Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Jest wypłata w PKO BP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a od kiedy te grosze to wypłata? to jałmużna wypłate to dostała radwańska co zaniżyła obroty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W WBK jałmużny nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam mam pytanie do magazynu kiedy dowiadujecie sie o tym ze ktorys sklep jest zamykany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzwbk ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alior tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak wydawanie kart???? znowu jakieś ściganie między regionami. Jak na wyborach bueheh. Wracamy do przedszkola?? Halo Pani młoda kr. młodsza od nasi i moich pracowników wróć na ziemię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nasz regionalna nie rozumie że codziennie do naszego sklepu przychodzą ci sami klienci...moge na palcach jednej mojej ręki policzyć nowych klientów więc jak mam im zakładać karty lojalnościowe jak już je mają załozone?? mam stanąć przed sklepem i wrzeszczeć do ludzi: " ZAPRASZAMY DO DAYLI PO Z******TE KARTY LOJALNOŚCIOWE PROMOCJA TYLKO KU...A DZISIAJ!!! POTRZEBUJE TYLKO 300 WASZYCH PODPISÓW!!!!!!!!!!!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie co z Panią Kasią Woźniak? Region dolnyśląsk? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magazyn
O zamykanym sklepie dowiadujemy się jak trzeba wysłać skrzynki do zamknięcia. Wiem, że teraz były wysyłane ale do jakiego miasta to nie wiem. Jak będę wiedziała jaki sklep idzie do zamknięcia to dam znać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie dla dziewczyn, które dostały w zeszłym miesiącu kary pieniężne od regionalnych. Dostałyście rzeczywiście mniejszą wypłatę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co wiem pani Kasia Woźniak już nie pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matko jak to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuj***ardzo za odpowiedz magazynu i bede wdzieczna jak faktycznie dostaniemy znac kiedy znowu cos zamykaja wlasnie jestesmy w takiej sytuacji ze ponoc nas maja zamknac w czerwcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny slyszalyscie ze centrala jezdzi i sprawdzaja sklepy?zebrali sie z roznych dzialow i kontroluja nas pod swoimi kątami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tych dziewczyn ktorych sklep zamykaja...od razu idzcie na zwolnienie a nie dajcie wrobic sie w pakowanie sklepu....i nie wierzcie w rzadne obietnice o pomocy ze strony regionu...bedziecie zapierdzielac po kilkanascie godzin i nikt wam nawet nie powie dziekuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy w magazynie wiecie chociaż tydzień wcześniej o zamknięciu sklepu? Dziewczyny siedzą w pracy jak na szpilkach bo nie wiadomo co będzie za tydzień..dwa...Nikt z z firmy nie powie wcześniej, a o prace wcale nie jest tak łatwo. Chciałybyśmy wiedzieć chociaż tydzień przed żeby wiedzieć co robić, zacząć szukać czegoś innego. Praca w tej firmie jest na prawdę bardzo przyjemna, ale podejście do pracowników jest co najmniej żenujące..Każdy jest człowiekiem i uwierzcie, że nie każdego stać na tak szybką utratę pracy. Mam nadzieję, że forum odwiedzają też regionalni i wezmą sobie to do serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie zagladaja ale i tak niewiele moga.Napewno nic ci nie powiedza bo maja nas w nosie.Teraz najwazniejsze to koszyk i durnowate karty lojalnosciowe.U mnie klijenci wcale ich nie chca a ci ktorzy wzieli przy zakupach sie smieja z tych rabatow i pomyslow dyrekcji.Czasami az sie wstydze ze pracuje w tak glupiej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz ktoras madra napisze to nie pracuj jak ci sie nie podoba!!ale nie chodzi oto!!! Chodzi o szacunek do nas!a firma ma to gdzieś..ta firma sory ale to jeden wielki h*j!!!! Nie moglam sie powstrzymac!bo traktuja nas jak tumanów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te mądre to niech spadają do biedry, istnieje duże prawdopodobieństwo że tam je w końcu ktoś doceni, bo w dayli to tylko nerwicy można się dorobić ;) a swoją drogą to nawet spoko, można se załatwić zaświadczenie o niepełnosprawności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a macie w ogóle jakieś informacje gdzie zamykają sklepy? Może tylko przenoszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie zalozylaamm sobie karte w dayli .ide na zakupy a tu sklep zamknięty.po co więc te karty.wloclawek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do wloclawka. dlaczego zamkneliscie ten sklep z tak mila obsluga ktorej w zadnym innym sklepie we wloclawku nie ma. rossman przy dayli to wielkie zero. dlaczego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wloclawek. karty zalozone i co mam teraz jezdzic do innego miasta? smieszne. takim zamknieciem dajecie szanse aby rossman sie rozwijal. a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spokojnie-wloclawek bedzie otwarty w czerwcu-tylko w innej lokalizacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
he he np. w Toruniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć dziewczyny nas też mają zamykać a jeśli chodzi o wiadomości z góry to nic nie wiemy......cisza:( jesteśmy skołowane ,bo w takiej sytuacji to tylko czekamy na cud. od wynajmującego wiemy,że firma nie płaci czynszu ,nie można wogóle z nikim konkretnym pogadać ani dojść do jakiegoś porozumienia typu obniżenie wynajmu itp. ja nie wiem jaką ta firma prowadzi politykę ale tą drogą to daleko nie zajdziemy. pozdrawiam hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magazyn
Wiecie, u nas to wygląda tak, że jak któraś zauważy, że są pakowane skrzynki i się zapyta co się zamyka to wiemy. Tak to nikt nam nie mówi. Ale spokojnie, jak tylko będę wiedziała coś o jakimkolwiek zamknięciu to na pewno napiszę. A co do szacunku w tej formie zgadzam się z wami. Nikt nie liczy się z naszym zdaniem i nie liczą się ze słowami niestety. Zero szacunku. Trzymajcie się ciepło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaaa....szukaja innej lokalizacji?? mydlenie oczu...nawet sie nie zorientujecie jak dostaniecie wypowiedzenia...taka strategie ma ta firma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×