Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość1234
nie wiem czy jeszcze ktoś jest bo my mamy to zaksięgowane od środy dopiero :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm chyba ja to zrobie ! przez inwenture ! a co to jest numer EAN, numer SKU ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam już dosyć tej firmy to co oni z nami wyprawiają to jest chore.... komputery miały nam ułatwić pracę, ale niestety wszystko nam utrudniają! a i dlaczego nie możemy dodawać same produktów przez inwentaryzacje ? Bo wtedy by się pewnie stan nie zgadzał w magazynie !! W tej firmie jest sam MOBBING!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O to może my się "skusimy" na inwenturę częściową tylko musiałybyśmy tak zaksięgować całą dostawę, która od dwóch dni stoi w kontenerach na sklepie bo mmki brak... tylko kto wypełni tą tabelkę hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EAN to jest kod kreskowy a SKU kod z stikera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
numer EAN to ten długi kod na produkcie a numer SKU to ten krótki kod który mamy na cenówkach w listwach cenowych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co będziesz to robić? skoro im na tym nie zależy to po co my mamy się w to wszystko tak bardzo angażować?im nie zależy na tym aby towar został sprzedany... Oni przez to tylko tracą klientów. A jeśli już macie mm to sprawdzacie dokładnie całą dostawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jest taka możliwość to sprawdzamy...ale jak nie ma to nam to wisi :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet okiem jednym nie zerkam na mmke :D tylkomksieguje :D ja to wale :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehehehe :-) my dbamy o to żeby chociaż jeszcze jacyś klienci do nas przyszli ale powoli juz też mamy dość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my tez dabmy o klientow ! kotrych jest coraz mniej ! jutro sobota a ja mam jakimis ksiazeczkami sie przejmowac ! a powiedzicie jak wyslac regionalnej zalacznik z zaksiegowanym stojakiem ? gdzie to zapisane jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no własnie też się nad tym zastanawiam... dziewczyny a zamawiałyście już tusz do drukarek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tusz kupiłyśmy na fakture

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może będą tam gdzie rozbicia zestawów zaksięgowane??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wolno na fakture y tego co wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzwoniłam do krakowa i kazali kupić wiec tak zrobiłyśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas w miejscowości nie ma takich tuszy, zamówiłam przez internet bo tak mi kazano i mam wziąść fakture i wysłac do Krakowa. Niestety tusz skonczył się nam dzisiaj o 17.00 -( LIPA!!! P.s Na marginesie to dziwne że w nowych drukarkach jest tak mało tuszu...ja mam w domu drukarkę i tusz mam na 6 miesięcy przy częstym drukowaniu a tutaj był 3 tygodnie...coś mi tu nie pasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
umnie dostawa zaksiegowana a przy rozbijaniu ksiazek okazało soe ze jednej jest za duzo a 70 brak masakra tak jakby nam 1 boksu nie wysłali i coe teraz pewnie nasza wina bedzie bo dokładnie mmka nie była sprawdzana ale jak mam sprawdzic 800 pozycji to sie nie da a kiedy obsługiwac wyrywkowo sprawdzamy i sie zgadzalo a tu teraz lipa z boksami niemam jednego.................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny sprawdzajcie MM-ki. Dobrze Wam radzę. Mnóstwo pozycji się nie zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie dziś odkryłam że MM się nie zgadza, ale kierowniczka przekazała D.że wszystko mamy ok, martwić się czy olać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a macie tez zaksiegowana mm ja juz teraz bede od a do z sprawdzac ale jak jak mam 45 skrzynek i 10 wozkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamy zaksięgowaną, i wychodzi na to że się nie zgadza, ale co tam i tak jest jeden wielki burdel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja też zaksięgowałam i przy rozkładaniu sprawdzałyśmy. Rozbieżności są ogromne jak dla mnie. Dużo pozycji,które przyszły, a nie ma ich w MM, dużo tych które nie przyszły,a sa w MM i dużo róznic w ilościach. Brak słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my przez to dokładne liczenie dostawę rozkładamy 3 dni...masakra jakaś, nic nie ułatwili nam tylko jeszcze więcej problemów i obowiązków :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam się teraz czy złościc regionowi że mam księgowania a się nie zgadza czy zostawić jak jest bo w sumie oni powinni umieć zrobić korektę na towar którego niema a jest zaksiegowany tylko pewnie powiedzą że to dużo kosztuje a my mamy sprawdzać i jesteśmy -w punkcie wyjścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgłoś. Ja bym zgłosiła. Niech się wezmą za magazyn w końcu i poustawiają ich tam albo wyrzucą na zbity pysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak wy ale ja idę sobie golnąć drina na dobry i spokojny sen bo już powoli brakuje mi cierpliwości i tego nie ogarniam...może po drinku zacznę trochę jaśniej myśleć co i jak> WASZE ZDRÓWKO!!!! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja od poniedzialku idę na zwolnienie i mam to gdzies niech regionalny przyjedzie i robi obroty :) tylko na czym na karmie do zwierzat i mr.hause haha ,swieta za pasem a towaru brak,:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to juz nie wim sprawdzacie dokladnie mmki czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie sprawdzałam dokładnie,mam w to d***e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×