Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
prawda niestety wiadomosc przyszla sms na sklep pol godz przed zamknieciem o jutrzejszych godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie musisz siedzieć sama możecie się zmienić -))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie żart. Jutro czynne do 18. Ja na pewno nie będę siedzieć sama 10,5 godziny sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie musisz siedzieć sama możecie się zmienić -))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasza firma bogata jest jednak widzę,że stać ją na płacenie pracownikom za siedzenie w pustym sklepie. U nas po 13 ruch zamiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa...można się zamienić i nie patrząc na czyjeś plany ściągnąć go na 2,5 godz. do pracy. Pewnie,że można. Dobrze,że firma zdążyła nas dzisiaj powiadomić, a nie jutro przed 16...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasza firma jest tak bardzo bogata,że nie płaci czynszów na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rece opadaja.... co dadza te dodatkowe godz????? Na pewno tlum klientow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to czynszu nie płaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem zwiekszaja nam szanse na lepsza sprzedaz kasowa ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do nas wiadomosc na sklep nie przyszla. Chwila ale ja chyba nie musze zgodzic sie na nadgodziny skoro przepracuje 8.5 godziny wtedy mam wypracowane 40 godzin w tym tygodniu. Ja p*****le..kto sie podpisal po tym smsem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zakaz przynoszenia prywatnych telefonów i przychodzenia do pracy bez makijażu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwestia czasu i będzie ogłoszona upadłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoras sie zna na tym.? Czy mozemy to jakos "przeskoczyc"ja naprawde nie wyobrazam sobie jutro tyle godzin a co z ochrona wyjdzie 2 godziny przed koncem.naszej pracy i zostajemy same nie wariaci kto kto napisal region ?ktory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciesz sie ze masz ochrone,bo my nie mamy ,ani tej co przyjezdza a ni osobistej na sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 regiony na pewno a kto powiedzial ze nie mozna miec tel prywatnych i brak makijazu,?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktos tu zmysla z tym makijazem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie róbcie popyliny i nie walcie tu jakimis kłamstwami bo dosyc jest do d**y atmosfera to jeszcze którejś tu wali na mózg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście że żart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co myślicie o tym że w dni wolne od pracy mamy po mieście roznosić gazetki i dostaniemy za to całe 150 zł na sklep!!!!Porażka jakaś!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas w soboty czynne do 20.00,a od 14..klientów brak,a w niedzielę do 18.00 i od 14.00 też żywej duszy nie zobaczysz.Nareszcie ludzie spędzają czas z dziećmi i rodziną,a my tyramy dla KAMILKA PRZYSTOJNIACZKA ,aby mógł śwętować na HAWAJACH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczynki jeszcze troszke musimy sie pomeczyc...upadek tej firmy to kwestia czasu...daje im pare miesiecy... w lutym pojda z kazdego sklepu takie zwroty przeterminek, w marcu jeszcze wieksze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no coz! te mejle na dzien dobry i do widzenia to przez jeden sklep na slasku; nie chcialo sie dziewczynce siedziec i uciekla do domku!!! szkoda tylko ze od niej nie wyciagnieto konsekwencji; tylko teraz kazda z nas jest pod obstrzalem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszła do domu masakra,w sumie otwarty miała sklep tak jak fizycznie byli ludzie ,a to co juz na prózno siedzimy w sklepie to sama zadecydowała,i zamknęła ,powinni sie cieszyc oszczednosc pradu ,i wody bo moze i jeszcze z zjedna herbatkę by wypiła a tak sklep na pietruche i dowidzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heheee dla regionalnych czas prób i błędów się również skończył...teraz od nich też się wymaga!! a w tabelkach wyniki coraz gorsze :) w sumie to nawet nie ma co w rubryczki wpisywać:) popatrzyłam dzisiaj z ciekawości na liczbę klientów od momentu nowego właściciela i co??? systematycznie spadaaaaaa!! wniosek? nasuwa się sam...to nie nasza wina, wiele z nas pracowało wcześniej, obsługa klienta jest taka sama!!! winny towar jak i jego brak!!! pomyśleć trzeba na górze i tam błędów szukać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też winszuję pomysłu otwarcia sklepu w soboty do 18, o czym na marginesie dowiedziałam się dziś ok 19:30. Debilizm totalny, który potwierdza tylko brak kompetencji osób zarządzających tą firmą, brak znajomości realiów. Po pierwsze to o 14 już nikogo nie ma a po drugie to na co oni liczą, że z tym towarem co jest my zrobimy super obrót jak nam wydłużą godziny pracy???? No coś nie wydaje mi się. Druga sprawa jak można tak traktować własnych pracowników, żeby ich informować tak późno, no bez przesady!!!! W poniedziałek zgłaszam całą sprawę w inspekcji pracy i mnie to mało obchodzi co dalej będzie. A tak na marginesie to wiecie, że firma tworzy zakładowy fundusz świadczeń socjalnych? Bynajmniej tak się tłumaczyła przed PIP z Krakowa, więc śmiało wypełniajcie wnioski o zapomogę z funduszu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli jak zmienily sie te godz otwarcia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sklepy czynne w sobotę do 16 pracują do 18, a czynne do 18 pracują do 20. Pooooooooooooorażżżżżżżżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ci co mieli sklep do 16 maja do 18 a te co miały sklep do 18 maja do 20 a te co do 20 bez zmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mamy zawsze do 20 i jakoś żyjemy. nie wiem czemu i na wszystko wy zawsze narzekacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×