Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
a dostalyscie info ze macie wybrac urlopy do konca roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234
My jeszcze nie...ale przecież wg kodeksu pracy można urlop wykorzystać do września 2014???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Region centrum to chyba 31 sklepów albo tak jakoś, wszystkie regiony (5) wraz z przydzielonymi do nich kr są na kartce z numerami tel i adresami e-mail która tak ze 3 tyg temu przyszła razem z dostawą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak skupilysmy sie na mr house i innych malo istotnych p*****lach....a zauwazyla ktoras ze pieniedzy na koncie brak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo dzisiaj jest dopiero 9....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to zawsze 9 pieniadze na koncie juz mialam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W każdej firmie łoją pracowników ile wlezie, nic dziwnego bo przecież mogą.... Oczywiście że pracownik ma rację, głupi PR zawsze odpowie że wszystko jest zgodnie z prawem, a to że podczas wizyty mówią co innego pracownikom, straszą ich zwolnieniami karami itp. A jak przyjdzie co do czego to przecież na piśmie nic nie było - 99% firm to j****i wyzyskiwacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O wykorzystywaniu urlopu nie maiłysmy jeszcze zadnego info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli rzeczywiscie bedzie trzeba wybrac urlop do konca roku to cos nam szykuja.Zwolnienia badz zmiana umów na smieciowe(Work)!Urlop wg kodeksu pracy moze byc wybrany do wrzesnia przyszłego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komputery i komputery... to są po prostu nowe kasy tyle, że skomputeryzowane... i podobno są już w krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro to będą kasy skomputeryzowane to dlaczego tylko najczęściej ks sklepu będzie mieć szkolenie z niego a nie cala zaloga? Moze jeszcze same będziemy go montować tak jak to bylo z nowymi fiskalami... Masakra dziewczyny ze sklepu w Krakowie napiszcie jak to tam jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zanim dotra nowe kasy do wszystkich sklepow minie polowa roku...o co taki halas? tak wam spieszno??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam takie małe pytanko.. Czy jest wg coś co wam w tym sklepie pasuje ??? No bo czytam do jakiegoś czasu te wszystkie wypowiedzi i tu nic innego jak ciągłe narzekanie.. Czytając to czuję się jakbym pracowała w całkowicie innym sklepie a mimo wszystko pracuję w Dayli. Prawda jest taka, że nie ma co narzekać. W pracy tak naprawdę nikt nad nami nie stoi, z grafikami można zawsze się dogadać jak co komu pasuje. Wszystko jest do dogadania i ogarnięcia. Każą nam "nakłaniać" ludzi do kupna produktów. Według mnie to dobry pomysł. Ludzie przychodzą do sklepu i mimo, że widzą promocję to produktu nie biorą bo go nie znają. I tu właśnie się zaczyna nasza aktywna sprzedaż... Powinnyśmy jak najwięcej powiedzieć o produkcie, co mówią o nim inni klienci, co wiemy z własnego doświadczenia. Nie wiem jak u was ale u mnie klientki są już przyzwyczajone do tego, że jesteśmy w stanie im pomóc w wyborze odpowiedniego produktu, zawsze gotowe doradzić. Nie wiem dlaczego tak to wam przeszkadza... Według mnie po prostu to "my" nie jesteśmy przyzwyczajone do tego aby proponować daną rzecz a przecież jak idziemy do Rossmana czy Natury to dla nich rzeczą normalną jest polecanie produktów stojących przy kasie i niestety taka jest prawda ale dzięki temu mają większe obroty. I ludzie są do tego przyzwyczajeni i kasjerki, i nikt w tym problemu nie widzi. Co do magazynów no to fakt, że niektórzy mają większe a niektórzy mniejsze ale jak się chce to wszystko się ułoży. Wystarczy czasami odrobina logistycznego myślenia i wszystko się wszędzie zmieści. A skoro wiecie już orientacyjnie jakie przychodzą przydziały to róbcie minimalne zamówienie. Z urlopami fakt, może być trochę problem ale tylko wtedy jeżeli my zrobimy z tego problem między sobą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkolenia to koszty, więc przeszkolą kierowniczki a one później resztę załogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od przyszłego tyg zaczyna się wymiana kas na komputery,do polowy listopada będą mieli już wszyscy Wymiana kas jest poprzedzona nocna inwentura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem ciekawa czy za inwenturę nam zapłacą z dodatkiem nocnym czy po prostu każą sobie godziny kiedy indziej odebrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A spieszno bo na tym g... Nie da sie pracować skoro