Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
No niewierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No racja chyba cud ! Ja tez mam wyplate w ING;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze ktoś ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co znowu ściema?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla wszystkich niecierpliwych i niedowierzających pko już ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O super a ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak z tymi stanami ujemnymi? ogarnelyscie to?bo ja nie wiem jak to zrobic...help :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz kupic w rossmanie to czgo ci brakuje i przynieść do sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stany ujemne inwentaryzacja częściowa i ustaw liczusz to co masz na stanie idodajesz to co masz na minusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te stany minusowe :/ to chore jakies a dajcie spokoj ! zalosne i tyle ! a co do wyplaty to jest w pko wlasnie sprawdzalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj już przestańcie wałkować temat tych stanów ujemnych, to trzeba by chyba zrobić inwentaryzację, żeby było dobrze, ale kolektor i tak źle zczytuje niektóre kody, więc nigdy nie będzie dobrze...taka sytuacja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas stanów ujemnych przez opcje ustaw nie da się poprawić, system ich nie widzi :-( większość się wyzerowało jak wcisnęłyśmy na koniec rozliczenia wyzeruj stany ale kilka jeszcze zostało, co je poprawimy one znowu są!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przez to że np dany produkt przychodził na 3 fakturach to zamiast odejmować z tego co mamy to on odejmuje od zera;/ informatyk dziś mi powiedział że zrobiłyśmy wielki błąd robiąc tą inwenturę i na naszym miejscu szykowałby się na tłumaczenie przed szefem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a przepraszam bardzo kto do cholery jak nie szef zlecił to zadanie do 14 w poniedziałek sie pytam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e-mail przyszedł tylko od regionalnych, zazwyczaj góra jak coś chcą to jest napisane w e-mailu : NA POLECENIE ZARZĄDU...NA POLECENIE PANA PREZESA...itd. Tym razem samowolkę zrobili sobie regionalni!!! a my po d***e teraz dostaniemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie sądze zadanie wykonane na polecenie bezpośredniego przełożonego... są dowody ,jeśli ktoś ma się tłumaczyć to raczej nie my... przecież dla nas zarządem są rownież regionalni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to jest ze jedni maja informacje ze wyrownywac stany ujemne a inni nie?? czy to zlezy od regionalnego?? bo u nas informacji nie bylo zadnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mialysmy do wtorku do 16stej i tez nie wyszlo to i e mail od regionalnego jest wiec czego my mamy sie bac :D dajcie spokoj ! oni niech sie tulmacza skoro bezmyslnie zlecili nam to zadanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyplaty sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzwbk też ma wypłatę to jakieś święto lasu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do mnie sami zadzwonili z ILC pokierować jak to robić, a wyłata faktycznie już jest o dziwo.... ale cóż w przyszłym miesiącu będzie kilka stówek mniejsza po wizycie pani KR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa, już w to uwierzę, że ilc samo dzwoni bez żadnego zgłoszenia i mówi co robić, dobre, gratuluję wyobraźni!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie, chyba nie wszystkie sklepy dostały informację odnośnie korekty stanów ujemnych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ja miałam zrobić korekte do poniedziałku do 14 niestety w ogóle nie wiem od czego zacząć nic mi nie wychodzi napiszcie krok po kroku jak to zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj sobie z tym spokoj bo nie da sie tego zrobic :D a co do kr ktory mi zabierze kase ! niech mi uwierzy ze stac mnie na to zeby sie sadzic z nim ! takze serdecznie zapraszam !!!!!!!!!!!!!!!! nie zartujcie sobie ! nie maja prawa !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie już sobie spokój z tymi stanami, cokolwiek zrobimy i tak zrobimy to źle, bo my kasjerki i kierowniczki sklepów dayli przecież odpowiadamy za ten syf co jest w firmie, my i nasze turkusowe całoroczne bluzeczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie :d he he nasze z******te bluzeczki :D mrrraaaałłłł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak tam temat wizytacji?Sa dalej czy juz gora raca na wekend do domu:-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tam moj kr jest w porzadku.Mowi jak czlowiek i uwierzcie ze oni maja w porownaniu do nas naprawde porzadne parcie.Szczerze im wspolczuje pomijam oczywiscie nadgorliwych kr-wiadomo o kogo chodzi:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
/Jeden region nie dostał polecenia korekty stanów ujemnych z tego prostego powodu, że KR się urlopuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×