Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość jvjjjff
do nightwish31 tee polonistka a osoba może być pozbawiona sensu? ja pier.... jedna mądrzejsza od drugiej. i do uważaj sobie: a może tak IP komputera a nie ID?? słowniki poczytajcie matoły a nie forum schleckera skoro nie wiecie jak spożytkować wolny czas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uważaj sobie
I pisze to ktoś kto jest tak durny że wysyła dwa posty bo pierwszego nie zrozumiał:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buhahahe
LANALA kto tu włazi w d to tu właśnie widać po wypowiedzi jak to jej dobrze w tej pracy, za ok 1500 jest Ci tak dobrze czy za 600? Regionalni i inne górne stołki mają Cię głęboko w poważaniu no ale pozory muszą stwarzać jak nie jęczysz i odwalasz robotę jak się patrzy to trudno żeby byli do Ciebie nie ok, w końcu na nich robisz tępa strzało. Ja tą prace też lubię ale kwestia wypranych zwojów regionalnych i zasad panujących w tej firmie nie jest zdrowa i jak tego nie widzisz to czekaj na wręczenie wypowiedzenie, może Ci przetrze to oczy bo ja wypowiedzenie złożyłam już sama czopku na hemoroidy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma ma mia
rety dziewczyny-czy jest sens sie tak wulgarnie obrażac????teraz trzeba sie wspierac,przekazywac jakies info zeby każdy byl na bierząco-po co sie blotem obrzucac??????? Dostalysmy smsa od regionalnego zeby nie przyjmowac zlecen na zdjecia-do odwołania!!!!!!!!!!!;-( juz samo to chyba cos za siebie mówi;-( a nasz regionalny twierdzi ze wszystko jest pod kontrola,nie ma czy sie przejmowac tylko normalnie pracowac,ciekawe jak????????co wy o tym sadzicie?????U was cos z wladz wyzszych cos komentuje?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 827245
hurrra jesteście wolne!!!!! wrazie braku wypłaty, ładowac do wora co sie da!!! TYLKO TA WYRÓWNACIE STRATY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juhu
u nas też mówią że nie ma się czym martwić że tylko w Niemczech ogłosili upadłość, ale że w Polsce wszystko działa dalej normalnie :-) nie chce mi się w to wierzyć myślę, że boją się nam powiedzieć prawdę ,bo połowa poszłaby na zwolnienie lekarskie albo po prostu miała by wszystko gdzieś ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak firma ogłasza upadłosć
...to ogłasza i już!! Nie dzieli tego na sklepy!! Firma upadła, biznesu nie ma...Nie mozna głosić upadłości na placówki!!Jak pada, to cała firma...i wszystkie sklepy...Jak nie pada a tylko zamyka, to co innego...Trzeba rozróżniać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123430
KTOŚ DOBRZE POINFORMOWANY W POLSCE w marcu ma być zlikwidowane pierwsze 30 sklepów. pracownicy dowiedza się na 3 dni przed zamknięciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FajFajFaj
Tak w marcu nie wiadomo czy d marca przetrwamy ciekawe skad to wiesz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała///
Koniec świata miał być już kilka razy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -mala
ciekawe od kogo Masz takie info że ma się zamknąć 30 sklepów ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją drogą ktoś tu ostro dba by niebyło wiadomo zbyt wiele ...i o ile są jeszcze pracownicy ktorzy niewiedzą nic....by pozostali w tej niewiedzy...czy ja tu wcześniej niewidziałam linkow do opisu ej całej sytuacji?????.....hmmm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe i co teraz taka cisza??? śmieszą mnie niektórzy... najpierw opisuja bzdury na forum a teraz cisza... co wszyscy dostali wyjasnienia i kopary wam opadly....:)))) no dalej juz jakis sklep zamkneli?? albo moze ktos wypowiedzenie dostal z powodu upadlosci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXXXXXXXXXXXXXXXXX
miska ryżu za prace w chinach miska ryżu z 1tyś u dziodka antka NA WIĘCEJ CIE NIE STAĆ PRACUJECIE PO CHIŃSKU NA WŁASNEJ ZIEMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiejsza niemiecka prasa * Der Spiegel* pisze że syndyk masy upadłościowej zabrał cały majątek prywatny Schleckerowi. Do marca będą wypłaty z masy upadłościowej a później to już Schlecker nie chce ujawniać szczegółów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Niemczech dużo się mówi o upadłości Schleckera, a nam Pan J. mydli oczy że jest wszystko ok. Wydaje mu się że tylko on zna niemiecki , a my to po 6 klasach. Nie jest wcale tak różowo, najpierw syndyk zabrał majątek prywatny a teraz będzie zabierał sklepy. Długi Schleckera sięgają 65 mln euro. Trzeba było kurcze zostać komornikiem, jeszcze nie wszystko stracone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gazeta dalej pisze że Schlecker dlatego tak skończył bo " zaspał" a konkurencyjne drogerie typu Rossman są dużo dalej w stosunku do klienta, na jego oczekiwania , ceny, asortyment, no i kadra, personel . Nawet reklamówka typu gazetka jest ładniejsza. Nie jest ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marbello
a co w innych krajach?/ słyszałam,że Schlecker w Austrii też zamyka punkty, niektóre są już puste.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś tu blokuje strony i myśli że nie znajdziemy artykułu.... żenada po prostu żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzebia wiać
Radzę Wam i sobie szukać innej pracy...po dostawach, gołym okiem widać, że coś nie gra...2 wózki dostawy-to ma być żart???? Siłą rzeczy towaru coraz mniej to i Klientów mniej...Nie ma nawet czym zapychać półek...To agonia, ja Wam mówię a wiadomo, że taki Pan J. nic nikomu nie powie, bo chyba nie chce masowych L4 albo zwolnień, bo kto wtedy pociągnie ten bajzel ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie wiem ale nigdy dostawy nie byly rewelacyjne zawsze byly braki.... a ja dostaje 10 wozkow...faktycznie powinno byc z 12 ale i to dobre.. moja KR powiedziala prosto ze nie jest zaciekawie ale praca jest i bedzie w najblizszym czasie wiec luz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wars
witam was , a ja ma dobre zdanie o schlekerze wynajmuje mu lokal , kasa za czynsz zawsze w terminie , robie tam zakupy , niczego nie brakuje , miła obsługa dobre ceny , rozmawiałem z pracownikami , tez zadowoleni , w moim miescie schlecker jest od 2011 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latamito
Pracownicy zadowoleni? A to dlatego, że pracuja tam krótko i nie wiedzą co się dzieje i jak to wszystko wygląda. Nie dostana podwyżki przez 3 lata to wtedy można ich zapytać czy są zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to nie wiedzialam ze pracodawca powinien dawac co 3 lata podwyzki... moj maz pracuje w jednej firmie juz 7 lat i od 5 nie dostala podwyzki...... kazdy narzekać potrafi ale od siebie to nic nie dac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latamito
A skad mozesz wiedziec kto ile z siebie daje i czy nie zasluguje na lepsza wyplate. skoro w firmie zarabia sie grosze i nie jeden to powie. Są firmy gdzie co roku pracownicy dostaja podwyzki, mają premie motywacyjne, premie za obroty, premie za dobra inwentaryzacje, nawet premie za nie branie L4. Wiec nie wypowiadaj się, skoro nie masz bladego pojęcia w jakich warunkach pracuje sie w Schleckerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala///
Pogratulowac i życzyć jeszcze podwyżek. Szkoda,że w moim mieście jest spora konkurencja i nie zwiększe obrotow. Tym bardziej,że nie ma towaru. Podwyżka się nie należy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×