Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Czy ktoś już podpisał ten "plan naprawczy"? Szkoda,że nikt nie rozumie,że to wszystko nie zależy od nas. Obarczają nas winą za to że mamy niską wartość koszyka. Jak koszyk może być wysoki skoro towaru brak a ceny kosmiczne. Akcja paragon po prostu rewelacyjna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie wytoczylam wojnę KR i tak szybko nie skoncze. Śmiechu warte żeby tak traktować ludzi, zarówno nas pracowników jak i klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a akcja paragon to juz śmiech na sali. Jak SA 4 dziewczyny na sklepie to ktoś może zarobić nawet 200 zł. Zloty interes...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaką wojnę wytoczyłaś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jaka reakcja bedzie kr jak sie dowie ze nie podpisze żadnego planu naprawczego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość126
odwal się od dziewczyn z koluszki co wam zrobiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przyszłym tygodniu ide do prawnika z tym smiesznym planem naprawczym, prędzej nie podpisze, niech mnie zwolni jak chce, jej święte prawo, ale ja tez swoje mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przyszłym tygodniu ide do prawnika z tym smiesznym planem napraw czym, prędzej nie podpisze, niech mnie wolni jak chce jej święte prawo, ale ja tez swoje prawa mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, a które regiony dostały ten cały plan naprawczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elfka844 daj znań co ci powiedział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy że paragon dasz razem z reszt ą wydaną i już nie ma problemu, my zawsze tak robiłyśmy, co do koszyka to ja mojemu KR powiedziałam albo obrót i klient albo koszyk, wyluzujcie, jak przestaniecie same nakręcać to wszystko to jest o wiele prościej, robię co mam robić i nie przejmuje się bzdurami bo one są i będą a pracuję tu już ponad 5 lat,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam pytanie czy grupa inwalidzka naszemu prezesowi juz nie starcza i zwalnia tych co maja grupe czy tych co jej nie maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też pracuję 5 lat i wydawanie paragonów z resztą nic tu nie da. Dla mnie to pismo o wydawaniu paragonów to sposób na zabezpieczenie się i możliwość zwolnienia bez odpraw. Góra i tak zawsze uwierzy klientowi, a jak będzie chciała kogoś wyrzucić, to nawet sobie wymyśli niby klienta, który niby nie dostał paragonu i zwolni za brak standardu obsługi klienta dyscyplinarnie. Albo powiedzą,że albo napiszesz sama wypowiedzenie, albo dyscyplinarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cel naprawczy dostał region dostał tej c..py D.Z.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak tam akcja lato?Nas niedlugo czeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA PIERDOLE TE PARAGONY I REGIONALNEGO BO TYLKO TYLE MOGE I NA NIC WIECEJ NIE MAM WPŁYWU! PARAGON MOŻESZ WYDAĆ A KLIENT MOŻE TWIERDZIĆ ZE GO NIE DOSTAŁ. CHODZI O TO ZEBY BYŁ PRETEKST DO ZWOLNIENIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To długo nie potrwa dz\iewczyny. Biedronka tez fikała na lewo i prawo ale sąd pracy ją wyprostował raz dwa. Pogadajcie teraz z pracownikami biedrony. wszyscy sobie chwalą tam pracę. |Dayli też zaczyna dostawać pozwy od tych dziewczyn które nie dają się zgnoić i zaczyna płacić kary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanko ale mnie rozbawiłaś,jako kierowniczka zarabiałaś marne grosze ???? to zamień się z nami kasjerkami !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyczyn działań mobbingowych jest bardzo wiele. Najczęściej kształtują się one ze względu na kształt i typ społeczeństwa. Wysokie bezrobocie i groźba utraty pracy sprawiają, że pracownicy są skłonni wykonywać każde polecenie przełożonego. Większość z nich w trosce o swą pracę boi się walczyć z takimi działaniami. Często osoby które sprzeciwiają się takim działaniom są bezzasadnie zwalniane. Przykładem tego typu mobbingu może być rozgłaszane przez media w ostatnim czasie, fałszowanie rzeczywistych godzin pracy. Pracownicy pracowali nawet więcej niż 12 godzin, natomiast w ewidencji wpisywano standardowe 8 godzin. Większość z nich nie sprzeciwiała się takim