Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

mysle ze nikt nie oglada monitoringu:) ochraniarzy mamy jakich mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma ma mia
my nie mamy ochroniarzy z tego co wiem to w okolicznych sklepach tez ich nie ma;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisienka87
ja tez powinnam dostac 400 a dostalam 218. nic z tego nie czaje, kierowniczki ile dostalyscie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Poznaniu gdzie pracowałam był jeden:)trochę maślowaty hihi ale był,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkurencja7
po czasie podaje sposób na zdrapywanie foli z okien. BIERZE SIĘ SUSZARKE. PODGRZEWA I ODKLEJA SIĘ W 20min WIELKIE OKNO. NO, ALE JAK KTOS JEST STWORZONY DO ROBOTY ZA ZLOTY DWAJSCIA TO JEST. DO ROBOTY PANIUSIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkurencja konkurencji
a gdzie płacą złoty DWAJŚCIA bo u nas jeżeli już to złoty DWADZIEŚCIA tylko nie bardzo wiem za co ta stawka. :-|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale macie dziewczęta problemy:) kierowniczki niech ruszą dupy na okna i zdrapują tak siedzą całymi dniami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie drapała właśnie kierowniczka...:) i to osobiście.... bo sama chciała.....i niemiała z tym problemu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała///
u nas też drapała kierowniczka i nie narzekała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkola
a powiedzcie mi dziewczyny jak to jest z tymi wczasami jak juz nie pracuje od 30 maja to wypłaca mi tez czasy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasza jak miała zdrapać to krecła nosem:) ale pogawedki z ochraniarzem i znajomymi to bylo okej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -mala
witam , kasy dziewczyny raczej nie dostaniecie z tego co wiem trzeba pracowac pół roku schleckerze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkurencja7
ło mato złoty dwajścia to se s półki weznom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola Olka
Hej dziewczyny mam pytanie czy nowy właściciel będzie zatrudniał nowe osoby czy raczej zostają te same dziewczyny jednym słowem czy jest szansa na dostanie pracy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkurencja7
alfanabetys to wy darmofe pracowice za złoty dwajścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAŁA///
I CO TOBIE DO TEGO? ZAJMIJ SIĘ SOBĄ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary pracownik
No i przyszło rozliczenie za wczasy pod gruszą,jednak miałam rację:) A Ty konkurencja 7 czy jak Ci tam,musisz wyjątkowo mieć biedny żywot:) Co do zatrudnienia,wszystko zostaje tak jak jest,szanse na pracą są jak wcześniej,czyli jak ktoś odchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola Olka
Stary pracownik dziękuje za odpowiedz :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkurencja7
mota tutej złoty dwajścia a emerytury z tyn czas bedzieta miały pindziesiunt groszy. lata lecum szypci nisz sie spodziwota. popytejta familii. wy złoty dwajścia chłopok pijok, ale pyrspektywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma ma mia
zamiast marnować czas na pisanie takich głupot lepiej nauczcie sie poprawnej wymowy i pisowni w naszym języku ojczystym!!!!!!Wyjdzie to wam lepiej na zdrowie niz ten jad co w was zionie!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do zarządzających! Czy ktoś mógłby wprowadzić do asortymentu parę rzeczy o które często pytają klienci.Wiem,że to trudne ale przecież nie niemożliwe.Może w lepszych czasach o ile takie nadejdą i nie będzie już tylu braków będzie miało to swój sens, przecież powinniśmy dostosowywać się do potrzeb klienta.Bo na czym mamy zarabiać?Oto lista: -zamienniki choćby czasowe, rzeczy do pielęgnacji stóp i paznokci(pilniki, radełka do skórek,polerki, nożyczki,pilniki do żelowych paznokci, tarki ,pumeksy itp-klienci śmieją się za plecami, że drogeria a nic nie ma do stóp i paznokci) -jedwab do włosów (klasyka!pytają kilkanaście razy w tygodniu już chyba od roku) -dla niemowląt szczoteczki i grzebyki do włosków, nożyczki i obcinacze do paznokci dla dzieci, smoczki do ssania dla najmłodszych maluszków do 6msc. życia -stylizacja włosów z Joanny(nie tylko brylantyny i gumy ale też spreje stylizujące, mgiełki itp. -inne rodzaje farb z Joanny- nie tylko Naturię, -rajstopy(kto ma to ma-to sklepy w mniejszych miejscowościach powinny mieć rozszerzony asortyment, bo nie ma takiej konkurencji,a potrzeba takich towarów) -ludwiki(nareszcie przyszły ale mogłyby być w jakiejś dobrej promocji, bo po innych sklepach podobna cena, a nawet tańsze) -duże 5 l płyny do mycia naczyń -pasty do nagrobków(szczególnie teraz ważne) -wkładki do butów (nie tylko żelowe) i sznurówki -sidoluxsy do podług i do mebli -preparaty do czyszczenia odzieży ze skóry, -vanishe do płukania firanek w saszetkach i sole do płukania, normalne krochmale nie w sprayu, -mydło luksja i arko, -zamienniki do Asów z chemii np:do czyszczenia kabin prysznicowych -kredki do brwi -paski do francuskiego manikiuru -tańsze pędzle do golenia-żeby w ogóle były, -baterie na sztuki-teraz nie ma już nic nawet na zużycie własne nie ma.rano jak włożyłam do czytnika baterie kupione na fakturę, to zaraz wysiadły, -chusteczki higieniczne w pudełkach-bo nasze nadal nie przychodzą, -reklamówki !!!!!!!!choćby i do sprzedaży za parę groszy i torby ekologiczne!!!