Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Miał ktoś dzisiaj dostawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świeczki musicie rozbić stand tak jak wawel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, miałysmy dziś dostawe, ale oczywiście nie jest zaksięgowana i towar stoi na magazynie. Już siły i nerwów brak na to wszystko!!!!!!!!!!! Tyle klientów straciłyśmy że szok, stali klienc**przestali przychodzić. no ale nie dziwie się im, bo ile można słyszeć że nie ma "tego, czy tamtego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a próbowałyście "wgrać dostawę "przez informatyków ? czy też nie mogą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Acha. Czyli nadal MM-ki nie przychodzą tak jak powinny. I jeszcze nie wiadomo czy będzie się wszystko zgadzac jak przyjdzie. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co robicie jeśli się nie zgadza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niccccccccccccc się nie zgadza za duzo albo za mało masakra jakaś!!!!!!co za burdel w tej firmie a utargi po byku ......szkoda słów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się nie zgadza,to do regionu. Trzeba wrzucić dostawę na kolektor i potem zaksięgować. Było info chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w zeszłym tygodniu bodajże był sms że ani przez kolektor ani przez inwentaryzację częściową już nie księgujemy!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez inwentaryzację częściową nie. Przez kolektor i dostawę tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LONDA5
wy tu o głupotach a w koluszkach mamy zimno jak w psiarni. może te świeczki są do ogrzewania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To se ogrzewanie włączcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto tu bezczelnie, podszywa się pod pracownice sklepu w Koluszkach!!!!!. Wcale nie jest zimno!! Zapraszam do środka, jutro w godz. 8-20. Miej odwagę i się przedstaw!!! ( głupot nie wypisu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, nie narzekajcie, u mnie utarg dzisiaj prawie 4 tyś nie było zle, no i fajna dostawa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostawa duża ale z tego co zamawiałam to garstka , a reszta przydziały.Zestawy swiateczne,stand Wawel i Bolsius i jakies ksiązeczki które tez trzeba rozbic.Towaru,który jest potrzebny brak ...:(Utargi poleciały w dół ze masakra.dziewczyny kjak zamawiacie koperty do wpłat do banku???Bo ja kolejny raz z kodu tego co zawsze(kiedys działał) i znów nie dostałam.Jak wpłacac utargi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadzwon albo napisz @ do magazynu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadzwon do magazynu na końcówkę nr 305 i popros panią żeby Ci dorzucila z najbliższą dostawą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za inteligentna osoba usuwa klientow do faktury? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usuwa ktoś czy szukać nie umiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak szukać nie umiesz,bo wszyscy są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy naprawdę myślicie ze przez te wpłaty gotówkowe do banku możemy spodziewać się zamknięcia firmy lub bankructwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież codzienne wpłaty odwołane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, czy Wy umiecie rozbijać te standy? Robię wszystko zgodnie z instrukcją i gó..... mi z tego wychodzi, nie mam już siły pomóżcie. Proszę nie piszcie, że chusteczki robi się tak samo bo my na szkoleniu tego nie miałyśmy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez nie miałam tego na szkoleniu ale wawel jakoś poszedł..... z tego co pamiętam wchodzisz w ...hmmm magazyn.... albo dostawa.... wyświetla się od razu rozbicie zestawu.... wchodzisz..... i po kolei ...zakładasz dokument produkcujny.... f1 dodaj wybierasz substral....czy cos takiego.... szukasz sobie standu o ktorym mowa.... najlepiej spisz sobie nazwe z mm i tak wpisz ...jak juz masz to znow f1 ale tym razem zaznaczasz produkt nie substral....i tak dalej.... po kolei szukasz pojedyńczych produktow ktore składają się na stand.... pozniej ksieguj i jest..... a jeszcze prostszym sposobeb jest.... zadzwonic do ilc powiedziec ze prosisz o pomoc w tej sprawie pan wchodzi do kompa i pokazuje Tobie co i jak.... a pozniej juz sama złapiesz :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam stand WAWEL i chusteczki według instrukcji którą wysłali mi na email i wszystko gra:) wystarczy trochę wiary w siebie i umiejętności czytania koleżanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to jest ten stand Wawel bo my nie dostałyśmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiary w siebie i umiejętności czytania droga koleżanko na pewno mi nie brakuje, pytam się tylko jak mam zaksięgować puste w próżnym ?! skoro mnie się żaden stand nie wyświetla, wyskakuje informacja brak towaru, nawet informatyk nie potrafił z tego wybrnąć! Na moje pytanie kto wymyślił ten "fantastyczny" system, z powodu którego nie mamy czasu zajmować się klientem, bo albo księgujemy jakieś dziwne substraty, albo po raz setny wprowadzamy już zaksięgowany towar też nie potrafił odpowiedzieć. Komu ja się pytam ma to ułatwić życie, bo na pewno nie nam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odnoszę wrażenie, że wszystkie te działania mają jeden cel: wypłoszyć tę resztkę klientów która nam pozostała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to jeśli chodzi o moj sklep to .....idzie im po prostu rewelacyjnie.... na bank byłabym na czele tabelki na niebiesko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj nie ! ja bylabym na czele braku klientow ! ha ha a jak zamowic mam cenowki do metkownicy ? gdzie dzwonic ? na magazyn :) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×