Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
W zamian oferujemy: stabilną pracę możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie pracę w stale nastawionym na sukces zespole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz maja byc po 3 osoby na sllepie a calkiem niedawno chwalili sie w jakiejsc gazecie ze 4-5 osob pracuje na sklepie tak jasne kolejne klamstwo. tak w ogole to mogliby cos do nas napisac jak dyrektor b.przyszedl do pracy to taki list nam ladny mapisal jak to bylo zle ale teraz bedzie dobrze jak tylko razem bedziemy pracowac my to robimy tylko towaru coraz mniej wiec czym mamy pracowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny jak to jest ...z tymi zwolnieniami u mnie jeszcze nikt nie był ale jak zwalniają jedna z 4 to niedługo ktoś będzie... i co zwalniają a godziny bierze reszta czy jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Godziny bierze reszta?hahahahahahahaha Dziewczyno czytaj forum Zwolnia jedna a dwom obetna godziny o polowe kierowniczka pozostanie bez zmian Dzisiaj nic nie wiesz a jutro mozesz otrzymac wypowiedzenie Tak wiec szukaj nowej pracy poki mozesz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy kogoś z Krakowa (mam na myśli sklep) zwolnili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzwonia do kierowniczki i mowia prosze wydrukowac wypowiedzenie jest w @ godziny sa po prostu likwidowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akcja lato to świetny pomysł:) oby takich więcej:) obrót w ciągu tych dwóch dni wynosił 150 % normy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie twierdzę że akcja lato to zły pomysł ale robienie jej podczas gdy sklep ma takie braki w towarze bo dostawy wstrzymane szafy puste to jest głupie co z tego że przyjdzie więcej klientow tych dniach może nawet tych co do nas od dawna nie zaglądali jak podstawowych produktów brak i tylko się utwierdzą w przekonaniu że dobrze robili nie robiąc u nas zakupów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd macie towar na te 150%normy ? my świecimy pustkami chyba że to kolejna propaganda jakiegoś KR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paranoja goni paranoję ciekawe czy p.D>B utrzyma porządek i czystość w swoim mieszkaniu za 35zł. To wręcz poniżej krytyki osoba nie mająca chyba pojecia o czystości i o kosztach z tym związanych może coś tak kretyńskiego wymyślić.Udzilają wywiadów że jest och ---ach a same wiecie że jest nie ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwalniają za wyniki i średnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, nie siejcie plotek, bo potem wychodzimy na idiotki.Godzinne bezpłatne przerwy nadal są;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie w regione tej porabanej D.Z. bo u nas nie ma od kilku lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na czym polega "godzinna bezpłatna przerwa"? Pierwszy raz słyszę o czymś takim? I kiedy się toto odbywa, to zamykam sklep? Czy koleżanka specjalnie przychodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie przy 8,5 h pracy powinno się mieć 15 min płatnej i pół godziny bezpłatnej przerwy. A przy 9 i więcej godzinę bezpłatnej przerwy. Chyba oczywiste jest to,że ktoś inny musi być w tym czasie w sklepie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas takiej przerwy nie ma - robia was w bambuko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety jest to zgodne z kodeksem pracy, na szczęście jest także nieobowiązkowe i zależy od pracownika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest zależne od pracownika!pracuję od rana do wieczora - mam wpisaną przerwę i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpisać przerwę to ja sobie mogę, ale jak to zrealizować w praktyce jak jestem sama w sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam pytanie zatrudniamy teraz dziewczynę na czas urlopów niewiem jak to dokładnie rozpisac w grafiku czy jeśli jedna dziewczyna idzie na urlop tygodniowy czyli 20 godz to czy nowa dziewczyna musi w tym tygodniu wypracować tylko 20 godz czy może więcej ? Czy mogę rozpisac grafik tak żeby tylko liczba godzin na koniec miesiąca sie zgadzała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Likwidują komuś ochronę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli idzie jedna 20h na tydzień a później cięgiem oczywiście Ty na 2 tygodnie np i swoim dziewczynom zostawiasz połowe własnych godzin a nowej po 20 to masz dla niej 60h do rozdysponowania w tych 3 tygodniach ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odpowiedz właśnie nie byłam pewna czy sztywno muszę trzymać się tych godzin ze jak 20 to 20 tygodniowo i nic więcej ale jeśli maja mi się godz zgadzać w ogólnym rozliczeniu to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
D Z do zwolnienia !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to dz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze P.N

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może D.Z.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wdf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze ddz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×