CO TAKA CISZA?NIKT NIC NIE PISZE CZYŻBY JUŻ WAM BRAKŁO SŁÓW NA TEMAT SCHLECKERA? PROMOCJE ZROBIONE NA PONIEDZIAŁEK?WÓZKI PEŁNE?PLAKATY POWIESZONE?ATWAYS OPRACOWANY?BO PO NIEDZIELI REGIONALNI BĘDĄ JEŹDZIĆ A I MOŻE PAN J. WYRUSZY W TRASĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani P.
Ilez mozna zrzedzic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma ma mia
no własnie ile mozna zrzedzic;-P teraz to po prostu jaka napisał ktos wyzej,jaka placa taka praca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wózki pełne???
a czym je zapełniać jak połowy towaru nie ma??? Zamawiany, nie przychodzi??? Oni sobie tan na górze jaja kurde robią!!! Akcja Schlecker kocha dzieci-buhahahahaha, chusteczek nawilzanych za 3,99 nie widziałam na oczy od dwoch tygodni a sa zamawiane w ogromnych ilosciach, bo schodza!! Ja tam dałam na luz, pierdziele, robie, co do mnie nalezy i nara, zero spuszczania się! Koniec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DŻEZA9
AKCJA DZIODKA ANTKA - ANTEK KOCHA PIENIADZE KLIENTOW - NIENAWIDZI KLIENTÓW I NIECIERPI GAMONI PRACOWNIKÓW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FajFajFaj
Schlecker w niemczech oglosil upadlosc to juz koniec waszych męk cieszycie sie ???? tak bardzo narzekalyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja od dawna czułam pismo nosem
Zastanawiały mnie te pustki na sklepie, ten brak towaru... spóźnione wypłaty itp...Trzeba wiać, problem jest o tyle, że ja on faktycznie ogłosi upadłość to my wypłaty nie zobaczymy na oczy i nic mu nie zrobimy tak naprawdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady Schlecker
Dziewczyny jak myslicie.....jeżeli w Niemczech zgłosil wniosek o upadłosc to jak sie to ma do oddziału w Polsce...pozamykaja sklepy? w koncu cala firma miescila sie tam....kurcze trzeba szukac szybko innej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem, firma która ogłasza upadłość niekoniecznie jest bankrutem i nie zawsze znika z runku. Być może otworzą inna firmę z tą samą dzialalnością, o tym samym charakterze ale będzie się nazywać np. schlecker&..... . Tak robią spółki z o.o. Może być jeszcze tak że zupełnie obca firma kupi Schleckera lub jego część akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również pracuje w Schleckerze. Zgadzam się co do większości wypowiedzi na temat firmy. Jedno jest pewne, wszyscy regionalni i zespół Krakowa trzęsą się przed Niemcami i aby im się przypodobać nas traktują źle i mają za nic. Aby tylko Niemcy byli zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SMIESZNE JESTESCIE WSZYSTKIE. CIAGLE COS NIE PASOWALO A TERAZ PORTKAMI TRZESIECIE... TYLKO NARZEKALYSCIE, CIAGLE BYLO ZLE...ZE BRAKI NA POLKACH, ZE WYPLATA OPOZNILA SIE O JEDEN DZIEN... CI NA GORZE STARAJA SIE I WSZYSTKO DLA WAS CIEMNOTY... WYPLATA SIE OPUZNILA.... JEDEN DZIEN I WCALE NIE Z PRZYCZYN OGLOSZENIA UPADLOSCI... NIE DAJ BOZE, JAK BEDA CHCIELI ZAMKNAC SKLEPY, TO NALEZNE PIENIADZE DOSTANIEMY TĘPE STRZAŁY ALE BEDZIEMY MIELI WAZNIEJSZY PROBLEM, ZNLEZC PRZACE... WIEC TRZYMAC KCIUKI A NIE NARZEKAC, ROBIC CO DO NAS NALEZY I NIE MARTWIC SIE NA ZAPAS,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blehehe
Tempa strzała, odezwała się regionalna, albo zastępczyni albo pierdząca w Krakowski stołek bo tylko Ci nie narzekają na forum bo albo się mają tak dobrze albo już zamiast mózgu niemieckie przewody transmisyjne po tych szwabskich szkoleniach (czyt.pranie mózgu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie narzekam i nie jestem regionalnym ani takim.... mi sie podoba ta praca i naprawde żal mi bedzie jak nas zamkna:( mam nadzieje ze jakos jest to do odratowania.. jutro przedzwonie do mojej regionalnej i zobaczymy co mi powie. Szkoda by bylo...hmmm a te co im tak zle to przynajmniej maja pretekst zeby sie w koncu zwolnic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem regionalna, asystentka i pierdzącą w stołek... ale staram sie ich zrozumiec, postaw sie w ich sytuacji chlopska ciemnoto... myslisz, ze sie nie przejmuja? wszyscy straca prace, wiec morda w kubeł, rob swoje albo won. tak wogole to jezeli Tobie w oblesne dupsko źle, to dlaczego jeszcze tu pracujesz?? przeciez to dobra praca, przyszłaś tu z kanałów, wiec wogole powinnas byc wdzieczna i Pana J. po butach całować, ehhhh co ja pisze , ale głupol ze mnie, PO PODESZWACH POWINNAś GO LIZAĆ A do krakowa na pielgrzymke isc w podziekowaniu za to ze bylas godna pracowac, pewnie na stanowisku kierownika sklepu... przerazajace jakie padliny tu pracuja, a jak regionalna przyjedzie to pewnie słodko pierdzisz i latasz z kawusia... załosne, oj załosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5821
ciekawe czy gora bedzie nas laskawie informowac ...wkoncu mamy rachunki i nie mozemy sobie pozwolic na chodzenie bez pieniedzy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latamito
informowac?? he, raczej nie będą tego robić. poinformują nas moze wtedy jak przywioza pisemko z wypowiedzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uważaj sobie
LANALA uważaj sobie i przystopuj ze słownictwem!ID Twojego komputera jest do ustalenia a obrażanie osób piszących tutaj w sposób jaki Ty to robisz jest karalne.Co innego wypisywać się na temat pracy a co innego obrażać personalnie osoby na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do LANALA jeszcze nie widziałam i nigdy nie słyszałam tak prymitywnej i pozbawionej sensu osoby i wypowiedzi, Jesteś dnem, zgadzam się z wcześniejszą wypowiedzią. A z kawą to ja nie biegam bo lizusem nie jestem jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz do LANALA opóźniła pisze się przez ó a nie u. Jak pisać nie umiesz to lepiej się więcej nie ośmieszaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×