Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość wisienka87
wierzcie mi ze jak rano wstaje to nie chce mi sie isc do pracy jak sobie pomysle ze znow bedzie taka lipa z utargiem, znow ktos przyjdzie i cos zaje*ie juz powoli mam po prostu dosyc... czy nikt nie ma wplywu na to ze towaru nie ma i klienci odchodza bo nie ma tego co chca, automatycznie spadaja obroty i zlodzieji co raz wiecej... jak tak dalej bedzie to daje nam szanse utrzymania sie do konca roku, a po nowym roku beda zamykac sklepy bo nie bedzie sie oplacalo ich trzymac... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj na tvn był wywiad z Panem Kamilem z higieniki Chcą wprowadzic min. lotto,płatność rachunków,usługi kredytowe itd Twierdzi żę Dayli ma za duzo toworu i kolorówki wiec kilka marek bedzie trzeba zlikwidowac i teraz najlepsze sklepy w większych miastach mają byc czynne do 24 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny z 5 grupy, wiem że wszystkie sklepy ostatniej grupy będą likwidowane, prawdopodobnie wszystkie w listopadzie, więc szykujcie się, to potwierdzona informacja, więc nie dajcie sobie zamydlić oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała///
Najpierw trzeba dostać min. dwutygodniowe wypowiedzenie. Nie sądzę,żeby robiono z tego wielką tajemnicę. W moim regionie zamykali niedawno sklep i wiedzieli wszyscy już ponad miesiąc wcześniej. A jak idzie sprzedaż chusteczek 2012??? Kupiłam paczkę,żeby sprawdzić co się kryje w środku i....... nawet za darmo ich nie chcę więcej. Hygienika.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddd
Co do chusteczek jestem tego samego zdania shit jednym słowem... a sklepy z 5 grupy juz dawno pozamykali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyxyxyxy
te produkty higieniki są beznadziejne!!kazdy kto kupi raz i sie przekona że to badziewie to już więcej nie kupi u nas juz było pare takich sytuacji że klienci mówili że sa do niczego!!!a tu konkursy śmieszne to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikili
Witajcie! Czy ktoś mógłby powiedzieć coś na temat sklepu w Pobiedziskach?? Jaka atmosfera, ludzie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam..a w poznaniu nie orientujecie sie co ze sklepami...kierownictwo nic nie mowi ..atmosfera byle jaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała///
A ile sklepów jest w Poznaniu???!!! Z tego co wiem to jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jeden...a co z okolica,,,sa mniejsze mniej dochodowe..i prosperuja nadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikili
W Poznaniu jeden, w Swarzędzu też i ten w Pobiedziskach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikili
W Poznaniu i Swarzędzu jeden, no iten w Pobiedziskach. Czyli nkt nic nie wie?? Chodzi mi o pracowników, czy jest rotacja, jak kierownik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka25
bełkoczeta jak byśta były bez szkoły. i JA ANTONI przez was zbankrutowalem. mam was dość. A TAKIE CHORĘDALNE WYPŁATY WAM DAWAŁEM. nie potrafiłyście tego docenić . ja zdechne w luksusie dzięki wam. a wy zdechniecie w głodzie i ubóstwie dzieki mnie. lece na kanary. a wy ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chytra
a ja do Tunezji na święta ---łyso Ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyxyxyxy
dziewczyny na jaki okres dają 3 umowę?na czas określony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paplucia
a ja mam takie pytanie do kierowniczek pracujących kilka lat.. czy Wy kochane wiecie ile dostaje nowo przyjęta kierowniczka na pierwszą umowę? i to nie ma żadnego znaczenia w jakim mieście jest sklep i jakie ma obroty. mało która ma tyle nawet z premią. nie wiem czemu a ten temat się milczy. dziewczyny pracują na premie latami, dostają je za zasługi a tu przyjdzie taka, jeszcze nic nie osiągnie i nie pokaże i proponują jej 1700 netto. Fair według Was? To nie jest pojedynczy przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyxyxyxy
