Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Nie zwalniają. No chyba, że standard ktoś zawala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ten ich standard to brak mi slow klientki pytaja sie co nam sie stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kuzwa to beznadzieja ze nei da rady zeby wydluzyli choc na 3/4 moze ktos tu jeszcze zagladnie to napisze czy komus sie jeszcze udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla Pani wyżej...mogę cię pocieszyć że prędzej otrzymasz wypowiedzenie niż zwiększenie etatu...:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasza ekipa ma umowy na czas nieokreslony i pracujemy prawie 7 lat i boimy sie sie co wymysla i kiedy przyjedzie ktos i podziekuje za wspolprace i nas zamkna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na prawdę tak ciężko powiedzieć " Dzień dobry. Witamy w Dayli"?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest ciezko powiedziec ale wypytywac sie np. Jakie duze ktos ma mieszkanie czy cos podobnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialysmy przypadek ze klientka odpowiedziala a co to pania obchodzi i ze jestesmy natarczywe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas też klientki się obrażają zadając im tak głupie pytania, już nie wiadomo co robić dostosować się do standardów z d...y wziętych czy prowadzić z klientem normalną, nienachalną i miłą rozmowę? Będąc klientem nie chciałabym w ten sposób być potraktowana, ogarnijcie się tam na górze... A jeśli chodzi o etat tak u nas były zwiększone i w tej chwili wszystkie pracujemy na cały. Ale to jeszcze było za czasów "starych" reg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie wykonywać nasze polecenia. tajemniczy klient już od maja was kontroluje. kto nie spełni standardów zostanie zwolniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak mamy spelniac standardy skoro na polkach pusto ' moglabym dlugo braki wymieniac klientki prychaja na ten stan rzeczy , przychodza do drogerii z zamiarem zakupu lakieru do wlosow szminki dezydorantu i wychodza z niczym to jest zalosne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PYTANIE O WIELKOŚĆ rodziny i tp... ma nam pomagać w podnoszeniu koszyka ale pracuje już tyle lat w zawodzie ze wiem ze klientow to drazni... co więc jesli koszyk podnosze sukcesywnie bez tego ,opierając się bardziej na znajomości klienta ( bo są ciągle ci sami) i wiem jak indywidualne każdego podejść by był efekt? też mi zabiorą premię? choć robię wyniki ale po swojemu opierając się tylko na tym co każe cytowac firma...? bo ja to rozumiem właśnie tak...nie klepać regułki tylko się podpierać ich ideom..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie u nas jest to samo codziennie ci sami klienci tylko koszyka nie wyrabiamy bo rossmann nas zabija i jeden kupi proszek do pieczenia drugi soczek trzeci gume bo sasiadowi zbraklo cos z spozywki i to nam srednia tez obniza ale to tez klient i obsluzyc trzeba jak kazdego innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam mija majoweczka?:-)Jak utargi?Jak wasze zatowarowanie macie duzo towaru czy tak jak u mnie porozciagany na maksa?A wizyty byly czy znow to byla sciema?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hello majoweczka zimna u nas tylko 5' brrr ale w domku w lozeczku jest super ;-) utargi slabe z tego co wiem towar do d**y :-/ i wizyty tez brak myslicie ze to ściema ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu jak zawsze czeski film nikt nic nie wie i o niczym nie slyszal.Co za firma!!!!!!!A co za zgranie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówienie sukcesywnie i starannie robie tydzien w tydzien,a dostawe otrzymałam opiewajacą na 1 wózek.Opalanka i troszke drobnicy,a gdzie towar ,który rzekomo jest na magazynie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pultacie sie o bóg wie co zamiast wolnym sie cieszyc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Huraaaaaaaaaaaa.......wolne.....!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doszły mnie słuchy że zamykają Zdzieszowice , zresztą widząc ruch w sklepie i utargi to wcale się nie dziwię . Ciekawe kto następny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale w zamian moze otworza 2 nastepne?:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałybyśmy mieć tak zatowarowane szafy kosmetyczne jak nowe(stare) otwierane sklepy.A te standarty to pogratulować osobie która to wymyśla nigdzie nie ma czegoś podobnego.Do tego jeszcze jakieś durne wyścigi a coś nie widać siostrzyczek w TV .Miały być super obroty i full klientów a tu kicha.Full to mamy przeterminek na magazynie których nie można odesłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka 91
Zwracam się z prośbą do wszystkich kasjerek, ekspedientek, kelnerek, hostess itp. o wypełnienie anonimowej ankiety dot. warunków bhp i czasu Waszej pracy. Ankieta posłuży wyłącznie badaniu potrzebnemu na studiach. Im więcej wypełnień - tym lepiej. Każda rzetelnie wypełniona ankieta się liczy. Z góry wielkie dzięki www.ankietka.pl/ankieta/146784

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i koniec laby.Od jutra znow do roboty czas powedrowac!!!!Ciekawe jakie niespodzianki na nas czekaja?Buuuuu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co byscie zrobiły jakbyście miały do wybory dayli albo hebe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie odnośnie umowy czy którejś z Was przedłużono teraz umowe na stałe. Mnie niedługo się kończy i powinnam taką dostać ale zastanawiam się czy przedłużą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ilew hebe płaca,bo to jest wazne,a pracowac trzeba wszedzie,tylko kasa jest wazna ile płaca za prace bo u nas to jałmużna totalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma umow na stałe juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja próbowała bym do hebe ale u nas niestety nie ma i chyba szybko niebędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli co jak druga mi się kończy to co dowidzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×