Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
dajcie już spokuj z tym jarocinem...chcą dziewczyny to robią ...kazdy orze jak może.... a wy tu pompe sobie robicie.... nabijajcie się tu tak dalej...to zaraz wypali krakow ze mamy wszędzie po 10 zrobic i wysłać zdjecia na dowod ze są.... ogolniemy też taką akcje w zeszłym roku zrobiłyśmy ...jak jeszcze folia była.... ale klapa na całej lini..... klienci się z tego podśmiechiwali ... wiec u nas to niewypał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za pomoc co do dziur:):):) ciekawe po co im to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do zaksięgowania tych gum to ciezko tak z pamięci c***omoc bo pro formę to latwo ale pozniej jest trochę roboty ale nie usuwaj danych z kolektora jak zrobisz pro formę bo później ci sie przyda żeby te ilości wczytać przy księgowaniu jutro będziesz to robić?? Jak chcesz mogę rano popatrzeć jak to sie robi na komputerze ale po południu bym napisala chyba ze ktoras inna z koleżanek pomoże?? Ja robilam to juz dwa razy i zawsze musze sie chwile zastanowić przy tym:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzwon z gumani do informatyków bo i tak będziesz musialam a tak to c***omoże od razu. Powiedz mu na czym stanęłaś czego nie umiesz pomoga napewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzcie mi kto wymyślił te tabelki? czy oni są normalni!? My już nie wiemy co mamy pierwsze zrobić, a kiedy czas na wypisywanie tych tabelek! Jak ta firma będzie dalej tak myśleć jak myśli to długo nie pociągnie! bo na tabelkach obrotów nie będziemy przecież robić! teraz to już napewno nie będzie czasu na klienta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a o co wogole chodzi z tym celem na kazdy dzien to pisac czy tydzień czy jak??? jak dac komus na rano ten sam cel co na popołudnie.... jak mam robic wszystko tak by dziewczyny miały na głowie tylko klienta i mogły się nim zająć dobrze.... i jeszcze dla przykładu mieć najwiekszy obrot, koszyk i przykase. no k.... mać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest wszystko chore,k***a całe te tabelki ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i też nie możemy przewidzieć tego czy rano będzie większy ruch niż popołudniu.. Oni wszyscy myślą, że nam się nudzi i przez to takie g***a każą nam wypisywać!! I dziewczyny jak my się im kiedyś pozwalniamy to nikt u nich nie będzie chciał pracować! Ja już powoli wymiękam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez i mysle ze jest nas wiecej......................... u mnie jestem w stanie to przewidziec ruch jest wiekszy popołudniu...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie rano i tylko kierownik ma zawsze duze utargi,my jak idziemy na 16 to dupa juz tylko desperac**przychodza po mydełko za 1,45 imnie w******ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pomysł nie obsługujmy ludzi co przychodza po jedna tania rzecz,trzeba powiedziec ze firma wymysliłą taki system pracy ze tylko obsługujemy ludzi jesli zakupia towaru około 20 zł,:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak zostawie te gumy ? :D i nic nie zrobie bo nie umiem :D ? hmmm dziewczyny wieje, sztromy na pomorzu a wy o dayli :D dajcie spokoj :D dobranoc i dobrej nocy a sklep walic a nie sie przejmowac :) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobaczysz jak bedzie wialo jak planu nie wykonasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co nam zrobią?? wyrzucą ?? na jakiej podstawie?? chyba ze od stycznia nam umowy pozmieniają i będzie ze trzeba jakieś plany im wykonywać-osiągać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czym obrot zrobic niech zapewnia towar ktory zamawiamy a nie ten.szmelc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, towaru brak to i obrotu brak u nas z dnia na dzień gorzej, klienci wchodzą i wychodzą bez tego po co znow przyszli a nie ma.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kilka upomnien za nie wykonany plan i lecimy na pysk zostana sami ze stopniem niepelnosprawnosci oczywiscie szacunek dla tych osob zeby mnie dobrze zrozumiano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ niepełnosprawni pracownicy dayli to żadni niepełnosprawni! Oszuści jak ta cała firma, co się dali wciągnąć w ten bajzel żeby tylko sobie tyłek uratować i mieć pewną pracę. Zobaczycie, jeszcze się PFRON albo PIP za tą całą akcję masowego produkowania niepełnosprawnych weźmie i wtedy i firma i te niepełnosprawne z błahych powodów tłumaczyć będą. I oby tylko tłumaczyć a nie płacić za oszustwo mieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego bierzesz wszystkich pod jedna kreske ,ja mam grupe i nie na cos lekkiego tak jak piszesz,tylko mam ja od 12 lat kochana, i mnie nie obrazaj,nie jestem oszustka,i zapewniam cie ze na pewno nie chciałą bys byc chora na to co ja,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego bierzesz wszystkich pod jedna kreske ,ja mam grupe i nie na cos lekkiego tak jak piszesz,tylko mam ja od 12 lat kochana, i mnie nie obrazaj,nie jestem oszustka,i zapewniam cie ze na pewno nie chciałą bys byc chora na to co ja,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobaczycie bedzie z dnia na dzień coraz gorzej .... wbrew wszelkim prawom bedzie coraz mniej potrzebnego towaru ... a wymagania i plany bedą rosły.... dojdzie do tego ze z pustych pułek będą nam kazali obrot robić!!!!!....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co innego mieć grupę od 12 lat a co innego zdobyć ja po kampanii "projekt Dayli i Work service" tzn. po czerwcu 2013r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam grupe i nie wiem czy sie nie zwolnie,rozmyslam cały czas nad tym,pomimo ze powinnam czuc sie bezpiecznie,ta robota mnie w****iiiiiiia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja czekam aż sami mnie zwolnią:) i się nie moge doczekać już tej chwili ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas też już nikomu nie zależy .Wiadomo że chcemy mieć pracę ale GODNĄ a nie za wszelką cenę .Robotu full a wypłata na kęs chleba żebyśmy miały siłę wstać i przyczołgać się pod drzwi Dayli.Jak nie będziemy siebie szanować to będzie coraz gorzej.Ja aż tak zdesperowana nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w rossmanie kierowniczka ma dwa razy tyle co my ....to jakieś nieporozumienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również czekam na to aby mnie zwolnili! Ale kurde coś się nie mogę doczekać! a do pracy to już w ogóle nie chodzę z chęcią ! Idąc spać tylko myślę co jutro będzie do zrobienia, albo co znowu będą wymagać... To już zaczyna być chore! do czego nas ta firma doprowadza, że nawet pracownikowi nie chce się iść z chęcią do pracy? Nie wiem jak wy ale dla mnie ta firma to jedna wielka porażka! A na górze to oni chyba myślą, że nam się nudzi i przez to tyle mamy obowiązków! a najgorsze jest to że my same ich tego nauczyłyśmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dość że ma dwa razy tyle to jeszcze na pierwszym planie ma w biurze komputer i sobie wszystko ze spokojem może wprowadzać!! a my rozbijać standy przy kasie dodatkowo obsługa klienta! Nawet nie muszą robić zamówienia! bo im przychodzi to co się sprzeda tylko u nas tak nie może być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to prawda że od 15 w sprzedaży karpie ? haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no...a na zapleczu bedziemy obierac buraki na barszcz wigilijny...hehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×