-przecież chyba da się to zrobić -duże 6 lub więcej kilowe proszki do prania w dobrych cenach, -tik taki, -duże opakowania tabletek do zmywarek z Finisha w dobrych cenach, tabletki z ludwika, -watę-nie wiem po co była wycofana -specjalne szczoteczki do czyszczenia przestrzeni miedzy-zębowych, -większy wybór chusteczek do higieny intymnej(przywrócenie takich w saszetkach). I lepsze ceny nie tylko w promocjach.Dlaczego ostatnio tyle podwyżek-klienci już mówią "ale tu drogo".I co z marką własną.Było wiele dobrych rzeczy i tanich i ludzie wciąż pytają o nie-chcemy jakiejś informacji czy będzie czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddd
nina brawo, u nas nawet zwykłej gąbki kąpielowej nie uświadczysz, nie wspominając o tych wszystkich rzeczach które wymieniłaś,często robię zakupy u konkurencji i znajduję tam wszystko,a u nas totalna pustka !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRAVO!!!!!!!!podpisuje się pod apelem.... i podpowiadam dalej......tańsze poszukiwane przez klientow ....moze ktoś wreszcie skorzysta.... z tych podpowiedzi ... MARION-pielęgnacja włosow....tanie...b.dobrej jakości ...i z tego co wiem niełatwo je kupic....klienci szukaj... BELL-kolorowka MOPY... DELIA - włosy pielęgnacja, kolorowka, paznokcie-lakiery odrzywki -alternatywa dla basic CELIA-kolorowka-rowniż mogła by być alternatywna dla basic wkłady do szczoteczek elektrycznych oraz szczoteczki elektryczne rownież nie wszyscy mają ,niemowie cały duży asortyment ale chocby ze 2-3 rodzaje Płukanki do włosów.... i najbardziej oczywiste rzeczy jakie wymieniła wyżej koleżanka MY TEZ CHCEMY BY BYŁO LEPIEJ!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gucirek
reklamówki na koniec, niech narazie bedzie towar,ktory mozna w nie zapakowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi regionalna kazala kupic reklamowki na fakture i rozdajemy je klientom Pod apelem podpisuje sie rekami i nogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam ująć w tym całym zestawieniu, że koniecznie przydałyby się tanie a dobre parasolki, tanie żele i pianki do golenia dla kobiet, tańsze prezerwatywy,szampony do włosów kręconych np: z Nivea, saszetki do prania z ariela na sztuki.Rzeczy takich o które pytają klienci jest dużo, ale nas niestety nikt nie pyta.Praktycznie nie ma przepływu informacji dół-góra.Codziennie niestety mam taką sytuację,że odsyłam kilku klientów z kwitkiem mówiąc ,że nie posiadamy tego i tego w asortymencie sklepu.Chciałabym się dowiedzieć najwięcej odnośnie tej naszej marki własnej, bo jeżeli ma jej nie być to dlaczego nie jest wycofywana i trzeba nadal ją zamawiać.A jeżeli będzie tylko zmieniane opakowanie ze względu na logo firmy to dajcie nam jakąś informacje, żebyśmy wiedziały co mówić klientom.A jeżeli to wszystko jest problematyczne i ma potrwać dłużej to dajcie jakieś tanie a w miarę dobre zamienniki z rodzimych marek choćby tylko na jakiś czas.Tyle zamienników co dotychczas weszło to za mało.Po co nam produkty spożywcze i gazety,jeżeli pełno tego wkoło, wystarczy tylko żeby był towar taki jaki chce klient i dobre ceny.Wszystkich dopadł kryzys, wszyscy skarżą się na spadek obrotów ale trzeba wiedzieć czego chce klient.Ten kto nie dopasowuje się do potrzeb klienta ten przegrywa.Ja bardzo lubię swoją pracę i wierzę, że inne kierowniczki też.Dwoję się i troję, żeby wszystko ładnie wyglądało i klient był zadowolony, ale towaru nie wyczaruję.Niby sklep pełny ale jak przyjdzie co do czego to tego nie ma, tamtego...Nic dziwnego,że tracimy klientów.Jakbym ja była klientką i przyszła do takiego sklepu, to po kilku razach bym już nie wróciła i nawet reklamówki nie można kupić, a ludzie by zapłacili bo wcale nie trzeba dawać za darmo i nie muszą być z logiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fgg
NINA NA REGIONALNĄ !!!!!!!!!!ALBO JESZCZE WYŻEJ....Całkowicie się z Tobą zgadzam.Problem w tym że tego chyba nikt nie czyta wyżej niż kierowniczka.. Pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×