Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
to trzeba tą tabelkę uzupełnić, czy przez mdma zamówić bo nie czytałam tego e-mile napiszcie jak któraś robiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni chyba mysla ze kierowniczki to pracuja 7 dni w tyg po 12h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to trzeba tą tabelkę uzupełnić, czy przez mdma zamówić bo nie czytałam tego e-mile napiszcie jak któraś robiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to trzeba tą tabelkę uzupełnić, czy przez mdma zamówić bo nie czytałam tego e-mile napiszcie jak któraś robiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przez mdm i ściśle tylko tyle ile macie podane w tabelce...ani 1 szt. nie może być na zapasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przez mdm i ściśle tylko tyle ile macie podane w tabelce...ani 1 szt. nie może być na zapasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapomniałam podać że jest bardzo dużo nowości a my mamy do du...y katalogi bo stare :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To skoro katalogi do d....to z czego zamawiałas nowosci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Były podane w tabelce która przyszła e-mail:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba zamówić kolektorem. Wpisujesz SKU i według tego zamawiasz a nie według książek tak jak zawsze;/ żeby to zrobić to trzeba być minimum we dwie na sklepie, bo tabelka ma 400 pozycji;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zrobiłam to sama...katalog się przydał bo porównywałam kody z tym co miałam w e-mailu i przynajmniej miałam widok na to co zamawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zrobiłam to sama...katalog się przydał bo porównywałam kody z tym co miałam w e-mailu i przynajmniej miałam widok na to co zamawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do niedzieli ja robilam 2 godziny ale na razie mam zapisane na papierze a potem jutro trzeba to bedzie nabic na kolektor 2 godziny pracy non stop a oczy to mi wyplynely....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i po co sie tak czepiacie tej mądralińskiej, skoro forum ma byc pomoca i kontaktem miedzy nami to nie stwarzajcie takiej niemilej atmosfery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nastepna nawiedzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patrz na siebie a nie oceniasz innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze patrze na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mamy walczyc i sie sprzeciwiac jak nawt tutaj nie potraficie trzymac sztamy!! żenada!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zenada ,bo sa dziewczyny co im nic nie przeszkadza,krytykuja te które sie słusznie wkurzaja,ze pracodawca nami pomiata,one wyłąmuja sie z grupy,bo tych co uważaja ze jest zle w nasze firmie jest duzo,i kazda która moze to ucieka a reszta czeka na upadłośc firmy,bo tak dostały w kosc od systemu jaki jest w firmie,dlatego ja zawsze mówie odzywac sie ze jest zle,ale jak sa osoby co wyłamuja sie to pracodawca włąsnie takie osoby potrzebuje,biedne i zalęknione, i liczace kazdy grosz,a siebie nie szanujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i racja koolezanka wyzej ale ja tego nie rozumie ze narzekaja tyle a nic z tym nie robia. obrazaja inne dziewczyny tutac i co im to da!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie klotnie nie sa dobre chcialabym tylko zaznaczyc ze informacje o tym ze bedziemy pracowac dluzej powinnysmy uzyskac wczesniej bo zyci rodzinne jest chyba najwazniejsze a co do zarobkow to pani ktora zarabia 1700 i ma 5 minut do pracy niech o te prace dba bo to my za 1000 chodzimy na popoludniowki myjemy podlogi wysuwamy sklep i narzuca nam sie tysiace do zrealizowania to to wlasnie jest nie w porzadku jakbym miala 1700 to tak jak pani mowi nie narzekalabym tylko wam wszystkim tu na forum napisala jak pani nie narzekajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zarabiasz 1000 a ja 700 na pół etatu,orzneli mnie?a pracuje juz 4 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny robia sa zgłoszenia do PIP,przecież,kazda niech w miescie zgłosi ,bo u mnie to nawet klienci zwracaja nam uwage ze zle sie dzieje w naszej firmie,u mnie jest np,zimno na sklepie ,sama ,z*********m zeby zdazyc ze wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się też jutro zmobilizuje i zadzwonię bo mam już dość wszystkiego tak dalej być nie może że dowiadujemy sie na ostatnią chwilę że pracujemy w sobotę dłużej to przepełnilo czare goryczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę, warto zgłaszać do PIP każdą sprawę indywidualnie, PIP ma obowiązek po każdym zgłoszeniu przeprowadzić kontrolę w firmie, tylko te zgłoszenia muszą być imienne i z adresem, z dopiskiem na końcu "nie wyrażam zgody na udostępnienie moich danych mojemu pracodawcy". O wyniku kontroli zostaniecie powiadomione odrębnym pismem. A sam fakt masowych zgłoszeń nieprawidłowości w tej firmie też dużo znaczy. Zwłaszcza, że ostatnio wynikło podczas kontroli wiele nieprawidłowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak robiłam zamówienie zwykłe i zamawaiałam z katalogu to mam jeszcze raz zamówić z tej tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a do czego sie doczepili jesli mozna wiedziec,tzn czy wyłapali to co z nami wyprawia ,ze zabrał nam kase swiateczna i za urlop,i ze jestesmy same na takiej duzej powierzchni sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zarabiam 1000 i jestem zastepczynia kps pracuje 8 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×