Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość tag12
Acha. Rozliczenia przyszły i będzie socjal na Wielkanoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak doba pracownicza przeważnie powinna obowiązywać, dlatego u mnie dziewczyny chodzą na zmianę. jeden tydzień maja na rano a drugi na popołudnie. Ja sama zamykam sklep około 2-3 razy w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikunieczka
przyszło pismo o socjalu. Już nie trzeba wypelniac wnioskow, kazdy pracownik zatrudniony min od 6 mies bedzie otrzymywal 3 razy do roku socjal. Na wielkanoc, za urlop 2 tygodniowy i na boze narodzenie, takze to na plus bo kto nigdy nie pisal ten dostanie dodatkowa kase 3 razy w roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tag12
No dokładnie. Socjal trzy razy w roku. Moim zdaniem fajna sprawa...aczkolwiek oczywiście znajdą się niezadowoleni:-). A co do dób pracowniczych, to właśnie przez nie nie jest łatwo kierownikowi ustawiać grafiki-szczególnie jak ma mało godzin na sklep. Jeżeli robi zamówienie np. w czwartek (a wiadomo,że musi je robić od rana), to od poniedziałku musi chodzić na rano, żeby doby pasowały. Chyba,że np. w środę zrobi sobie wolne, to wtedy w poniedziałek i wtorek może iść na popołudnie...no ale to też zależy o której ma dostawę we wtorek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magazyn centralny
tak socjal ma byc wyplacany do 31 marca drugi do 30 listopada i za urlopy(tu sa rozne terminy bodajze 4 tzn kto jak ma urlop jezel ktos wezme urlop 2 tygodniowy w marcu to dostanie wczesniej od tego kto ma urlop w lipcu) a i bonow nie bedize na sieta zastapiono je tymi wlasnie 2 socjalami nawet lepiej bo z bonow podatek sciagali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie ze edzie socjal.dziewczyny wczoraj przegladalam grafik na marzec i zas tydzien w tydzien od poludnia juz niewiem co robic KR odpada bo od dawna z tym nic nierobi tylko grafiki podpisuje!masakra brakuje tylko tego ze bede musiec sie zwolnic z powodu chodzenia non stop od poludnia i upartej kierowniczki bo tego niezmieni.miesiac w miesiac przepisuje grafiki a potem narxzeka ze musi robic grafiki i wytezac umysl ZENADA!moze jakis anonim do krakowa?pozdrawiam was juz wiosennie bo u nas na sklepie tej wiossny nieczuc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkola
do zonkil wiem co czujesz bo ja miałam tak w lytym dzisiaj znow ide qna 13:45 no trochce sie pokłuciłam z kierowniczka i w marcu mam lepszy grawich ale tez duzo na popolunie :/ odkad sie spiełam z kierowniczka o grafik lutowy to musze tylko myc połki okna itp a moja znienniczka dzisiaj jest rano z kierow.na rano do 11:15 fajnie ma.Ja tez sie zastanawiam nad zmiana pracy bo tak dlugo to sie nie da wytrzymac-moje dziecko mnie widzi rano jak go prowadze do przedzkola albo jak go kłade spac po kolacji. u nas KR nie sprawdza grafików tylko je podpisuje. Byl u was p.J z panem P?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do arkola
WITAM MÓJ GRAFIK NA LUTY na 1/2 etatu 11x popoludnie 4x na rano 3 xwolne w tym 2 soboty 5 dni urlopu GRAFIK DRUGIEJ PRACOWNICY na 1/2etatu (luty) 4x popoludnie 8x na rano 6x wolne wtym 2 soboty 5 dni urlopu Powiedzcie czy to sprawiedliwy grafik? co z tym zrobic? A socjal w marcu bedzie w gotówce i czy tez zapiora ten podatek?? PDZR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do arkola u nas niebylo p.J.wlasnie jak sie poskarzysz albo odezwiesz sie na temat grafikow to u nas tez kierowniczka dostaje wscieklizny bo ona od poludnia nie zamierza pracowac.ja tez ide dzis od poludnia chodze tak od poniedzialku czyli 3dzien a gdzie tam koniec tygodnia.nie pamietam kiedy bylam rano a jak dlugo pracuje to wczesniej niz o 16 nigdy nieskonczylam.zdarza sie to tylko wtedy jak kierowniczka ma wolne to daje raz w tygodniu na rano mnie albo kolezance.najgorsze jest to ze jestesmy tylko w 3 a ona nas zawsze z czyms uwali i jako kierowniczka nidgy nas lepiej nie traktyje czuje sie jak bialy murzyn.a jak wrocisz z l4 to masz kare i chodzisz tylko od poludnia.za duzo maja swobody nikt je niekontroluje tylko nas i nas sie czepiaja a one robia z nami co chca!Pozdrawiam cie i zycze przyjemnej dzis pracy bo ja od rana mam dola ze znow od poludnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkola
