Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
pytanie do dziewczyn, które ostatnio dostały kary pieniężne od regionalnych. Rzeczywiście dostałyście niższą wypłatę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem waszą klientką we włocławku i naprawde szkoda że zamykają dayli, a może tylko przenoszą w inne miejsce,?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety - likwidują i wychodzą z włocławka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli gadki o przenoszeniu i nową lokalizacją wszędzie okazuje się ściemą? To miło ze strony kierowników regionalnych, że nie potrafią szczerze powiedzieć jak wygląda sytuacja :) GRATULACJE ! Z natury nie jestem złośliwa, ale życzę żeby tak samo stracili pracę. Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzcie w nową lokalizację.To wielka ściema.Jak dostaniecie wiadomość od regionalnego,że macie pakować sklep i rozpisać na maksa godziny,to się po prostu wszystkie rozchorujcie i pakowanie sklepu to problem regionu.My tak zrobiłyśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w strzałkowie zamkneli i otworzyli w innym miejscu więc nie jest do końca tak jak mówicie..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Strzałkowie gorszej lokalizacji nie mogliście zrobic? nie wiem kto o tym decyduje ale widać, że nie ma żadnego pojęcia. jak zwykle pewnie ktos znajomy...ŻENADA Dayli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie . Mnie tez ciekawi , kto odpowiada za lokalizacje sklepów dayli. Przecież dayli usadowiane są w tak beznadziejnych miejscach że chociażby ogórki czy szminki sprzedawali za 10 groszy to i tak nikt tam nie trafi. A przecież dzisiaj to można przebierać w lokalizacjach . Mało tego . Można zmieniać lokalizację z gorszej na lepsza . A w dayli zamieniają z gorszej na jeszcze gorszą. P.S. ...źle się dzieje w państwie duńskim ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to się ma do deklaracji ''szefa'' który jadąc po Warszawie swoją limuzyna był zainteresowany tylko najlepszymi lokalizacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo w tej smiesznej firmie jeszcze sie nie nauczyli ze wszystko kosztuje. Czasem mam wrazenie ze to sa wszystko dzieci w piaskownicy i stawiaja babki na mapie polski - a moze tu postawie i bedzie fajnie a jak nie to postawie sobie nowa gdzie indziej albo wogole zburze.... tylko szkoda ze nikt z "szefostwa" nie ma cywilnej odwagi przyjechac i poinformowac jak maja zamiar zlikwidowac albo przeniesc kolejny punkt. Nikt z nich sie z nami nie liczy a prawda jest taka ze to wlasnie my trzymamy to wszystko. Wystarczyloby na prawde grupowe L4 albo wypowiedzenia i dayli do likwidacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A któż to tak zna nową lokalizację sklepu w Strzałkowie,że się wypowiada?. Sklep jest przeniesiony 150 m dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pracownicy?ci sami czy nowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na szczęście my mamy dobrą lokalizację bo w samym centrum miasta:) no ale co z tego jak i tak klientów około 50 dziennie a co za tym idzie około 1000-1300 zł dziennie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hejka mamy do oddania swiateczne kapturki na jajka itd i jak to robie to wyskakuje mi np. -8 sztuk siweczki -8 pojemniki na jajka, a czego tak ? co mam zrobic z tym fantem ? :) dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo mm nie przyjęte albo magazyn dał a na mm nie wpisał a najprawdopodobniejsza wersja--- nie rozbiłaś zestawu i dlatego tak jest , sprawdzić czy to zestaw i rozbić go ... a potem inwentaryzajca częściowa bo samo się chyba nie wyrowna ja bym tak zrobiła ale upewnij sie u kr-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jak zestaw? ja myslalam ze to wszystko przyszlo osobno....nie kumam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie - to było w zestawie, zestaw paw mały lub duzy , byly nawet formatki do tego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj to tego nie widzialam :( jutro popatrze bardzo ci dziekuje !!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie coś nowego o zamknięciach? Słyszałam, że każą demontować regały..wiecie coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie też nie było żadnego rozbicia zestawu a teraz już tego nie mogę zrobić bo przecież sporo się sprzedało tych rzeczy. tak więc policzyłam wszystko co mam według kodów, zrobiłam na nie inwentaryzację częściową przyjmując do magazynu i dopiero zrobiłam wydanie mm do magazynu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ale cały zestaw paw nadal wam wisi na stanie 1szt za jakieś 400 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś coś wie o inwenturach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Pabianicach inwentura wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy orientujecie się może czy mamy zatrudniać dziewczynę na czas naszych urlopów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tylko tam czy jakos regionami....kurde inwentury w czasie urlopowym ..??? a takowy już się zaczyna....to niezbyt pomysł jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem to tak bo my zatrudniamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SUPER nagrody za koszyk przyznane. BOMBA!!! :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×