Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
dziewczyny też tak macie że jak kończycie zmianę na nowym systemie to wam pisze że nie można zakończyć zmiany ponieważ jeszcze nie została rozpoczęta? Jaka może być tego przyczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak któraś ma gazety to napiszcie dokładnie jak zrobić dostawę i ich zwrot. z góry dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaczynając pracę na kasie, musisz również rozpocząć dzień, tak samo jak na zakończenie dnia : ctrl F12 - rozpoczęcie zmiany, jeśli tego nie zrobiłaś to jest komunikat, że nie można zakończyć pracy bo nie została jeszcze rozpoczęta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sie logujesz na sprzedaz to tez z automatu jestes w pracy i nie trzeba klikac przycisków CTRL i F12,i jak konczysz prace to masz zakoncz prace w oknie operacje i od razu Cie wylogowuje bo muszisz zrobic tez raport kasjera,ale gdy po Tobie jest osoba na tej kasie jeszcze to bezpieczniej jest właczyc jednak te klawisze, i zaznaczyc zmiane,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym że ja właśnie tak robię że najpierw rozpoczęcie zmiany a później mimo wszystko wyskakuje taki komunikat:-/ na szczęście udaje mi się zrobić tak że się wymelduje i od nowa melduje i wtedy jakoś jest ok. A ostatnio jak wypełniłam deklaracje i naciśnęłam zatwierdz to mi całkiem wyszło z programu i raport się nie wydrukował:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a co z tymi gazetami? Proszę pomóżcie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gazety :) musisz zrobić dostawy przyjęcie i tam wybierasz prasa dostawca ruch potem chyba dodaj wpisujesz nr faktury potem skanujesz wszystkie te co dostałaś wpisujesz przy każdej ilość i ew. jakiś dodatek np. rękawice itp. potem chyba księguj.i to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daylidayli
dostawa gazet: magazyn/ dostawa prasy/dostawy tworzone/F1 dodaj/ wyskoczy okienko trzeba tam wpisać numer faktury, w jednym okienku jest dostawca jak na to klikniesz to musisz wybrać RUCH sp.j./ F10 zatwierdź. Następnie znowu F1 dodaj: bierzesz gazetę do ręki i musisz ściągnąć kod kreskowy z gazety pod czytnikiem, poprawiasz cenę detaliczną ( tą wyższą, ta co jest na gazecie!!!) jak trzeba, podajesz ilość z faktury i ilość przyjętą na sklep oraz poprawiasz cenę sprzedaży z faktury (tą niższą!!!!) i tak wszystkie po kolei...za każdym razem musisz wciśnąc F1 dodaj jak dodajesz nową gazetę... jak skończysz dodawać i sprawdzisz czy wszystko się zgadza wciskasz F10 KSIĘGUJ... mam nadzieję że pomogłam...:-) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chce podziekowac wszystkim kolezankom ktore pomagaja bezinteresownie innym. podpowiadaja co mamy robic krok po kroku ja sama kilka razy pytalam o rozne rzeczy i odpowiedz uzyskalam wlasnie dzieki Wam. naprawde chyle czola ze sa jeszcze takie osoby ktore dziela sie swoja wiedza moze czasem nawet nie zdajac sobie sprawy jak wielu osobom tu pomagaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, po to jesteśmy, by dzielić się wiedzą i doświadczeniem, bo chyba tylko na siebie możemy liczyć, fajnie, że jest to forum, pozdrawiam Was wszystkie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wie ktos może jak bedziemy pracowac w Wigilie i Sylwestra???Jak rozpisac grafiki??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie nikt nic nie wie na temat świąt a grafiki do 15 trzeba zrobić;/ ciekawe czy jakieś nadgodziny na sprzątanie znów dadzą. Jak tylko będziecie coś wiedziały to dajcie znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kiedy były nadgodziny na sprztanie ,pierwszy raz słysze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto miał dostawy do tej pory w czwartki??Jak teraz wyglada planogram dostaw.My mamy teraz zrobic zmówienie we wtorek a nastepna dostawa podobno dopiero 18.11.13 to jest poniedziałek.Zostaja poniedziałki na stałe a zamówienia w srode czy jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co