do zonkil no ja tez caly tamten tydzien popoludnie i ten tez lacznie z 1-2marca tylko tyle ze sobote mam wolna-czuje sie jak beduin.w tym ani w tamtym tyg. kierowniczka nie była ani razu na popoludnie nawet gdy wczoraj mielismy dostawe ylam sama na popoludnie-ciekawe co mi dzis wymysli az mnie krew zalewa jak o tym pomysle.niewiem dlaczego sa tacy ludzie jeszcze ktorzy innych nie potrafia docenic-tymbardziej ze sie wszystko praktycznie za nich robi mimo wszystko milego dnia i glowa do gory moze kiedys bedzie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma ma mia
Dla pocieszenia-u nas tez nierzadko sa zle ulozone grafiki-czasami bywalo tak ze mi wypadaly dwa tyg na popoludnie,ale poszłam do kierowniczki(ja jestem zastepca) i spytałam dlaczego-tlumaczyla sie tym ze nie ma jak ukladac juz tych grafików,itp., ale juz nastepne byly sprawiedliwe-jesli ja szlam np.2tyg.pod rzad na popoludnie to potem mialam dwa tryg.na rano,teraz chodzimy tydzien tak tydzien tak,chyba ze cos tam sie akurat przestawi..Czasem tez uwazam,ze np.chodze czesciej na propmocje niz moja druga kolezanka,ale oogolnie jest ok;-)Choc przyznam ze nasz kierowniczka jest ugodowa i stara sie byc sprawiedliwa,ale sadze ze niestety nie wszedzie tak jest;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma ma mia
sory za jedzone literki;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do arkola Grafik pod wzgledem dni sie zgadza - ty masz przepracowac 20 dni, kolezanka 17. Ty masz mniej godzin za to dziennie, a kolezanka wiecej. Kierowniczki czesto nieswiadomie układaja grafiki. nie patrza na to, która ile razy ma na rano a która na popoludnie. Dziwi mnie tylko, że mimo rozmów, nie potrafisz sie z nia dogadac. A najwyzszy czas poki jest przed rozpisywaniem grafikow na nastepny miesiac. Ja np tez rzadko chodzę na popoludnie, praktycznie tez zawsze jestem od rana, ale sa 2 dni kiedy siedze od otwarcia do zamkniecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magazyn centralny
socjal ma być wyłączne w formie pieniężnej przelewany bezpośrednio na konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magazyn centralny
co do dostaw to akurat przyjeżdża coraz więcej towaru na magazyn teraz tzn od środy jest tydzień większych zamówień na sklepy(my ta to mówimy komisja) już z większością dostawców się dogadali powinnyście mięc w tym tygodniu i w przyszłym duże tzn większe dostawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tereferekukuukukuk
może może...... choć 6 wozkw na 1600 pozycji nie nazwała bym dobrą dostawą .... a poza tym ..niby sie dogadali tylko jakoś ze swojakami niemogą sie dogadać.... brak papieru...brak szczoteczek...ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magazyn centralny
jeżeli chodzi o towar AS to faktycznie mało go ostatnio przyjechało(chociaż nie wiem czy dzisiaj coś nie przyjechało z AS). ja tylko piszę że jest lepiej z towarem jak np ze 3 tygodnie temu że w końcu zaczął przyjeżdżać. chociaż ostatnio pojawił się towar z firmy Aquafresh. zobaczymy co będzie dalej. tu macie link że w Niemczech likwidują sklepy i zwalniają ludzi. http://biznes.onet.pl/niemiecka-siec-drogerii-zwolni-12000-pracownikow,18494,5043522,1,news-detal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIEROWNICZKI NIE CHODZA OD POLUDNIA!!! to jest motto schleckerowskich kierowniczek.Pisalam wczesniej o anonimie do Krakowa a moze jednak PIP ????dobe pracownicze nie sa zachowywane,non stop chodzimy od poludnia,traktuja nas jak tanie sily robocze,dwoimy sie i troimy zeby wszystko zrobic a potem i tak ochrzan ze cos zle lub cos niezdazylysmy zrobic i kerowniczka musi cos rano dokonczyc!!przepracuje sie i bedzie na nas biedulki i zas ochrzan ze jest juz zmeczona bo tyle musiala dzis zrobic {pol dnia bedzie sie za to kurowac w biurze}acha wczoraj byla duza zmiana cen dostalam formularz i mnostwo etykiet do wlozenia kierowniczka dala mi to jak wychodzila do domu i dowidzenia radz sie sama.rano ma byc policzone i wlozone etykiety!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkola
