Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
plan naprawczy został wyslany do osób,które miały niski koszyk sprzedażowy. Mają miesiąc czasu na poprawę wyników... A o co chodzi z tymi wpłatami do banku? Mają się nie kumulować jak my wysyłamy 2 razy w tyg... :s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co jesli nie naprawimy planu.przeciez koszyk musze zrobic ale gdzie ten towar aby wykonac zadanie potrzebujemy towaru i to nie tego co zalega od miesiecy tylko nowy papier toaletowy zewa to luksus dla nas nie osiagalny.....nie damy rady trzeba sie pakowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba za to nie zwolnia ze macie brak koszyka bo co robic jak ktos chce loda gazete lub lizaka?nie sprzedawac i udawac ze nie moge obsłużyc bo kasa sie zawiesiła?mam mieć zal dziecka ktore wola loda bo upal?sad pracy tylko moze nam pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my też dostalysmy pla nnaprawczy-spoko mozna go wykonac jesli bedzie towar...na najblizsza promocje nie mamy polowy rzeczy z gazetki. makakra-obawiam sie ze to poczatek konca Dayli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy pretekst jest dobry!;/ to też jest sposób na podjudzanie jednej na drugą :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plan naprawczy?Dobre sobie. Przepraszam bardzo,a czym mamy wykonać ów plan? Na półkach puuustki,towaru brak,klient wchodzi i wychodzi z pustym koszykiem. Dział dziecięcy - pusto,chemia-pusto,pielęgnacja twarzy-pusto,pielęgnacja ciała-również. Niech ludzie na górze zaczną w końcu myśleć! My chcemy tylko towar! Później możemy rozmawiać na temat wartości średniego koszyka i innych irracjonalnych pomysłów! W Waszych oczach wszystkiemu winny jest pracownik!G***o prawda! Gdyby był dobry towar,ciągłość w dostawach nie byłoby takich problemów jak niewykonany plan!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram koleżankę w 100 procentach a co myślicie na temat roznoszenia gazetek? To ma być częścią super planu naprawczego dobre sobie już pedze roznosic gazetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ktoś podpisał i potwierdził e mail ten plan naprawczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktos podpisał i odesłał to znaczy , że się z tym zgadza i jeśli nie będzie poprawy to wylatuje na bruk.A firma nie ponosi konsekwencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież tego planu naprawczego nie trzeba nigdzie wysylac. w @ było napisane zeby go wydrukowc ,podpisac i wpjac do segregatora wiec nie przesadzajmy. U nas dziewczyna poleciała z powodu "slabych wynikow sprzedazowych"...kazdy powod jest dobry zeby 'zaoszczedzic'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawie wszytkie tzn pracownice dayli jesteście nienormalne. Godzicie sie na wszystko co wam zapropunuje ten obóz pracy. Dziwie się wam bo trzeba miec szacunek do samego siebie. Ja osobiscie wchodząc do Rossmana nie widziałam nigdy pustych półek a tutaj nie nie widzę nigdy pełnych. Pozdrawiam wszystkie niewolnice z tego obozu pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpisany przez Was drogie kobitki plan naprawczy ma na celu zwolnienie pracownicy bez możliwości domagania się przez niej żadnych roszczeń z tytułu odprawy itd. itd. Podstawowa rzecz to nie podpisujcie nic od razu tylko konsultujcie to bo firma ma swoich prawników i oni pracuja dla niej a wy jesteście same..... Ja odeszłam i mam na Dayli wyj....ne.... Ha Ha Ha !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny widziałyście plakacik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja także otrzymałam ów plan. Z waszych komentarzy wnioskuję że mam go nie podpisywać, ale co mam zrobić jak kierowniczka zmusi mnie do jego podpisania bo sama nie będzie chciała mieć problemów? z kim mam coś konsultować bo już sama nie wiem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki plakacik??? co tam znów wymyślili za hit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plakacik o tym że klient dostanie 50 zeta na zakupy jak nas podkabluje ze nie dostal paragonu masakra!!! A teraz coś na poprawe humorku jest wyplacina w bzwbk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem co to znaczy,że kierowniczka zmusza...... kierowniczka to niech meża zmusza w domu,żeby jej minete puknął.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszcie dziewczyny,które z Was tak dają się zmuszać to ja też Was do czegoś zmuszę... :* A mam niecne zamiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZMUSZANIE PRACOWNIKA DO CZEGOŚ=MOBBING !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ja chciałabym którąś z was zwolnić bez konsekwencji finansowych to też bym wam dawała zadania niewykonalne,które by były powodem do tego. Wiadomo,że bez towaru koszyka nie zrobimy. Dlatego podpisujcie wszystko dalej a szybko wylecicie i to z wielkim hukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
program naprawczy === sie rychłe zwolnienie ...tak nas firma bezkarnie załtwia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIEPRAWDA!!!!! ZAŁATWIACIE SIĘ SAME!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to znaczy"zalatwiacie się same"?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpisujesz pierdoły to szykujesz bat sama na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A GDZIE TEN PLAKACIK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tylko raz nie zrobiłam laski Kr i wyleciałam!!! Pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malarzy zaliczyłam wszystkich i mieli z nim pogadać ale chyba jeszcze nic nie gadali bo narazie do mnie nie dzwonił... Co radzicie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to po kolejce +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
same zapracowały na to mądre od kolejki plus...by nawet klient z gory miał nas za złodziejki jakies .... i utwierdzał sie w przesłaniu ktore mu firma podsowa ...tak nasz pracownik to złodziej i ty też go dla nas pilnuj..... ŻAŁOSNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chyba zaczne mowic klientom ..przepraszam ale loda czy gazetki niemoge pani sprzedać bo moge wylecieć z pracy więc bardzo prosze pofatygować sie do sklepu obok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×