Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
jak tam sprzedaz plynow?:-(kolejny z******ty pomysl!!!15 na glowe!!!dobre.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No hej dziewczyny!Z******te paragony co niektore wyrabiaja:-):-)Ach te laczenie paragonow.....ale zachwyt z wysokiego koszyka jest.Czyli cel osiagniety:-)Koszyk 39 hahahaah ciekawe przy jakim utargu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak genialne posuniecie sprzedaz plynu ktory przrz ostatnie 2 tygodnie byl w cenie promocyjnej teraz mamy wciskac po 6.99 przeciez jak ktos chvial to kupil go w promocji.a zwrovilyscie uwage ze w tym samym @ bylo ppdane ze dzieki temu koszyk wzrosnie nam.o 5 pln ? czy oni wiedza ze promocja sie wlasnie skonczyla i teraz to jest 7 pl??? tyllo kto to kupi ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktoś czyta info przed paragonem przy nabijaniu produktow to wie ze plyny są po 5,99 a nie 6,99 a i moze nie az 39 koszyk ale kolo 30 da sie zrobic , zreszta z kartami lojalnosciowymi w kolejke nieda rady wstawic ... niedowierzająca koleżanko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostal ktos obiecane prezenty za paragony? co w ogole mamy dostac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaha dobre........Tylko nie kazdy kupuje z karta i doskonale o tym wiemy!Tak utarg 1000 a koszyk 30.Uczciwie kasujac?Jasneeeeeee ....Bujac to my nie nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te wszystkie super wysokie koszyki to jedna wielka ściema!Kolejka + i czary mary koszyk 35zl!Ciekawe jak wyjda te wszyskie przekręty czy góra tak będzie zadowolona?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale macie problemy olac to,takie wymogi firmy i reszta w d***e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja też zdaje sobie sprawę z tego ze pewnie polowa sklepów z dobra średnia koszyka to zasluga kolejki plus tylko popatrzcie z drugiej strony ostatnio przyszedł Neil gdzie regionalna napisała z imienia i nazwiska listę osób z niska wartością paragonu sami doprowadzają do tego żeby tej kolejki używać niestety taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja właśnie taki koszyk miałam bez machlojek a żalą sie te koleżanki co wcześniej przekręty robiły a teraz żal ściska bo na nie da rady jak klienci z kartami przychodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda! ja też zapracowałam własnym paplaniem na nagrodę widmo (jak narazie...) i zazwyczaj mamy koszyk wiekszy od planowanego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze troche i na sklepach bedziemy sie bic o klienta:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierze ze codziennie mozna miec koszyk 30.Nie ma takiej sily.Chyba ze jestes w duzym miescie.Zreszta powinien liczyc sie utarg il.klientow.Wtedy widac czy mamy ich wiecej itd po cholere ten koszyk.A podawanie listy najgorszych jest po prostu swinstwem.Motywuja do przekretow gdyz nikt nie chce byc na liscie i glupio sietlumaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a u mnie nikt bic sie nie bedzie! a co z ta ktora jest na srodku i nie stoi na kasie?dajcie spokoj!Nie dajmy sie zwariowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli co? Nagradzamy kombinatorstwo? O to chodzi? Do tego się wszystko sprowadza? To ja dziękuję, niech walą moim nazwiskiem po oczach w mailach z "czarną listą" sprzedawców, którzy zaniżają wynik. Wolę zaniżać, niż oszukiwać. Może akurat którejś z "przodowniczek" trafi się kontrola z Urzędu Skarbowego i dopiero ją nagrodzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie kontrole niedługo będą, już posypały się skargi do US :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co im wogole daje wartosc paragonu co to wogole za wyznacznik?? jakas glupota dla mnie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy listę przodownictwo to same możemy napisać do US ze taka i taka nie wydaje paragonu. Ha!!! Skoro ja mam się tłumaczyć z prawdy to niech taka płaci za swoje kombinacje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamykają , Zdzieszowice . Cop do Ozimka to jeszcze się zastanawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to oznacza ze zaczynaja zamykać nierentowne sklepy w małych miasteczkach i zlokalizowane obok Biedronek i innych marketów? Czy to tylko kolejna plotka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam dzisiaj średni koszyk 40 zł i bez żadnych kombinacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widze ze zal d**e sciska,w polsce jest zasada ze uczciwa praca nikt niczego sie nie dorobił,a wy przezyc nie mozecie ,i bedziecie donoscic do US puknijcie sie w głowe,zal to mozecie miec do prezesa,a nie kablowac jedna na druga zenada,i tyle,{Pamietajcie takie zachowanie obroci sie przeciwko wam}niech tylko beda jakies kontrole to wszystkie z niskim koszykiem do odstrazału poleca,ja wam to gwarantuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buhahahahahah.......strachy to na lachy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a my tobie gwarantujemy oddanie sprawy za zwolnienie z powodu słabego koszyka do Sądu Pracy. Mamy już taką grubą teczkę z dowodami że firma pójdzie z torbami jak Schlecker w Niemczech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak mnie zwolnią za mały średni koszyk albo chociaż zabiorą za to premię, to mają na bank inspekcję pracy w Krakowie i sprawę w sądzie pracy. I znowu kolejna asystentka dyrektora sprzedaży się zwolni z powodu częstych kontroli z PIP-u...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to pani B już niepracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy była gdzieś dzisiaj wizytacja pana D. B ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej do gościa z godz14:16 kiedy dowiedziałyście się że zamykają wasz sklep bo my wiemy np że mamy być do czerwca ale to od wynajmującego bo góra myśli jak zaklęta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj sorki wdarł się chochlik miało być że góra milczy jak zaklęta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Od kiedy wiecie i skąd ze sklep bedzie zamknięty czy tez może przeniesiony :) ? Drażni mnie to czekanie bo nasz sklep jest naprawdę w małym miasteczku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×