Witam widze zonkil ze dostałas tez zmiane cen jak przyszłam do pracy to musiałam znienic pasy n kremac do twarzy i tak samo mi zrobila kierowniczka jak dobie na dowidzenia połozyła mi formularz zmiany cen i cyt."prosze to zrobic i na koniec dnia zameldowac mi kwote bo jest koniec miesiaca"a ja nie wiem w co mam rece włozyc.grzecznie sie spytałam co robiłyscie w e dwie rano ze nie miałyscie jak zrobic tej zmiany cen a o na na to ze dokładały towar a zmiana jej wypadla z głowy.Fajnie co? a co do dostaw to wczoraj mieli na m.cntrany dostac duuuuuzy towar to od przyszłego tyg.bedzie juz dostawa w miare normalnea.Mysmy teraz dostali duzo towaru z nivea. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dostalam ja we wtorek po poludniu jak wychodzila do domu mialam ja policzyc i wlozyc etykiety obslugiwac klientow wylusterkowac i umyc sklep.a zmaina cen naprawde byla duza do tego dochodzi policzenie magazynu ale jak to mamy zrobic zeby byc na sklepie i isc na magazyn policzyc to niewiem!nawet niezapytalam jej czemu rano niewlozyla etykiet bo ceny niektore byly wyzsze bo juz niechcialo mi sie sluchac ze niemiala czasu.chociaz nic niebylo do roboty bo ani zwrotow ani zam.promocyjnego ani nic w papierach bo dopiero wczoraj byl koniec miesiaca nic po prostu nic!!!!!!moze kawke soie pija i przez telefon gadala?mam poprostu tego dosyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra szczerze wam wspolczuje.. ja jestem kierownikiem ale zmiane cen robi sie od rana!!!! tak jak przedmowczynia stwierdzila niektore ceny byly wyzsze.. jestem ciekawa jak wam inwentura wychodzi.... ja jeszcze mialam zam zwykle i jakos dalam rady... a ta co chodzi na popoludnie to nie dostaje nic takiego do zrobienia no chyba ze jest mus... ale jest sama i jak ma wprowadzic zmiane cen?? niech sie zajmie klientami i dokladaniem towaru.... te kierowniczki powinny isc na odstrzal!!!!! Jestem ogromnie zdziwiona ze nic z tym nie robi wasz KR, albo piszcie do p.J i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkola
zeby to byłe takie proste!!Nasz KR przyjezdza bardzo rzadko a jak juz jest to cos tam posprawdza i rozmawia z kierowniczka.A do pana J.to musze sie zastanowic bo jak sie dowie moj kier. to bede miala po pracy bo na nia doniosłam a juz kilka osob zwolniła bez powodu.przedemna dziewczyny pracowały bo max.3 mies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DEZA7
WY TU GADU GADU A TEMAT DUŻO WAŻNIEJSZY. DLACZEGO DZIODEK ANTEK JEST TAK FSTRĘTNY .? FFE OHYDA . CIEKAWE CZYM SIĘ ŚWAKSUJE, ŻE TAK WYGLADA. KTÓREJ TEN PASZKWIL SIĘ PODOBA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko jest w regulaminie, wystarczy zajrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisuje
wysokosc zalezy od Twojego dochodu. moze spytaj kierowniczki? na pewno juz dostala pismo. Wysylali w zeszlym tyg. do zonkil stale chodzenie na popoludniowa zmiane samo w sobie nie jest lamaniem doby pracowniczej, chyba ze jednego dnia przychodzisz np na 14 a nastepnego na 13 wówczas juz tak. sk0ro u was nagminnie łamany jest kodeks pracy to gratuluje nie kierowniczki a KR której/ego obowiazkiem jest pilnowanie takich spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha1999
czy socjal nalezy sie wszystkim? ja jestem na macierzynskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×