Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Zgadzam się w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy nadal nie wiecie że to jest pralnia brudnych pieniędzy.Przypatrzcie się dobrze swojemu prezesowi od razu widać że to koleś nie z pierwszej łapanki.Cwaniactwo bije od niego na kilometr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiCiAaaa
Tak z innej beczki... Co z naszymi nagrodami?! Cos, ktos wie...?! A D.Z. nie odchodzi- awansowala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slyszalam ze ma dostac wiecej sklepow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielka szkoda ze nie odchodzi bardzo bym siecieszyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 102323
Dziewczyny,dlaczego nie walczycie o swoje? Wiecej obowiazków jest równe z wiekszą kasą...i nie może być inaczej.... Trzeba mieć szacunek do samej siebie najpierw i honor a taki frajer jak regionalny,który gdy brak argumentów potrafi ubliżyć to niech sobie na swoją żonę w domu pokrzyczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DZ awansowala?hihihihi tam bedzie blizej pod okiem prezeska:-)Z wyzszego stolka upadek baaaardziej boli........Zreszta i tak to h*jnia z patatajnia i koniec jest i tak nieunikniony.....Oj DZ teraz dopiero dostanie skrzydel!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak awansował na kogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To DZ już nie będzie kr? Na kogo ją mianowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co wy tu za bzdury wypisujecie??? jaki awans ... o co kamon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo72
Dlaczego nie walczymy o swoje?a w jaki sposób?pracy w koło brakuje -mam napisać maila z prośba o podwyżkę?Zwłaszcza, że w szufladzie 15 cv chętnych na moje miejsce;( Dzieciom nie wytłumaczę, że matka sie honorem uniosła!;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 102323
Szanujmy się...a jakby regionalny kazał Ci auto umyć to też byś umyła? Kochane dziewczyny odmówić czegoś co wykracza poza nasze obowiązki tez trzeba umieć i wtedy będą was szanować. Nie trzeba od razu pisać maila o podwyżkę. Jeżeli nie mówimy NIE to dlatego nas nas jeżdżą!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo72
Głupie pytanie i zupełnie nie na miejscu. Ja piszę o tym co muszę robić i co jest związane z pracą.Nie pracujesz w Dayli?A jak pracujesz odmówiłaś czegokolwiek, czy wykonujesz polecenia służbowe? Czy mi się to podoba czy nie -skoro uznają, że jest coś do zrobienia to nie mam wyjścia.No chyba, że chcę zmienić pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olać system i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 102323
A wiesz kochana co znaczy mobbing?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 102323
Każdy pracownik musi mieć spis swoich obowiązków i wszystko co wykracza poza to podlega dodatkowemu wynagrodzeniu.W innym przypadku to nie jest praca tylko obóz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh tak jak piszesz to działa w Angli ale tu jest kochana Polska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 102323
Jezeli bedziecie miały/mieli jakies problemy z pracą piszcie to chętnie pomogę bo bardzo dziwi mnie to co tutaj się dzieje. Przede wszystkim bądzcie świadome swojej wartości i zapoznajcie się z kodeksem pracy bo tam wszystko jest dokładnie opisane...Nie podpisujcie tego co wam podsuwają tylko zawsze skonsultujcie to w domu lub z prawnikiem albo na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny powiedzcie po co my robimy promocje skoro tego towaru i tak nie ma. Od poniedziałku klienci będą przychodzić z gazetkami po towar a tu ECHO.A co najdziwniejsze to to że zaczyna brakować towaru którego teoretycznie nie powinno brakować np pieluch Bambino te największe.Przecież to ponoć nasza marka własna od pana K .No to jeżeli tego już brakuje to ja nie ogarniał o co biega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak zmiana cen poszła??? ukończona???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rydułtowy zlikwidowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostałam w środę 7 wózków, zamawialam towar też z zerowym stanami i większość przyszla, więc towar był Natomiast ten kto przygotowal dla nas 3000 tyś cenowek powinien sam je w sklepach rozłożyć razem z promocyjnymi Czy oni myślą że my mamy po sześć rąk każda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Towar byl?Ja nie pamietam kiedy dostalam 4 wozki choc zamowienie zawsze robie duze i to ilosci ktore na magazynie widnieja w duzych ilosciach.Wiec pytam jak oni dziela ten towar?Ci co na pocztku tyg.maja duzo a pozniej ochlapy daja reszcie?Za chwile bede miala pusty sklep!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 15.09 Kiedy dowiedziałyście,że sklep likwidują?Dostałyście wypowiedzenia?Jak długo się pakowałyście?Napiszcie proszę,bo nas to chyba czeka w czerwcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisze w pozniejszym terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja życzę D.Z. wszystkiego co najlepsze:) na początku byłam na nią mega cięta, tak jak ona na nas ale teraz wiem, że dzięki niej Nasz sklep pnie się w górę:) szkoda tylko że nie potrafi jakoś nas za to nagrodzić, nie chodzi o kasę:) po prostu mogłaby postarać się bardziej u szefa o to, o co tak bardzo prosimy (i Ona dobrze wie o co):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się cieszę,ze D zmieniają region!teraz się okaże kto tak naprawdę pracuje na obrót sklepu.mnie osobiściei całej mojej załodze,jej SMS i meile zupełnie nie mobilizowały do pracy...pracuje w tej firmie dłużej niż ona i wiem jak pracować z klientem.ogłady i wiedzy bardzo brakuje DZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto teraz będzie miał region Zachód?Jakiś nowy KR?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd macie informacje, że zmienili jej region? czy ona coś pisała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmawiałam z nią w piątek i nic nie wspominała że zmienia region:) wręcz przeciwnie, mówiła o tym co dalej planuje itd. żeby nasze sklepy w regionie zachód były jeszcze lepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×