Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Karolina M,na dyrektora sprzedaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fantazja kogos poniosla:-) a kto zamiast pani Kasi bedzie teraz nam umilal zycie???czy jak zwykle nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież był mail do wszystkich sklepów od DB kto jest Waszym nowym KR...dziewczyny :( może jeszcze jakiś błyskotliwy kr do ostrzału??? polecam mojego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nareszcie porządki wiosenne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie porzadki?Przeciez juz byly?Mam wolne i nic nie wiem:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w kadrach nie w sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha!Hihihihi Moze troche powietrza jak wpuszcza to zaczna sie ze wszystkim wyrabiac na czas.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczególnie z paskami z rozliczeniem. Masakra! Tyle czasu ich brak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny! Przecież za paskami z rozliczenia mozna po prostu napisać maila do Krakowa z prośbą o szybkie wyslanie :) ja tak zrobilam i juz po 4 dniach przyszly dla każdej dziewczyny u mnie na sklepie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja interweniowałąm telefonicznie i nic nie dostałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też dzwoniłam w tej sprawie i nic nie dostałam;/ już nie mówiąc o tym, ile musiałam razy dzwonić żeby się tam dodzwonić;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dayli było w pytaniu na sniadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto wystepowal i co mowili?Powiedzcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko wielkie gwiazdy tvn i scianka dayli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic o firmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No prosze!Kasa na reklame jest!30 tys.jak nic peklo by promowac firme.Cel szczytny wiec i gwiazd troche bylo.Firma dba o dzieci hahahaha dobre Szkoda ze o dzieciach pracownic swoich nie pamieta!Wszystko dla reklamy!!!A niech sie nia udlawia!!!!Çiekawe czy owe celebrytki wiedza na czyjej scianie pykaly zdjecia?P....... to wszystko!!!!!!A na swieta ani zlamanego grosza dla naszych dzieci.Wstyd p.Prezesie a nawet zenada:-(ze glosno mowicie o czyms czego sami w nawet niewielkim stopniu nie reprezentujecie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny co do pasków to od nowego roku pracodawca nie ma już obowiązku wystawiania pasków jak chcecie to możecie po prostu o nie poprosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dokładnie tak, a jeśli chodzi o tą akcję, tzn. jaką???? w ogóle to tak masz rację, niech te celebrytki się wstydzą że promują taką firmę, gdzie się własnych pracowników traktuje jak woły, zabiera im fundusz socjalny a o dzieciach nawet nie pamięta! taka promocja pfffff, zapewne owe promowane pójdą tam na zakupy hi hi, najlepsza promocja firmy to dobre warunki socjalne dla pracowników, bo zadowolony pracownik jest co najmniej 30% wydajniejszy, no ale hygieniczny szef i szefowa nie mają o tym bladego pojęcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ukrywam ze az sie we mnie zagotowalo gdy zobaczylam te zdjecia.Pfffff reklama.Wstyd i zenada!Oni w d***e maja nas i nasze rodziny.Liczy sie tylko kasa.Ale nie takie firmy upadly a duzo lepsze.I ja zycze tej pseudo firmie wszystkiego co najgorsze!Swinie po prostu!Przed swietami rozdaja kase a nam nawet centa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martwcie sie kobiety przyjdzie na nich czas. Kwestia tylko zeby im sie ten Pan to tyłka firmy dobrał co i do Tesco i Biedronki jak nie płacili za faktury :) albo wykorzystywali dostarczających towar. Tu moze byc podobnie. Z tym ze jak narazie to Polska firma i moze nikt ich nie ruszy. A ze Polska to po polsku wykorzystują ludzi. Nie pracuje tam i nie robię tam zakupów choc maja tanio. Mam gdzieś te ich ceny za to jak traktują ludzi. Gdyby istniały jeszcze sklepy osiedlowe to w nich bym robiła zakupy bo mam dość tych " spedow konsumpcyjnych" gdzie jeden popycha wózkiem drugiego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny nadchodzi nowa kr południe,a wraz znią nic dobrego i miłego jeszcze zatęsknicie za K.W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda ciężkie czasy nas czekają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może wszedł przepis że od nowego roku pracodawca paskównie wysyła,ale my jeszcze nie mamy za stary rok co też juz nie muszą?Za jaki miesiąc macie ostatni pasek.:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sprawie pasków raz jeszcze- napiszcie maila do pani Agnieszki B. z prośbą o wyslanie pasków. Podajcie nazwiska i za jaki miesiąc to chcecie! To przecież proste...no nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko zeby jeszcze laskawa byla odpisac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego ja mam się prosić o pasek, przecież to miesięczny dowód ile zarobiłam i czy wszystko się zgadza jak są ewentualne nadgodziny powinni wysyłać na bieżąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ze tak i co nas obchodza ze maja malo lud******adrach i sie wyrobic nie moga tylko ciekawe czym sa tak zapracowani skoro wyplaty i tak robi zewnetrzna firma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowa Pani Kr Południe to byly pracownik ze sklepu Rossmann i koleżanka Pana D.B.zycze Jej wszystkiego najlepszego,niech zmierzy sie z rzeczywistoscia w sklepach Dayli i z problemami firmy,jeśli będzie chciala robić wyniki ze sprzedaży będzie musiała dogadać sie z pracownicami,tzn.byc ludzka i tez wyrozumiała,strachem juz Pani K.W działała i mnóstwo sklepów robiło jej na zlosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto normalny przychodzi z Rossmanna do Dayli do pracy.mialam wielu KR regionalnych i niektorzy pracownicy sklepów pracuja od 5,6,7,8,9 lat a regionalni sie zmieniaja.po niej tez ktoś przyjdzie.glowa do góry,robić swoje i tyle.przepis na ladny i normalny sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×