Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
reklamy brak wszystkie zabrane premie poszły na długi za reklame hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co tam........Bedziemy sie rozwijac:-):-)3 sztuki opaleniowki maja byc na stanie max.i maja byc caly czas.Hahahahah dobre kto to wymysla!!!!A w dlugi weekendzik elita bedzie miala czas by oplywac sie w przepychu:-):-)A co tam, na to pracuja:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proponuje Wam otworzyc własny biznes i opływać w luksusie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna nawiedzona:-)Takich w firmie potrzebuja.Powodzenia i wielkiej kariery:-):-) za psie pieniadze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak przeczytałam ten artykuł to mnie zamdliło z tej obłudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj mnie tez ! zenada ! a my sie boimy nie jakiego PAna B. ! ha ha ha ha on jest tylko malenkim pionkiem w tej nedznej grze :/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DO ROBOTY małolaty. nie dla psa kiełbasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
......i kolejny sklep zlikwidowano....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ściemniaj z tymi likwidacjami, a nawet jak likwidują to tylko w tym tygodniu otworzą 3 kolejne LESZNO, STRZAŁKOWO I NOWY DWÓR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzialyscie stany magazynowe?Masakra!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie znow stany???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sklepu w Górze już nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak ponasrywają tych nowych sklepów jak kiedyś schlecker a potem znowu będą je zamykać bo to same porażki. Powielają dokładnie te same błędy co dawna ekipa, byle więcej byle więcej, nie patrzą na jakość lokalizacji, tylko aby otworzyć kolejny sklep. Niech powie może ktoś z personelu nowych sklepów czy którykolwiek z nowych otwarć wyrabia przynajmniej te minimum 100 tys? A najlepszym dowodem na to że sklepy są zamykane jest to że jest ich ciągle ok. 170. Jak to może być że otwierają po 3 w tygodniu a tu ciągle 170 sklepów? Cud jaki czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sklepu w Koszalinie już nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzikich plaż już nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa z 17:09- masz w 100% rację, a powiem więcej, że te nowe sklepy w tych "super przemyślanych" lokalizacjach (np. pod lasem, na obrzeżach miasta itd.) nie mają dziennie więcej niż 1000zł, ba do tysiąca im nawet daleko, więc jak tu firma ma mieć kasę jak wywala kilkaset!!! tysięcy na sklep, który nie dość, że się nie zwraca to powiększa grono kilkudziesięciu i tak już nierentownych sklepów. Nie wiem gdzie tutaj sens i logika, ten kto za to odpowiada ma nieźle we łbie namieszane i tyle. Powinni zamknąć wszystkie sklepy, które robią dziennie obroty poniżej 2 tys, skupić się i doinwestować te, które zostały, zrobić total lifting tych sklepów i wystartować ze spotem reklamowym w tv i radio a nie od d**y strony- najpierw reklama a jak klient skuszony nią przyjdzie na zakupy to sklepy świecą pustkami... no ale mnie się nikt o zdanie nie zapyta, bo kimże ja jestem, jak nie małym robaczkiem w tej maszynie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny czy te sklepy które teraz zamkneli sa po Schlekerze bo cos mi sie wydaje ze oni wlasnie te zamykaja bez wzgledu na obroty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do roboty małolaty a nie jakieś dzikie dyskusje ściera i naprzód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty co z tymi małolatami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magazyn
Co do dostaw - nikt was nie oszukuje, pakujemy tyle towaru ile mamy na magazynie. Przed wysłaniem sprawdzają nam wózki czy są kompletnie zapakowane wiec nie piepszcie bzdur (do tej pani jednej) , że was oszukują !!! Towar z magazynu zahacza jeszcze o 2-3 inne magazyny gdzie jest przepakowywany (zależy od miasta) i kto wie co się tam dzieje z towarem. A co do dostaw - tak - będą dopiero 5 maja. (także w zależności od sklepu). Towaru niestety jest mało więc i zamówienia przyjadą do Was małe. I jeszcze raz powtórzę TO NIE WINA MAGAZYNU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście że nie magazynu tylko D.B i tyle on nie ma pojęcia jaki towar kupić. Napchał sklepy badziewiami ... a gdzie kolorówka na tym robi się extra paragon...Ludzie na górze obudżcie się nie tędy droga....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre- małolaty do ściery- ha ha ha, a skąd wiesz cwaniaro/cwaniaku ile ja mam lat???? Twój poziom wypowiedzi zupełnie wystarczy, to właśnie dzięki takim jak Ty ta firma zeszła na psy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej a czy ktoraś się ostatno zwalniała ??? jak to wygląda wystarczy tel do regionu i już liczy się od piątku, i jak to jest dają urlop na wypowiedzenie czy może 2 tyg normalnej pracy , prosze o info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli się zwalniasz to musisz wysłać wypowiedzenie do kadr, wypowiedzenie liczy się od piątku w tygodniu po złożeniu wypowiedzenia, więc jeśli wyslesz pocztą a dojdzie w poniedzialek to liczy się od następnego piątku, więc lepiej mailem do p.Bubak, potem telefon do regionu i wszystko. Jeśli masz zaległy urlop, to możesz go wybrać, jeśli nie- zostanie on wypłacony z ostatnią wypłatą. Nic nie jest nadawane automatycznie, możesz więc wziąść urlop, iść na chorobowe lub chodzić przez dwa tygodnie jeszcze do pracy. Wybór należy do Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. mam pytanie. pracuje w dayli od tygodnia.dzisiaj miałam taką sytuację że klientka płaciła kartą za zakupy i dodatkowo wypłacała 100n zł. kase jaj wydałam zaksięgowałam sprzeadaż, nie spojarzałam na paragon z terminala a tam była transakcja odrzucona (*zły numer pin) wyszło manko -150 zł. co teraz??? czy mi potrącą z wypłaty??? dodam że pracowałam na koncie koleżanki bo nie mam jeszcze swojego numeru kasjera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo mi przykro ale będziesz raczej musiała oddać te pieniądze, pewnie i tak księgowość zadzwoni po kserokopie transakcji itd... na przyszłość musisz sprawdzać czy jest autoryzacja transakcji czy nie (jeśli nie to jest taki charakterystyczny dźwięk terminala i info na wyświetlaczu)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tego się bałam ... trudno to się odda . I masz rację,muszę więcej uważać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuje pięknie za odp co do zwolnienia się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p.bubak nie przyjmuje wypowiedzen bez podpisu regionalnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×