Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
w tej firmie to wszystkie chwyty są dozwolone....po co mamy być my słabsze gnojone za to że ktoś na oszustwie się dorobił "złotego" koszyka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto sie boi kontroli US? tylko ten kto ma sobie do zarzucenia oszustwo-jakbys nie oszukiwala to bys byla spokojna a tak...sama jestes sobie winna! Co do programu Karo,to ma mnostwo wad-godziny pracy, zle dane, nie prawidlowa liczba dni urlopowych.Powinni najpierw opracowac program na tip top o dopiero polecac nam bysmy z niego korzystali-kolejny raz brak profesjonalnego podejscia do tematu... Instrukcji zadnej nie dostalysmy tylko telefon od kr,ktory sam wszystkiego nie wiedzial....zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wiecie ze firma wie kto doniosł,i posypia sie zwolnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tak dalej będzie z obrotami to wszystkie nas czekają zwolnienia!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tu nie chodzi o sam fakt donosu,tylko ze jestescie wredne same dla siebie,swieta zaraz zyczenia słodkie masakra ,gorzej niz dzieci ,niech zwalniaja te co miały niski koszyk jestem za

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja droga wysokim koszykiem zaległych faktur nie zapłacisz...liczy się wysokość utargu. TO POWINNO BYĆ NAJWAŻNIEJSZA SPRAWA PRIORYTETOWA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No w końcu!! Normalnie aż się uśmiałam jak dziś czytałam planowane obroty sklepów w regionie, bo właśnie sklepy z planowanym obrotem 1200-1500 dziennie to między innymi liderzy wysokiego koszyka. Średnia 40zl a plan 1200 czyli ok 30 klientów na cały dzień. Doooobre, bardzo dobre. I zapewne możliwe ;) a ci przemądrzali regionalni i cała reszta dała się na to nabrać. He he teraz to koszyki bedą mniejsze albo na pewno kolejka bardziej okrojona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak chcecie pracowac na utarg to napisac do prezesa albo do bromboszcza ze koszyk to jest pomysł do bani,a nie donosic na siebie=debilki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz ktoś doniósł, a może po prostu jakaś idiotka zamiast wydać klientowi paragon to sobie dodała go do kolejki a klient się wkurzył i zadzwonił do US albo co gorsza sam klient był jakimś urzędnikiem który przyszedł na zakupy. Co Wy tak wszystkich znacie w swoich sklepach że jesteście pewne kto jest kto? Watpię. Ktoś przekombinował i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem ze doniosł,firma wie kto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy na wspanialy pomysl pozbycia sie zalegajacego mr hausa?za 1 zl.....hahahaaha jak nie kijem go to palka!!!.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w niektórych sklepach to może już tyle nie zalega ilości skoro była taka aktywna sprzedaż w zeszłym tygodniu i w tym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja na to, że ta firma nie udźwignie tego finansowego obciążenia... Program lojalnościowy, kupony w gazetach, rabaty przy zakupach kartami a teraz jeszcze to... Źle się dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka, że prędzej czy później i tak by wszystko się wydało... regionalni też na bank o tym wiedzieli i było im to na ręke bo koszy był duży... regionalni sami swoim zachowaniem, smsa, mailami doprowadzili do takiej sytuacji... mnie ten ich koszyk mało interesuje ważne, że jak na brak towaru to i tak mamy dobre utargi... można było inaczej rozwiązać problem dodawania do kolejki a nie lecieć do us, ale jak ktoś normalnie kasuje to nie ma się o co teraz martwić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ja która doniosłam zostanę zwolniona za to że doniosłam do US na firmę która za wiedzą a wręcz za przyzwoleniem regionalnej zezwala na dokonywanie na szeroką skalę przestępstw skarbowych na szkodę fiskusa, to będzie niezła jazda przed sądem pracy. Ciekawe jak uzasadnią moje zwolnienie. Ja się zwolnienia nie boję ale co z tymi wszystkimi trzęsącymi się i swoimi d****i i cyckami pseudo kierownikami rozwoju sieci - w jakim kierunku oni tą sieć rozwijają - w kryminalnym chyba. Najsmieśniejsze jest to, że to im najbardziej zależało żeby koszyki były jak największe bo rywalizowali miedzy sobą o najlepsze wyniki. Czyli cel uświęca środki, ale jak widać wszystko co dobre się kiedyś kończy. Także dla niektórych może już niedługo żegnaj skodo, witaj kaso ponownie (kaso fiskalno, żeby ktoś żle nie zrozumiał)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj prezes chyba chce swoja kase odzyskac z a wspaniale srodki czystosci.....i pojechac na lampke szampan:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj oj srednia z regionu szanownej pani D.Z spadnie.......Jaka szkoda!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I bardzo dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwolnic cie moga bez przyczyny,takie prawo i nic nie zrobisz kochana,sad ci nie pomoze,kiedys trzeba było podawac przyczyne teraz juz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak wogole to i tak wszystko jest zaksiegowane czy w kolejce było czy nie,czyli utarg jest zaksiegowany ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biedna D.Z.hihihih juz nie bedzie pojedynkow oj napewno nie szybko hihiihhi i co pani kr lyso?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może jednak jeszcze jakiś malutki zakładzik który region ....... ma najgłubszego KR-a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz jest zakład ,kiedy zwolnia donosicieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze że głupota nie ma skrzydeł bo by wszyscy latali po sklepach pod sufitem między lampami jak nietoperze....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wy tak cały czas w pracy piszecie? No pięknie. Jacy regionalni tacy też ich pracownicy, wszyscy się opieprzają za przeproszeniem a nasze misterhausy? Chociaż klientów i tak brak, ani jednego nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wy tak cały czas w pracy piszecie? No pięknie. Jacy regionalni tacy też ich pracownicy, wszyscy się opieprzają za przeproszeniem a nasze misterhausy? Chociaż klientów i tak brak, ani jednego nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kochana nie w pracy tylko w domu ,donos chciaąs juz zrobic to lec poskarz sie do sadu ;) hhehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buhahahahahahh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oooo wypraszam sobie, ja nie skarżę do sądu tylko do naszego umiłowanego pana prezesa ale tylko pośrednio, bo bezpośrednio mam kontakt tylko niestety z tym jego genialnym przydupasem co ma takie nowatorskie pomysły, no wiecie z tym na B. Melduję że to ja jemu o wszystkim donoszę, kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem ciekawa kiedy zaczna zamykac sklepy w tych malych miasteczkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×