cala promo trzeba ręcznie nabijać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam polubilam ta aktywna sprzedaż jest teraz mniej pracy papierkowej i mamy czas żeby pomagac i polecać tak jak to powinno byc ze mamy dużo czasu dla klienta to jest dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupoty gadacie. Żadnej zmiany kas nie będzie, tylko komputery w biurze. No chyba,że Bromboszcz jest gorzej poinformowany od Was. A co do tego,że w Rossmanie i Naturze polecają...tak, ale jeden produkt a nie 4 naraz. Kolejna rzecz- zwrotów do tej pory mieliśmy nie robić. Dopiero od dzisiaj można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się zdziwisz jak bedziesz mieć komputer w biurze:@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Pani od długiej wypowiedzi... Ja tez nie mam nic przeciwko polecaniu klientom produktu z kasy-pod warunkiem,że jest to jeden wybrany produkt i w promocyjnej cenie i nikt nam nie narzuca,że mamy go tyle a tyle sprzedać. A co do magazynów...jakie mniejsze zamówienia???. Kobieto każda z nas zamawia tylko to co potrzebuje, a magazyn jest zawalony przez produkty z przydziałów centralnych!!!. I nawet jak zamówisz 10 rzeczy to i tak dostaniesz 5-6 wózków towaru!!!!. Jeżeli chodzi o urlopy...to nie my zrobimy problem między sobą, tylko chodzi o fakt,że PRAWO umożliwia nam wybranie ich do września 2014 roku i firma nie ma prawa nas zmuszać do jego wykorzystania!!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zdziwię się jak komputerów nie będzie wcale. Zdziwię się jak będą nowe kasy, bo to będzie oznaczać,że nasze główne kierownictwo jest upośledzone umysłowo i sami nie wiedzą co będzie w ich sklepach. A jak będzie to się przekonamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani od długiej wypowiedzi to może regionalna albo aspirująca na regionalną... Bo na pewno żadna z szeregowych pracowniczek!!! aktywna sprzedaż była OD ZAWSZE i zawsze coś się polecało klientom, z reguły jakiś towar w PROMOCYJNEJ CENIE, a nie bubel z krótka datą ważności, byleby tylko zeszło - swoją drogą jak artykuły chemiczne (mr house) mogą mieć tyko rok ważności?? ;) Nieraz pan Jóźwiak czy regionalna wpisywali do zeszytu kontroli "zwiększyć aktywną sprzedaż" ale nigdy nie było że ma być tyle i tyle a jak nie to dręczenie sms dlaczego tak mało? co tak słabo? odpowiedź prosta- każą nam polecać śmieci i dlatego tak mało.... co do dostaw to Pani powyżej chyba nie wie co pisze albo nie robi zamówienia wcale, bo ja nie dość że muszę do 11 uporać sie z zamówieniem, bo o tej godzinie kurier przyjeżdża to magazyn i tak 90% mojego zamówienia oleje i da przydział bo Kraków tak kazał, bez względu czy zamówię 10sztuk czy 1000. A urlopy- dokładnie- czas ich wykorzystania reguluje kodeks pracy a nie firma....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234
ja dołączam się do wypowiedzi...URLOP JEST DLA PRACOWNIKA A NIE DLA PRACODAWCY i to pracownik ma prawo decydować kiedy chcę wykorzystać resztę urlopu!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam pytanie jakie macie cele do osiągnięcia z aktywnej sprzedaży? Interesuje mnie czy kazdy region ma to samo i czy takie same ilosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pani ma kuriera o 11stej.najlepiej jakby pani chodziła na popołudnia do pracy do 20stej!!! ciekawe jak nasze kasjerki zrobiłyby zamówienie. przecież "kierownik NIE MA ŻADNYCH PRZYWILEJÓW", "rozpisywać grafik sprawiedliwie."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie jestem kierownikiem a tez robie zamówienie i co łyso ci ,a kuriera mozna zamowic na popołudnie tez oni jezdza do godz 19,i wtedy ze spokojem mozna robic zamówienie,przy zamawianiu telefonicznym prosze zgłosic ze ma byc kurier od 16 do 18,my tez tak leciałysmy z zamówieniem,a teraz na luzie tylko prosze zaznaczyc przez telefon ze godz miedzy 16 a 18 i jest oki wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybyście dobrze wyszkoliły swoje kasjerki to one też by wszystko robiły i kierowniczka mogłaby pójść na popołudnie. A jak idziesz na urlop kto za Ciebie robi zamówienie ? Kto odbiera dostawy........ Nie jesteście niezastąpione wystarczy dobrze wyszkolić chociażby jedną dziewczynę na sklepie która będzie prawą ręką kierowniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no własnie o to chodzi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ciekawe gdzie to kurier odbiera mde po 16, bo na pewno nie w takich dziurach jak moja, dobre, zapytam się w UPS przy najbliższym zamawianiu kuriera, czy tak można, ma być w końcu sprawiedliwie no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×