Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Ja sie szanowne kolezanki niezale poprostu czytam wasze wypowiedzi i zal mi was.....macie nadzieje na kariere w dayli?naszczescie ja juz niejestem pracownica ani klientka tego bagna wole rossmana!p.s.pity dosaniemy jak wszyscy teraz kiedys bo kolezanka pracowala na okres wakacyjny 2lata temu i tez potem dostala jak wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie szanowne kolezanki niezale poprostu czytam wasze wypowiedzi i zal mi was.....macie nadzieje na kariere w dayli?naszczescie ja juz niejestem pracownica ani klientka tego bagna wole rossmana!p.s.pity dosaniemy jak wszyscy teraz kiedys bo kolezanka pracowala na okres wakacyjny 2lata temu i tez potem dostala jak wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pani Chytra, proszę nie kopiować wpisów z forum: "praca w rossmann" bo kradniesz moje posty, odnośnie kichania i kasłania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pani Chytra, proszę nie kopiować wpisów z forum: "praca w rossmann" bo kradniesz moje posty, odnośnie kichania i kasłania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma ma mia
"W związku z przejeciem zakładu pracy Pracodawca zamierza prowadzic działalnosc w dotychczasowym zakresie,nie planuje przeprowadzania zmian dotyczacych warunków zatrudnienia przejetych pracowników,a w szczegolnosci nie przewiduje przekwalifikowania pracowników ani redukcji zatrudnienia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała///
Jak myślicie po co '' górze '' informacje jak daleko od '' naszych'' punktów są markety?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogdanbmw
będą likwidowac sklepy w miejscowościach poniżej 20tyś mieszkańców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka5
żeby nie papier do kibelka po dziodku szlekerze to by nic nie szło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uegbr
I jak tam dziewczyny ? Jak ludzie? Jak utarg? Jakies nowinki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierowniczkaps
doszły mnie słuchy, że "szef" będzie jeździć po sklepach i decydować o przebudowach albo.............. przebudowach (w miejscu kropek ktoś chciał powiedzieć "zamykaniu" tak myślę przynajmniej). Wiecie co się dzieje w firmie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uegbr
jak to? splajtujemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryniaaaa
widze ze regionalenej fr nie podobaja sie nasze wpisy i je usuwa pewnie prawda w oczy kole ,u was tez regionalna nie odbiera telefonow jak sie do niej dzwoni tylko odzwania dopiero ma drugi dzien ????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierowniczkaps
czy splajtujemy to ja nie wiem, a szef to chyba pan J. tak myślę. moja regionalna zazwyczaj odbiera a jak nie to oddzwania jak tylko może rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama02
cała ta sytuacja w firmie jest dziwna a raczej śmiechu warta zaopatrzenie to sterty papieru toaletowego którego nikt nie kupuje a teraz doszły worki na śmieci ciekawe co będzie dalej nic nikt nie wie bo skąd .......!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierowniczkaps
dokładnie... sterty papieru zalegające na sklepie i zapleczu. chcą robić przebudowy, wg mnie jak takie coś się chce robić to należałoby dostarczyć towar, zamknąć sklep na 2-3 dni i działać, a nie sklep otwarty, przebudowy każą robić, towaru nie ma, obsługuj klientów i przy okazji jeszcze do banku zapierniczaj z kasą... Paranoja jakaś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rert
o tak najpiekiejsze sa jajka na swieta i majonezy, moze jeszcze nam kurczaki dadza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslicie ze jest jakas szansa na socjal w tym w roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyxyxyxy
nie wiem właśnie czy będzie jakiś socjal?zawsze na początku roku przychodziła rozpiska socjalu a teraz cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała///
Kasę zamiast socjalu wszystkim pracownikom dadzą w nagrodę za super sprzedawców( kolejne konkursy) tym samym sklepom. Poznań, Wolsztyn,Chodzież itd. Tam gdzie są wysokie obroty i duże miasto mają wielkie szanse na wygranie. Po co się wysilać w małej mieścinie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyxyxyxy
bedzie dziś wypłatka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała///
Jeszcze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość why?
Dziewczynki co myslicie o tych konkursach? wciskacie towar klientom? uwazam ze i tak wiadomo kto wygra...chyba nie ma sie po co starac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała///
Ale pan J. raban już robił w tym tygodniu. Pretensje,że nie ma worków przy kasie-chyba mu się coś pomyliło. Ale dziewczyny ''jak będziemy sobie pomagać upaść no to upadniemy''. Aha! Jak nie chcecie mieć problemów to musicie sprzedać duuuuuużo pieluch. Bo cena dobra!!!! Nieważne,że dzieci mogą mieć uczulenia. Ja jako matka nie patrzyłabym na cenę tylko na jakość (kremy na odparzenia i inne specyfiki też kosztują ). Pozdrawiam i życzę wygranych w konkursach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z takimi odpowiedziami spotkałam się gdy proponowałam zakup pieluszek i worków na śmieci!!! Kasjerka do klientki: - może się pani skusi na pieluszki Bambino mamy je w atrakcyjnej cenie 25.99 zł??? Klientka do kasjerki: - Nie. Dziękuje nie są mi potrzebne....używam podpasek ;-) Kasjerka do klienta: - może skusi się pan na worek na śmieci za 3,49 zł?? Klient do kasjerki: - Nie. Dziękuje serdecznie. Mam swój worek... ;-) ;-) ;-) Na szczęście są klienci którzy mają jeszcze poczucie humoru i to nagabywanie nasze na worki i pieluszki biorą z przymrużeniem oka. Życzę owocnej sprzedaży!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma ma mia
konkursy i konkursy,a ja sie pytam co z naszym socjalem???????Kiedy dostaniemy,przeciez ta sa "nasze" pieniądze,a może nagrody pan J funduje własnie z socjala,bo raczej z własnej kieszeni nie,firma tez biedna,więc sie pytam z czego??????? A swoja droga te czarne worki na śmieci sa takie rewelacyjne (pomijajac fakt ze sa produkowane w Chinach) ze rozrywają sie zanim zapakuję sie w nie smieci...jak mamy taki bubel proponować klientą?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyxyxyxy
to wszystko to jest jedna wielka farsa!!!pieluchy beznadziejne,worki jeszcze gorsze jeżeli klient raz kupił pieluchy albo worki to potem przychodzi do sklepu i mówi"takiego bubla to jeszcze w życiu nie widziałem dziekuję ale już nigdy tego nie kupię"takie sa opinie kientów o produktach hygieniki pieluszkach,workach itp.to jest jedno wielkie gówno!produkty as może nie były aż tak rewelacyjne ale klienci je chwalili i nadal o nie pytają no ale cóż niema ich i nie będzie niestety!jeszcze bedziecie wspominac że dziodek jaki był taki był ale przynajmniej był socjal bo ja tu nie przewiduje poprawy a w ręcz bedzie jeszcze gorzej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×