Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
my już po inwentaryzacji i to jest liczenie stanow a nie procentowo po prostu jest nowy system pusty i musza wgrac dane ale radze robic inwenturę dokładnie bo później będzie problem na kasie nie bedzie produktów czytac.System nie jest zły ale dużo do ogarniecia do kasjerek latwy ale kierownik ma dużo do ogarniecia za dużo jak na pare godzin szkolenia.Ale pan bardzo miły i tłumaczy spoko.Myśle ze z czasem będzie lepiej,dobrze ze nie jestem kierownikiem.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do której liczyłyscie i od której

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
także powodzenia i dzielcie się wrażeniami z nowego systemu.I jak ktoś ma dostawe przed inwentaryzacja albo w tym samym dniu to tez ja zeskanujcie bo inaczej trzeba to potem na szybko robic żeby zdazyc wgrac w system i nie zdzazy się..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny no zdradz ktoras ile liczylyscie 50 sklepow juz po a tu cisza jak makiem zasiał.....jak dlugo to trwa ..... jak dlugo szkolenie itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz tak nie straszcie tym nowym systemem :P bo sie bac zaczynam :D prosze jeszcze raz o pomoc ! co robic z tym bonem z gazetki za zakup powyzej 50 zl 5 zl rabatu! dzieki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
systemu sie boicie,kobity,kwestia nauki ,wczesniej tez musiałyscie sie nauczyc,ciekawe jak te sklepy przeszły inwenture,nic nie pisza czyzby nie wolno było pisac o godzinach spedzonych na inwenturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tak może to i pierwsza sytuacja ze musimy pracować w nocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ale jestem pewna ze nie ostatnia,"gora" zobaczy ze sobie radzimy to zawsze tak będzie,nikt się nami nie przejmuje,mamy październik a my nadal nie dostałyśmy bluzek z długim rękawem,mamy za male magazyny,wali ich to przysyłają takie nadstany towaru ze my za chwile będziemy to chyba przed sklep wystawiać,nie dochodzi zamawiany towar,kto się pytam ma swiecic przed klientami oczami,oczywiscie ze my!!!!!!!!!!!!!!!O tym ze niektóre towary nie wchodzą na kase po promocyjnych cenach tez nikogo jakos nie obchodzi,klienci odchodzą bo co maja robic?????????Nie mam zamiaru za kogos oczami swiecic i wciskać bublowatych produktów firmy mr.House ,nie za ta cene,mogliby ja przynajmniej o polowe obnizyc!!!!!!!!!!!!!!!!Pracuje za 3 a dostaje wynagrodzenie poniżej 1000zl,pewnie jak większość z was tu tez tak dostaje, wczasy pod grusza,gdzie sa się pytam,premie ??????Jestes sama na sklepie,musisz wszystko ogarnąć a oni jeszcze wręcz RZĄDAJA jakiejś popieprzonej aktywnej sprzedaży!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!I jakies smsy rozliczające ze tyle a tyle powinnam w danym dniu sprzedać,smiechu warte, otóż drogi panie KAMILU nikt tego bubla nie chce kupować,klienci się skarza na wysokie ceny,a bedac w pojedynke na sklepie nie jesteśmy na bierzaco w stanie sprawdzać dat waznosci na tej durnowatej spozywce której i tak nikt nie chce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Zamiast robic się wielkim prezesem trzeba pomyslec ,posluchac "dolu" aby wiedzieć co tak naprawdę jest potrzebne w danym sklepie,a i jeszcze jedno,to ze jesteśmy zwykłymi kasjerkami nie oznacza ze mamy niski iloraz inteligencji i zamiast mózgu mr.House w glowie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Regionalni powinniscie nas wspierać a nie gnębic,zniechęcenie i strach nie zachceca do pracy i nie daje zadnej mobilizacji,wrecz przynosi odwrotne skutki,prosze to przemyslec,dziekuje i pozdrawiam wszystkie dziewczyny(wbrew opinii odgórnej) ciężko pracujące na swój chleb!!!!!!!!!!!!!jesteście wielkie;-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BRAWO;=))) popieram;-)))) ja od siebie chciałabym dodac ze pomysł aby kazać pozabierać z całego sklepu nasze zielone karteczki był naprawdę bombowy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Gartuluje blyskotliwosci teraz to już totalny jubel jest,choc czasem watpie czy nie może być jeszcze większy!!!!!!!!O MDMach na których można było sobie sprawdzić kody teraz snimy,tez gratuluje durnego pomysłu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram wypowiedz koleżanki wyżej:-)Tak powinno być że kierownik regionalny cię wspiera a nie dołuje jeszcze bardziej!Czują się szefami a tak samo jak my są tylko ludzmi i dzięki takim poparańcom dzieje się to co widzimy!A to że my świecimi oczami przed klientami że nie ma danych produków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie cos o nowej ochronie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasi obecni kierownicy regionalni są do niczego,u nas w sklepie bylo ich czterech przez wszystkie lata,ale tak niekompetentnych osób jeszcze nie spotkalam.czy Pan K. tego nie widzi ,czy nie wie tego Pan B .sms są pisane na tak niskim poziomie,ze czytac sie tego nie chce.niedoinformowani,niekompetentni i to jest pion zarządzający w naszej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuchajcie jak z ta inwentura wkoncu jest,do której to trwa liczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inwentaryzacja jest od 18 a zależy od was długo będziecie liczyc myśmy liczyly do 24 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a magazyny miałyscie wczesniej obcykane czy nie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to płacaza nadgodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś wie jak robić z bonami rabatowymi za 5zł na nowych kasach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jak Sodexo......nabijasz jako gotówkę a potem robisz wypłatę na 5 zł. Np. klient ma do zapłaty 55 zł.Daje 50zł i bon na 5zł Ty nabijasz 55zł gotówka a potem robisz wypłatę na 5zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wprowadzany właśnie nowy system będzie miał za zadanie między innymi pokazać opłacalność naszych "odlotowych","wystrzałowych"...sens wydłużonych godzin otwarcia i pracę w niedziele w szczególności i wkrótce się okaże co skrócą ,co wydłużą,co zlikwidują,co zamkną,co otworzą,co przesuną,co przełożą,co z nami po prostu dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mają zaplcić za nadgodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w nowym systemie nie da się zrobic wypłaty za bony rabatowe.....czy ktoś wie jak zrobic w nowym systemie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj nie mamy jeszcze nowego systemu:/ wiec nie pomoge ci :/ a powiedzcie czy zgadzaja sie wam zwroty ? bo ja mam raidy ale wogole zupelnie co innego jest na kartce a co innego w produktach :/ jak sobie poradzilyscie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam to samo po prostu wysłałam te zwroty co miałam na kartce a reszte mam na sklepie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na nowy systemie nie mam pojęcia jak się bony uwzglednia ,a za nadgodziny musza zapłacić nam regionalny powiedział ze zapłacą od zamkniecia sklepu i osobno za dodatek nocny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mały magazyn już miałam policzone sztuki i w sobote se zliczyłam a duzy w poniedziałek rano zanim na sklep wyszłyśmy liczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cały czas robi się wesoło i coraz bardziej zaczyna mnie to śmieszyć:-)Ale cóz takie jest życie w FIRMIE DAYLI!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
umowe juz komus zmienili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam po dzisiejszych dostawach dziewczyny przyjechało coś ciekawego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o takkkkkkk...dużooooo nowości.....SPOŻYWCZYCH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu spożywka :/ Co tym razem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×