Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość ma ma mia
no kiepskie utargi,zero klientów,zreszta co maja kupowac jak na półkach braki towarów?????Połowa skelu "polatana" jakimiś przypadkowymi produktami,zelami pod prysznic marki własnej:-(Wystrój sklepu rodem z czasów komuny....zaraz przypominaja sie "stare czasy" jak towar był na kartki ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ?????????????
macie jakieś wieści kiedy kasa z dofinansowania będzie???:-( albo chociaż za wczasy pod gruszą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie póki co cisza :/ mają 30 dni na wpłate od daty rozpatrzenia wniosku wiec mysle ze moze do konca miesiaca wplynie cos... Nie mają kasy, to i socjal sie przedluza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ?????????????
Jak nie mają kasy??? Przecież my na nich robimy?? To idzie z naszych pieniędzy.. Oni nie siedzą na kasie i nie obsługują klientów tylko my zwykłe szaraki?? I jeszcze twierdzą że nie mają pieniędzy? Towaru nie ma -magazyn świeci pustkami, klientów tez niedługo już nie będzie bo ile można mówić że towar przyjedzie następnym razem?? Dziura na dziurze już nie ma czym ich zatykać a oni nawet nie chcą nam udzielić info dlaczego tak się dzieje?? Po jaką cholerę otwierają nowe sklepy skoro i tak towaru nie ma, i nie umieją zatowarować starych?? Czy ktoś to rozumie bo ja już tego nie ogarniam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaacdsgrehdfbgvdsv
Nikt tego nie ogarnia niestety.... skoro są pustki na magazynie, to znaczy, ze nie maja kasy... logiczne... predzej czy pozniej ta firma upadnie, wiec uciekac kto moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma ma mia
juz przeginaja z ta kasa:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma ma mia
Pracuje troche u Antona ale to co sie teraz dzieje-jeden wielki jubel!!!!!!!!!!!!!!!!!Brak organizacji,brak czegokolwiek....."Góra" powinna sie wstydzic,tak jak my musimu sie wstydzic przed klientami i glupio sie usmiechac do tych pustek na sklepie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani P.
7 wózków= 23 skrzynki, 1 wózek z papierem ... oj się dzisiaj było nad czym spocić :D haha a jak tam u was ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x52
żeby nie ten ich papier, nikt by tu nie przychodził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, pracuję w Schleckerze od 3 miesięcy i moja kierowniczka powiedziała mi że mogę złożyć sobie wniosek o zapomogę. Co mam wpisać w uzasadnieniu, żeby dostać taką zapomogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 7 wozkow = 33 skrzynek. zamowione 1700 pozycji = dotarlo 971 :] Papieru brak... We wniosku napisz cokolwiek. na remont, na nowe biurko dla dziecka, na koszty zwiazane z dojazdem do pracy, cokolwiek, na co aktualnie potrzebujesz. jednak twoj wniosek zostanie rozpatrzony w maju, wiec nie masz co sie spieszyc. wtedy dopiero zbiera sie komisja, wiec pieniazki dostaniesz w czerwcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmma
Macie kase za wczasy pod grusza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ?????????????
u mnie na 1900 pozycji przyjechało 7 wózków.MASAKRA!!! Jak dobrze będzie to od przyszłego tygodnia zacznę mówić do klientów mojego sklepu: "auf Wiedersehen" bo mam takie pustki:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juhu
wczasów pod gruszą jeszcze nie ma, miejmy nadzieję, że może w poniedziałek będą, oby....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5821
ciekawe czemu jeszcze nie ma kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felutka
Czy ktoś jeszcze z was dostał odmowną decyzję w sprawie wczasów pod gruszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma ma mia
Ja nie,ale słyszałam ,że na innych sklepach były dziewczyny,które tez dostały odmowy:-(( A czym uzasadnili swoja odmowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuu
Może tym, że mąż za dużo zarabia? Albo za dużo kasy przypada na 1 członka rodziny?? Też się obawiam, że mnie oleją;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość why?
odmowy zapewne dostały te, ktore skladaly wnioski w zeszlym roku i otrzymaly pieniazki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz wiele razy skladalam i nigdy odmowy nie bylo. moze ktos zlozyl niekompletny wniosek lub faktycznie za duzo przypada na czlonka rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ?????????????
a kasy nadal nie ma:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juhu
jakby odrzucili Twój wniosek to odpowiedz dostałabyś ok 2 tygodnie po zebraniu się komisji, jeżeli nie dostałaś jeszcze pisma z decyzją odmowną to pewnie Ci przyznali, myślę że pieniądze dzisiaj będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmma
Ja też mam taka nadzieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma ma mia
dzieki Nesi za info:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny mam takie pytanie odnosnie tych nieszczesnych wczsow po grusza. Czy ktoras z was otrzymala decyzje odmowna?? Lub nie otrzymala jeszcze przelewu?? Jak mozecie to dajcie znac. Z gory dzieki Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felutka
Do hhmmm ja niestety otrzymałam decyzję odmowną bo niby pieniędzy z funduszu zabrakło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felutka
A decyzję dostałam po miesiącu nie po 2 tygodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuulllaaa
Ja nie dostałam ani decyzji,ani pieniędzy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rowniez nie otrzymalam ani decyzji ani pieniazkow a wiadomo mi ze przelewy juz poszly dwa dni temu. Mieli 30 dni na wystawienie decyzji w takim razie widze ze regulaminy obowiazuja tu tylko takie male plotki jak my a nie gore :( co za firma :) a mam pytanie kiedy otrzymalas decyzje odmowna i jaka data widniala na oswiadczeniu?? Pozdrawiam :) a tak na marginesie regionalna pani B upewniala mnie ze wszystkie wnioski zostaly rozpatrzone pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×