działaniom, a nawet świadomie podpisywała sfałszowane dokumenty, gdyż zastraszani byli przez swych przełożonych. Mobbing odnosi się nie tylko wobec wszystkich pracowników, jak w powyższym przykładzie, ale również wobec jednostki. Najczęściej jest to narzucanie zbyt dużej ilości obowiązków, częsta krytyka i oskarżenia, czy przywłaszczanie sobie efektów cudzej pracy. Tego typu zachowania spotykane są nie tylko na linii pracodawca-pracownik, ale również pomiędzy pracownikami. Nadmiar pracy, najczęściej nasuwany jest młodym pracownikom. Ci będący dłużej stażem w danej firmie i instytucji szykanują takie osoby i grożą donoszeniem do pracodawcy o niedostatecznych kwalifikacjach, czy potencjale nowo zatrudnionego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Innymi przyczynami mobbingu może być zbyt chimeryczne nastawienie pracodawcy. Nie liczy się dla niego zdanie oraz poglądy pracowników. Sprzeciwienie się jego decyzjom, czy przedstawienie odmiennego zdania powoduje spłynięcie większych obowiązków na taką osobę. Taki pracodawca nie zważa na prawa pracowników, nakładając na nich większe wymagania i poświęcenie. Często jedna osoba wypełnia obowiązki kilku, mające na celu obniżenie wydatków, a co za tym idzie większe dochody firmy i pracodawcy. W celu podwyższenia wydajności pracodawcy ustalają nagrody dla najlepszych pracowników, mające na celu zwiększyć konkurencyjność wewnątrz firmy i pracowanie ponad wymiarowymi godzinami. Do tych działań możemy też zaliczyć mobbing na tle seksualnym. Pracodawcy zmuszają swe podwładne usług seksualnych, grożąc, a nawet stosując przemoc fizyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoby najczęściej narażone na takie działania to osoby młode. Ich wzorowa praca, wysokie wykształcenie i duże możliwości powodują zazdrość i poczucie zagrożenia wśród współpracowników, którzy starają się oderwać od grupy taką osobę, często utrudniając pracę, przez zmuszanie do wykonywania dodatkowych zadań, często przewyższających ich kwalifikacje. Takim osobom nie dana jest możliwość wypowiadania się, a każdy pomysł jest krytykowany i wyśmiewany. Wśród starszych pracowników również można spotkać mobbing- tym razem ze strony przełożonego. Zwolnienie takiej osoby przed wiekiem emerytalnym wiąże się z wypłacaniem wysokich odpraw. Aby uniknąć takich wydatków, pracodawcy narzucają nadmiar pracy takim osobom, krytykują wyniki tych prac, dając odczuć nieprzydatność w miejscu pracy. Kobiety pracujące w typowo męskim zawodzie, czy mężczyźni w sfeminizowanym również padają ofiarami takich ataków. W tym przypadku wiąże się to przede wszystkim z wyśmiewaniem takich osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytajcie sobie trochę 3 powyższe posty a każda z Was znajdzie sobie sytuacje , w której się w naszej firmie znalazła.. Czy mam rację ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wczoraj po sprawdzeniu swojego przelewu juz złożyłam wymówienie i od razu pozew do sądu pracy. JUZ MAM DOŚĆ !!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie potrafi mi powiedziec w biurze dlaczego mi zabrali 220zł bo to tajemnica! Niedługo wogóle nie będzie wypłaty bo firma próbuje wszelkimi sposobami zaoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zgadzają Wam sie wypłaty?jak sprawdzacie, przecież w ogóle nie dają kartek;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie o to chodzi,że nie można sprawdzić. To nie pierwszy raz jak mi się nie zgadzało i już nie zamierzam więcej być spławiana przez biuro. Teraz to już kto inny się tym zajmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im więcej ludzi zgłosi się do sądu pracy tym lepiej,odszkodowania dla pracowników = bankructwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Źle naliczane wypłaty, zastraszanie że jak nie zwiększymy utargów to dyscyplinarka, co się dzieję???które regiony już cos podpisywały???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkim to podsuwają! Ja nie podpisałam i zobaczymy co będzie... Na tej robocie mi już naprawdę nie zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idzcie do rossmana , tam jest jak w raju pracujecie po 10 godzin za n najniższą idzcie tam tam na was czekają, tam nawet do kibla nie ma kiedy iść bo ciągle kolejki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×