co taka cisza?nikt nic nie pisze?ciekawe co będziemy mieć w sprzedaży bułki,warzywa a może jakieś wedliny?bo drogeria kosmetyczna to dalej na pewno to nie będzie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym była za tym ...by ta kase zainwestowac w to co w drogeri byc powinno!!!!!! ..a nadal brakuje..... i moze choc troszke czegos naprawde exclusive np. perfumy chocby po sztuce.... bo niema tego w małych miejscowosciach.... a spożywka...hmmmm...mysle ze jedyna racje bytu ma tu jakis import .... bo klient....zawsze szuka zagranicznego ...lepszego...świata...bo jak nie odnas to napewno lepsze.... np...słodycze cos co mozna dokupic np.do zelu pod prysznic na prezent...niewiem sama dżemy z Maroca ...albo cos takiego... https://www.facebook.com/pages/Herbaty-Artystyczne/138541256190667 cos co naprawde zaskoczy i zaciekawi a nie zupe w proszku ktora jest wszedzie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, pytałam już wcześniej, jak wam się pracuje z panią F. -pseudo kierownik regionalna? dla mnie to ona powinna zmienić prochy które chyba ćpa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PREZES PROCTERA
hahaha. co kupiła hygenika od szlekera? towaru- nie. był na kreske. lokali-nie. były dzierżawione. półki ? taaak półki???!!!!!!. W TYM POŁOWA SKLEPÓW NIERENTOWNYCH. NASTĘPNY BANKRUT SIĘ SZYKUJE. buuuuuhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marikaaaaa
Fajnie Pani F nie byla u nas z 6miesiecy tylko asystentke przysyla na 2miesiace wiec mamy spokoj a tak to sie czepia ze towar nie tak stoi w wozkach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierowniczkaps
hej dziewczęta, przystrajacie jakoś sklepy na święta?? macie ozdoby z poprzednich lat czy musicie kupować? my miałyśmy świetny pomysł ale nasza regionalna się nie zgodziła i stwierdziła,że za 50zł to co to za ozdoby będą (nie mamy żadnych i musiałybyśmy kupić) i jak ma wyglądać obciachowo to lepiej nic nie robić... kurcze nie rozumiem tego, wszędzie sklepy są jakoś poprzystrajane na święta i to nie tylko Bożego Narodzenia, a u nas lipa. Nie ma jakiejś atmosfery świątecznej ani nic, oprócz plakatów do wózków i na stojaki nie ma ŻADNYCH akcentów świątecznych... kaszana. szkoda im kasy na wszystko. są nastawieni tylko na zysk a nic nie zainwestują żeby jakoś poprawić prosperowanie sklepów. widać że im nie zależy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pensji pracowniczych to możecie się pienić do woli. Podstawa jest taka sama. Reguluje się zarobki wyłącznie premią, a tego już kodeks pracy nie zabrania. Poza tym nie można mierzyć wszystkiego jedną miarą. Są kierowniczki które mają pod sobą więcej niż 2 osoby, a sklep nie ma 90 m2 tylko więcej. Trudno ją wtedy wynagradzać tak samo jak kierowniczkę małego sklepiku i nikomu nie mam zamiaru ubliżać. Poprostu trzeba oceniać obiektywnie. Co do przystrajania to niestety tak jak rok temu nic się w tej sprawie nie dzieje. W schleckerze świąteczne są tylko zestawy. Jeśli chodzi o zamykanie grupy piątej rzekomo już zamkniętej do cna, to wiem, że są jeszcze sklepy w tej grupie towarowej. Co do pani F to sadze, ze gdyby wykazala troche zrozumienia dla pracownika ( bo przecież to człowiek a nie maszyna) ugryzła się czasem w język i odpuściłaby sobie czasem zaglądanie w każdy kąt w celu znalezienia czegoś czego być nie powinno a jednak jest i jak to możliwe?! wszystkie byłybyśmy zdrowsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryssssa
Jak to możliwe ze regionalnej nie było 6 miesięcy nasza jest u nas przynajmniej raz w miesiącu a jak nie ona to asystentka jest obie fajne babki pani K i pani A życzę takich wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abecaxdlo
U nas okręgowa Fr ostatni raz była po zmianie regionu chyba w czerwcu ciekawe jak tak wszystkie sklepy kontroluje to gora nic nie mówi ? Do nas czepiają się ze plakaty nie tak są powieszone a pracy okręgowych nie nadzorują ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abecaxdlo
Ale może i dobrze ze tak czesto jej nie ma bo kierowniczka się denerwuje jak tylko o niej się wspomni chociaż asystentka też czasami daje popalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma ma mia
Nas tez rzadko odwiedza regionalny pan F ;-) ale nie narzekamy..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghgh
a nie wiecie czy będzie jakaś kaska na święta -socjal czy cos w tym rodzaju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×