od jutra na kasie z aktywnej sprzedazy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny pomóżcie,co robicie gdy przy sprzedazy wyświetla sie ze dostepne np; sztuki a klient chce kupic 5 a na sklepie masz tego produktu 10 szt. i na magazynie 15 to przy kliencie dopisujecie w iwenturze tyle ile chce kupic a pozniej liczycie na spokojnie ile jest na sklepie i magazynie i dopisujecie różnice czy jak to jest bo każdy mówi co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopisujesz przy kliencie tyle, ile on kupuje, a resztę potem na spokojnie - trudno, żeby klient czekał, aż Ty policzysz wsio ;) Tak nam informatyk mówił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a miało być tak super,cały ich ten system jest do du.....aż do pracy nie chce sie chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hejka a napiszcie prosze jak sie robi krok po kroku zamowienie ! blagam ! jutro trzeba WYSLAC ? rany ostatnio mi nie wyszlo prosze o rade :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hejka a napiszcie prosze jak sie robi krok po kroku zamowienie ! blagam ! jutro trzeba WYSLAC ? rany ostatnio mi nie wyszlo prosze o rade :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ci co mieli towar w czwartki do końca listopada mają mieć w poniedziałki a zamówienie we wtorki tyle wiem ,,,ale oczywiscie nasi regionalni o tym Was nie poinformują... jak sama sie nie dowiesz to od NICH NAPEWNO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiec jak rozpisywac grafiki na grudzien???Ludzie,bajzel....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kierowniczka jest takim samym pracownikiem jak pozostałe pracownice i do tego maja wieksze wypłaty, wiec ja nie widzę nic w tym złego żeby też w soboty i w niedziele przychodziły a tym bardziej żeby siedziały kilka dni w tygodniu do 20:00 bo nie tylko one mają rodziny bo kasjerki tez mają dzieci i też by chciały wszcześniej skonczyć prace. no ale niektóre to robią grafik pod siebie tzn.pod swoje rodzinne życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wałkujecie ciagle te same tematy.Nudaaaaa.Komu nie pasuje niech sie zwolni i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewiadomo jak w grudniu pracujemy,niewiadomo jak beda zamowienia i dostawy.I jak zaplanowac grafiki na miesiac grudzien??Przeciez kazdy musi sobie jakos prywatne zycie poukładac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dystkich zainteresowanych praca kierowniczek.Maja może i więcej płacone moje drogie ale zapieprzamy jeszcze raz prawie tyle godzin co pracownice wiec nie pisz ze my więcej zarabiamy to możemy robic zapłacone mamy za swoje godziny a dodatku kierowniczego mamy grosze a wszystko na głowie wy odbebnicie swoje 6 godzin dziennie czy mniej i w głębokim powazaniu macie reszte.To nas regionalni opieprzaja i za was i za nas wiec zastanow się zanim napiszesz a jak chcesz to przyjmij się jako kierownik to zobaczymy..............Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych praca kierowniczek...........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja robie jak kierownik i hu......mi płacą za to ,zarabiam 600 zł,i ja moge byc kierownikime, bo i tak ja zastepuje tylko za friko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pracuje jako kierownik i jakoś nie ustawiam grafiku pod siebie. pracuje wszystkie soboty w miesiącu (dziewczęta mają wtedy wolne i nie narzekają) a niedziele mam co trzecią pracująca bo jesteśmy w 3 na sklepie i każda idzie po kolei...u mnie jakoś dziewczyny nie narzekają na swoją kierowniczkę. Jak trzeba to nawet się z nimi zamieniam żeby mogły swoje sprawy pozałatawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i o to chodzi,ale mimo wszystko oni i tak wezma sie za te panie co tego nie rozumieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do dostaw które były w czwartki - od listopada jest tak - dostawa w piątek a zamówienie w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×