Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

ja pracuję już dwa lata w schleckerze bywa różnie raz lepiej raz gorzej ale choćbym nie wiem jak bardzo się starała to i tak regionalna zawsze się czegoś doczepi . plan obrotów ponad ich oczekiwania ledwo można się ze wszystkim wyrobić , ale o zwiększeniu godz nie ma nawet mowy . O podwyżce tym bardziej nie ma co marzyć w tej firmie chociaż najniższą krajową podnieśli więc uważam że my też powinnyśmy coś dostać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie kłótnie między nami nic nie dadzą. ja w tym tygodniu też dostałam tak marną dostawę że zastanawiam się czym będę zapychać luki i półki. Masakra. Ale nadzieję trzeba zawsze mieć. Tylko że prasa niemiecka znów pisze niezbyt optymistyczne wiadomości. Wpompowano miliony jak nie miliardy w restrukturyzację i modernizację przedsiębiorstwa ale niestety nie udało się. Co ma być to i tak będzie. Ale nie dajcie sobie mydlić oczu , naprawdę, nie bójcie się pytać co nas czeka. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała///
W tym roku nic nie słychać o Funduszu Socjalnym. Nie ma żadnego planu na ten rok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze wątpię, żeby były jakieś dodatki, skoro już w tamtym roku nie wszyscy dostali zapomogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jak w tym miesiącu będzie z wypłatami?czy znowu się spóżnią?lepiej żeby nie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -mala
Miał ktoś dzisiaj dostawe ?? bo jestem ciekawa ile teraz dostaniemy ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała///
Ja myślę,że w tym miesiącu dadzą kasę przed czasem żebyśmy za dużo nie myślały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała///
Klienci patrzą na nas jak na wariatki i docinają na temat braku np. papieru toaletowego. A firmowego mydła czy żelek to nie pamiętam od kiedy na oczy nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latamito
Dostawa tragedia... o 600 pozycji mniej niż powinno dojść... Papieru toaletowego brak, ręczników brak, chusteczek na promocję brak, płatków kosmetycznych tym bardziej... Morał... Wysprzedają markę własną, która została wyprodukowana w nadmiernej ilości, a potem żegnaj Schleckerze - upadłość!! Jak można robić obroty bez Marki własnej!! Nie wspomnę o braku towaru na promocję... To po co cokolwiek organizować, lepiej zostawić wszystko bez promocji... No i to tłumaczenie się co drugiemu klientowi, dlaczego nie ma towaru, po który przyszedł... Bezcenne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość why?
7 stron brakow towarowych...ale wozki promocyjne opracowane w/g atways musza byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała///
Koniecznie musi się znaleźć podpis kierownika,że wykonano wózki zgodnie z atways.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała///
Tak jak przypuszczałam. Jest wypłata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypłata dwa dni po terminie - ŹLE. Wypłata dwa dni przed terminem - ŹLE. Taka Polaka natura, ponarzekać TRZEBA....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała///
Nie mówię,że ŹLE, tylko informuję zainteresowanych!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i fajnie, tylko się cieszyć :) "Góra" mnie poinformowała, że od następnego tygodnia towar będzie docierał do sklepów. Marka własna też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała///
Mi mówiono już tydzień temu,że auta z Niemiec wyruszyły z towarem do Polski.Niestety dostawa nadal 4 wózki. Marki własnej tyle co kot napłakał i w dodatku to co jeszcze jest na półkach.Chusteczki 2+1 w gazetce a na półce 0 sztuk. Szkoda. Klienci uciekają i nie wiem czy zdołamy ich przyciągnąć.Nie ma czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość why?
towar z niemiec do nas przyjedzie, bo niby po co ma zalegac w niemieckich magazynach, przeciez to pieniadze!! my go sprzedamy i powiedza nam papa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma ma mia
co bedzie to bedzie....zreszta praca w kazdym sklepie jest zawsze loteria..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -mala
co taka cisza !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cisza bo nie ma o czym mówić, dostawa z 3 wózków, brak papieru toaletowego, mleka modyfikowanego, a o chusteczkach nawilżanych można pomarzyć... a gdyby towar był, to utargi też byłyby fajne, zwłaszcza, że klienci są tylko my nie mamy nic do zaoferowania:( szkoda, wielka szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram, moja dostawa też marna jak nigdy, ledwo co przyjechało do sklepu, a klienci zawiedzeni, i my też że idą do konkurencji,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani P.
U mnie elegancko papier dojechał, a chusteczki mam juz od 4 tygodni zapas zrobiony ;) pozdrawiam zadowolone kierowniczki sklepow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Prawda
Pani P. czyli Pani Pociskasz(łagodna wersja) farmazony bo cztery tygodnie temu też zamówiłam i jakoś nie dostałam więc zapasy to Ty chyba masz w spiżarni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chusteczki zamawiałam już od połowy stycznia i nic:/ więc nie wiem jakim cudem dostałaś...a papier od akcji 2+1 nie dojechał, a można było wcześniej nas poinformować, że będzie taka promocja...ehh szkoda gadać, sama muszę do konkurencji chodzić:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny powiedzcie co sadzicie o asystentce kierownik regionalnej M.J. bo moje pierwsze wrażenie to katastrofa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na początku jak jeszcze była nie oficjalną asystentką to było wszystko ok pomogła,wytłumaczyła a teraz jak jej sie coś zapytać to odburknie i tyle.na początku nie powiem bo polubiłam ją a teraz wielka pani mądralińska!!!i tak wole 1000razy panią S niż jej asystentkę i to jej polecenia wykonuję i słucham jak mi coś każe a nie pani m bo to nie ona jest moim kierownikiem regionu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! w końcu przyszła jakaś porządna dostawa! P.S. poznałam asystentkę p. M.J i uważam, że jest bardzo sympatyczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my też mieliśmy dostawę i nie była porządna 10 stron brak na magazynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -mala
U nas papier i chusteczki są :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×