Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
tak to gdzie byli dzis na kontroli ? z tymi kontrolami to sciema,robia z nas debili i nic wiecej, mysla ze utargi do kitu i to nasza wia,dlatego strasza na kazdym kroku,i juz stracili kontrole nad wymysłami,bo teraz to co sie dzieje to woła o pomste do nieba,wiem ze czyta to region i kadry,ludzie mobing jest do czasu,BIEDRONKA TEZ TAK TRAKTOWAŁA PRACOWNIKÓW JAK SMIECI,ale sie doigrałą ,pamietajcie ze człowiek wytrzyma do czasu,a potem zaczyna działac bo nie kazdy za wszelka cene chce pracowac w takiej firmie,gdzie sie nie szanuje pracownika,a tych co maja dosyc jest co raz wiecej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kontrole wcale nie są ściemą!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To gdzie ostatnio zawitali?????????????? My czekamy nadal @ od KR mamy w archiwóm wszystkie !!! Człowiek którego się szanuje da z siebie więcej ale jeżeli się go szczuje tylko i poniża to odwrotny skutek droga pani KR możemy czasem spotkać sie na sali lecz nie balowej!!!!!!!!!!!!! Wiecej szacunku i pokory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro nie to coś tu cicho na ich temat.... co wszystkie zwolnione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety, zastanówcie się: w Polsce jest ponad 160 sklepów, więc jakim cudem kontrole mają się odbyć wszędzie naraz? Jaaaa, czasem wasza głupota mnie osłabia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A klientowi co kupuje jedną rzecz za 2 lub 3 zł. to mam co powiedzieć???????? WON bo mi koszyk zaniża!!!!!!!!!!!!!!!!!! Co to ma być handel czy wyścigi miejsce w rankingu !!!!!!!!!!!Chyba sie tam na górze komuś klepki przestawiły przecież to świadczy o was drodzy WYMAGAJĄCY ze o handlu nie macie pojecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powitałyście górę POWITANIEM WITAMY W DAYLI ? Powiem krótko ten kto to wymyślił jest chory! Czy to jest normalne abyśmy do 60 letnich klientów mówiły WITAMY W DAYLI!! Witać to możemy znajomych na ulicy a nie klientów! Powiedziałam parę razy tak klientom to zostałam wyśmiana! Ale im chyba o to chodzi aby pracownik był poniżany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja powieszenie nad kasa karteczke: "Uprzejmie informujemy ze decyzja Zarządu nie obslugujemy klientów którzy kupują za mniej niż 20zl". A co, nie mam racji? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze koleżanko niech powieszą banery nad sklepem WSZYSTKO TYLKO ZA 20zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo klientów przychodzi z odliczonymi pieniędzmi więc jak tu im coś proponować ? klienci już mówią dziękuję zanim coś zdążymy zaproponować,niektórzy przyjmują to z uśmiechem a niektórzy są wręcz oburzeni i mi się wydaję że przez takie "wciskanie" tracimy klientów.Mamy przecież gazetki więc jak ktoś znajdzie coś odpowiedniego dla siebie to sam po to przyjdzie i kupi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację u nas też tak jest z klientami,zamiast ich zyskać to ich tracimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wielu sklepach, między innymi w Rossmannie, do którego w jakiś tam sposób nas się porównuje, sprzedawcy wciskają towar przy kasie i nikt nie robi z tego tragedii - sorry, takie czasy ;) Klienci są już do tego przyzwyczajeni, jeszcze nigdy nie spotkałam się z oburzeniem, po prostu asertywność i odmowa. Ale dla Was wszystko jest problemem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj byla wizyta na poludniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co slychac o nowej ochronie ktora do tej pory nie pojawila sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostał ktoś już pit ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie dzisiaj wyślą po południu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w zeszłym roku dostałysmy 2 marca pity...więc w tym roku nie liczymy że dostaniemy wcześniej. Prędzej upomnienie dostaniemy niż pity ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miało być "my" a nie ja :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja caly tydz.chodzilam do pracy i czekalam na kontrol i co... ? pewnie kasy na bene nie mieli hehe patrzac po dostawie ostatniej. Aha tak na przyszlosc panstwo KR straszyc to sobie mozeciecie dzieci kominiarzem. ja mam w umowie kasjer sprzedawca,a umowe o prace,a nie na akord.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli piszecie że macie 3-4 tys, złotych tygodniowego utargu to w jaki sposób takie placówki są dochodowe. 1.Czynsz 2.Media 3.Ochrona 4.Koszty pracowników 5.Inne Myśle ze dochodowość sklepu zaczyna się od 100000 zł utargu misięcznie. A może sie mylę . Wyprowadźcie mnie z błędu P.S. A może centrala dopłaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zależy ile za czynsz płacą bo u nas marne grosze podobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to znaczy marne grosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na te wszystkie koszty przy 20 - 25 procentowe marży ze 100 tysięcy zostaje ok. 20 -25 tysięcy. Dopiero po odjęciu tych kosztów uwzględniając jeszcze koszty magazynu, spedycji, całej centrali w Krakowie wraz z wynagrodzeniami całej armii dyrektorów i prezesa zostaje pod kreską jakiś zysk brutto. A co w sklepach które nie wyrabiają 100 tysięcy tylko np. 40-60 ? A takich jest znaczna większość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze wynagrodzenia naszych nierobów KR - ów. Ciekawe ile taki KaeRek-nierobek potrafi wyciągnąć? Może 3,5 na rękę? wie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze chwila i wymienią kadre k-rowców ,szykują sie zmiany!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czego kogo kadre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie były już kontrole bo czekam z utęsknieniem!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z ochroną ? mieli być a nie było nikogo....jutro praca bez ochrony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka ochrona ,my juz od 2 lat nie mamy i nawet ochrony na alarm nie ma,a co do kontroli to sciema jakich mało ,strasza nas na kazdym kroku ,bo mysla ze utargi sie zwieksza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od jutra jest ochrona umowa podobno na 2 lata tak mi kierownik powiedzial z impelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×