Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Z******ty gosc.Nrmalny i czlowiek sie czuje jak partner PK i choc moze efekty nie zawsze da sie osiagnac to w duzej mierze robi to sie by nie zawiesc przelozonego.Ogolnie naprawde spoko gosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam okazję go poznać.super facet,tylko pozazdrościć takiego KR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak popieram tez mialam okazje go poznac super facet i tylko pozazdroscic szanuje swoich pracownikow nie poniza ich jak co nie ktorzy Kr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem tyle jak ktoś raz już dał się nabrać na ten super żel do toalet to niestety drugi raz go nie kupi choćby niewiem jak go zachwalać mamy je nie od tygodnia tylko od ponad roku więc klienci się już poznali na naszej super marce jeszcze taki drogi zobaczcie ile kosztuje żel marki biedronka i ktoś mi napisz że mam mówić że klient zaoszczędzi 6 zł jak kupi nasz żel a nie domestos chyb ktoś liczyć nie umie cena cena ale domestos jest rewelacja i mimo 750 ml za 9.99 wystarczy na dłużej niż nasz super MRH 1l za 7.69

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny zwłaszcza te u których trwają remonty. uważajcie na pana michała to wtyczka z krakowa robi foty i zdaje raporty w krakowie z wygladu sklepu i jakosci obslugi. do tego lubi sie przymilac by zawyzyc sobie sume na fakturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napiszcie cos wiecej o tym michale. u nas niedlugo beda malowac a nie wiem na co sie nastawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cwaniak i bajerant, lubi sobie dopisywac ze np.pracowali dluzej niz w rzeczywistosci.robi po cichutku fotki półek i słucha czy stosujemy standard obslugi. Poźniej zdaje raporcik w krakowie.oślizgly typ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli trzeba uwazac na niego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, zwłaszcza że lubi bajerować dziewczyny...i tym lubi się chwalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
michał bardzo fajny facet lubi sie przymilac ale ten typ tak ma...zdjęcia robi ścian tych które ma malowac jak wyglądają przed malowaniem. nic nie zawyza zadnych godzin . musisz podpisac i fv i wszystko sie zgadza jak umiesz czytac. oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się z koleżanką wyżej prawda o Michale ... u nas też tak było zrobili to co mieli a fotki robili też tego miejsca które malowali... Więc nie ma co się denerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie kolezanki czy mozecie mi powiedziec czy ten rewelacyjny system Karo dziala tak jak powinien dokladnie chodzi mi o grafiki? Pytam bo od dobrego tygodnia jestem na urlopie i nie jestem do konca poinformowana na ten temat z gory dziekuje za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie kolezanki czy mozecie mi powiedziec czy ten rewelacyjny system Karo dziala tak jak powinien dokladnie chodzi mi o grafiki? Pytam bo od dobrego tygodnia jestem na urlopie i nie jestem do konca poinformowana na ten temat z gory dziekuje za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasz regionalny zrobił nam szkolenie z Karo, generalnie wszystko działa. Program łatwy w obsłudze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam też zrobił szkolenie. Z karo możesz nawet w domu układać grafik czy ewidencję, nie trzeba przychodzić do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny - powiedzcie , czy Wy dajecie radę? Ja mam serdecznie dość - przychodze rano i nie weim w co ręce włożyć! Gazety, maile, konkursy,sprzedaż przykasowa?Łatwo sprzedać mr housa?Gratuluję , bo ja nie umiem -kilka na tydzień to huk!Niewiele osób to chce kupić,a jak już kupią to raz i wystarczy. Cenówki nowe, a towaru brak! atmosfera nieciekawa -zaczęłam się rozglądać za nową pracą , ale najpierw wykorzystam urlop. a kiedyś było tak fajnie - jak ktoś narzeka na schleckera niech porówna z tym, co mamy teraz!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze wielkimi krokami zbliza sie dzien wyplaty... ciekawa jestem czy znowu laskawie o 18 dostaniemy czy moze w normalnych godzinach. A do kolezanki wyzej- u nas dokladnie tak samo z mrh na czele...zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uczciwe płacenie?nie w tej firmie! Naprawę wychodzicie równo 18,15, czy 20.15? Ile razy zdarzało się, że zostawałyście dłużej i kto Wam za to płaci?wykorzystujecie przymusowe, niepłatne przerwy? U nas żadna nie wychodzi!Bo każda boi się wyłamać, żeby nie było , że gorzej pracuje i pierwsza do zwolnienia;(((( Dostajecie kartki od wypłaty?wiecie, ile macie na godzinę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam pytanie do dziewczyn ze sklepów gdzie brak KLIMATYZACJI. W jakim obuwiu chodzicie bo ja w wczoraj po 2h w pracy miałam całe białe stopy (czyt. ODPARZONE!!!) bo musimy w te upały nosić pełne obuwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas też niema klimatyzacji chodzimy w klapkach czy sandalkach ale pełne obowie mamy na zapleczu w razie potrzeby. Był u nas kr i nawet uwagi nie zwrócił na te klapki. Słowa nie powiedział a przecież widział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest wyplata w pko !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewierze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze ktos jeszcze ma wyplate?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypłata jest...ale tylko te osoby ją mają które mają konto w PKO BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostałyście maila? "przed nami nowy tydzień, tydzień wielkich możliwości (wypłaty :))" jasne! za 1200 zł to tak zaszaleje, że normalnie klękajcie narody! Obuwie pełne obowiązkowo - czytałyście nowe wytyczne! A obowiązkowa darmowa woda? no kogo ja pytam, przecież oszczędzamy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No na michała to trzeba uważać lubi sobie poflirtować i nie tylko ciekawe ile dziewczyn złapał na te bajery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Złodziejki w tej firmie ti co druga,przecież nie ma odpowiedzialności a co wielkiego jak kasa co drugi dzień się nie zgadza na 30-50 zł.Troche sie dziwie bo w takim rossmanie jest ,chyba że dayli stać na takie okradanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Woda MUSI byc, a obuwie pelne byc nie musi ma byc bezpieczne, poza tym jak wymagaja to powinni nam zapewnic ale wszystkie wiemy ze to co w normalnej firmie jest norma to u nas jest czyms nieosiagalnym.... a komu jeszcze wplynela wyplata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Złodziejki pffff... Niech każda sądzi po sobie samej, widocznie autorka powyższego wpisu często na kasie musiała "mylić" się na swoją korzyść... U nas pomimo tego że nie ma odpowiedzialności każdą różnicę pokrywamy z własnej kieszeni. Nie musimy, mamy za to czyste sumienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to macie czyste sumienie bravo ,ale chyba jesteście wyjątkiem niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×