Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
oj dziewczynki -nie chcecie dostać nagrody? tak trudno sprzedać kilka naście worków ?Ja sprzedałam ...4:) Nie zamierzam się biczować.niech góra sama sprzedaje za taką cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Judasz sprzedał Jezusa za 30 srebrnikow, to niektóre dziewczyny tutaj sprzedadzą po 100 worków dziennie by tylko dostać piękna nagrodę w postaci kosmetyków. U nas na szczęście żadna na głowę jeszcze nie upadła. Sprzedajemy tyle ile możemy. Jak ktoś nie chce po chamsku nie wciskamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny powinnysmy wspierać firme ktoś nie bez powodu wymyslil sprzedaż worków , pracujecie w tym sklepie i wykonywanie zadań należy do naszych obowiązkow i jako żetelny pracownik powinnyśmy dołożyć wszelkich staran aby wywiązać się należycie a jak wam się warunki pracy czy zadania do wykonania nie podobają to możecie sobie tylko po psioczyć albo wypie.....ć do innej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie nie podoba się spzedaz workow to won na wazw miejsce jest 10 osób co worki sprzedadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet 20 osób czeka w kolejce na moje miejsce, nie nadążamy z przyjmowaniem cv taki nalot chętnych do pracy w Dayli mamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Panią "Żetelną" prosimy o naukę ortografii. Nic dziwnego, że tego typu osoby najgłośniej tu krzyczą, nigdzie indziej analfabety nie przyjmą do pracy. Witamy w Dayli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widzę te Wasze błędy ortograficzne to mi słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie te najgłośniej krzyczące na forum to często albo największe niezdary w pracy albo paniusie, co to mają pazurki wymalowane, okularki na czole, pierdy przez telefon pociskające. Im ta praca pasuje, bo nigdzie indziej się nie nadają, nikt inny takiego "czegoś" nie zechce, więc nie pozostaje im nic innego jak udawać zadowolone gwiazdy w dayli.... Ps. te rozmawiające przez telefon w trakcie obsługiwania klienta to najbardziej mi działają na nerwy. Poziom tej rozmowy, podsłuchanej jakby nie było z musu, bo trzeba czekać jak skasuje, też pozostawia wiele do życzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny,a wy macie odrobinę godności i szacunku do własnej osoby? Wydaje mi się,że duża część z Was nie.Jest to przerażające i przykre,skoro wykonujecie najbardziej irracjonalne polecenia,często robiąc coś na przekór własnego sumienia. Same może kupujecie te wszystkie płyny,worki,żele? U nas naprawdę nikt już nie chcę naszej "kochanej" marki własnej,klienci patrzą na nas z politowaniem kiedy cały czas polecamy hmm...wciskamy mr house. A te osoby które tak zachwalają politykę firmy chyba upadły na głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm....a pro po akcji "Czerwony Dywan"... Sam wygląd przed sklepem i rockowa muzyka w tle zachęciła mnie do zajrzenia i zrobienia zakupów.Zrobiłam je na ponad 60zł i żadna z pracownic nie poinformowała mnie o produktach za 1 zł.,szkoda.Sama akcja - jak dla mnie na + . Pozdrawiam - była pracownica Schleckera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do goscia z 18.07 godz 10.00. Niestety kolego/koleżanko jeżeli zatrudniacie na 1/2 etatu to znaczy,że na 50% jego mocy i jaka płaca taka praca. I nie pitol bzdur bo inaczej się pracuje na cały etat a inaczej na jego część bo wtedy nawet nie przysługuje zasiłek po zakończonej pracy. A burdel macie kochani na sklepach ze względu na to,że nie potraficie zadbać o swój personel. Ja odeszłam sama bo potrzebuje pracodawcy a nie nadzorcy niewolników. Pozdrawiam Was wszystkie podłamane dziewczyny!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dayli ma takich pracowników na jakich ich stać. Krótko i prosto taka prawda. G***o nie pieniądz i ogrom wymagań=kiepski pracownik. Niestety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do goscia z 17.02 masz calkowita racje-placa malo wymagaja duzo. coraz wiekszy sajgon sie robi,zapier...jak dzikie osly a NIKT tego nie docenia. Szukam innej pracy i jak tylko cos znajde to rezygnuje z niewolnictwa pt.Dayli. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dayli jest dobre jak któraś lubuje się w sado-macho! Wtedy jest jej jak w raju. Ja olałam ten system i już zaczynam jakoś funkcjonować normalnie. W nowej pracy duuużo mniej stresu i 8h pracy i do domu do męża i dzieci. Teraz wiem,że żyje bo wstaję rano i z zapałem i uśmiechem ide do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie kiedy zaczynalam te prace bylam bardzo zadowolnona. Jak wszedzie sa wymagania wobec pracownikow ale niestety to juz przechodzi ludzkie pojecie. Codziennie kiedy mam isc do pracy czuje strach bo ktos nie zrobi zakupow za 25 zl albo ze sprzedam malo produktow przykasowych i bede miec pozniej nie przyjemnosci rozmawiajac z kierownikiem albo ze mnie zwolnia. Ja rozumiem ze od nas wymagaja ale nie dbaja o nasze dobro. Nie rozumieja ze jak sie jest samej na sklepie to ciezko cokolwiek zrobic i ze klienci nie chca codziennie kupowac workow i zakladac kart dayli skoro juz je maja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas dochodzi do tego jeszcze fakt że klienci do nas teraz nie przychodza bo na sklepie jest tak okropnie gorąco że nie chce im się chodzić bo nie ma czym oddychać kremów karmy dla psów boją się kupować bo za przechowywane w temp. 30 stopni dobrze na te produkty nie wpływa tak samo jak na pomadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy jesteście tępe, jaaaaa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się,że jesteśmy tępe !!!! Normalny by w tym kołchozie nie pracował!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak dziewczyny idzie z planem naprawczym. Czas rozliczenia sie zbliza! A u nas jest jest jeszcze gorzej... i lepiej sie nie zapowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
plan naprawczy wody magnesia mają dużo na magazynie a my nie możemy jej zamówić choć bardzo by się przydała bo stojak prawie pusty. Nowości nie można zamówić a już zdąrzyły się sprzedać. ręczników nie ma od tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupie p***y tylko jęczycie miałczycie i narzekacie DO ROBOTY NIEROBY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DO ROBOTY a nie opierniczanie sie i jeczenie o matko musze sprzedac worki co a biedna zrobie , o jeju musze raano wstac a taka jestem leniwa .....niedobrze mi jak tu wchodze i czytam te wypociny ....bllllleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedługo się poobrarzacie ,że trzeba sprzedawac cokolwiek a może szlachcianki sie wstydzą stac przy kasie i nedaj boże powiedziec ,,dzis polecam worki pp sa w bardzo dobrej cenie itp itd....'' Ale nieeee królewnie korona spadnie i co będzie kto bedzie miałczał jak zbity kot....blllleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzedac 10 do 15 worków to niejest żaden wyczyn no chyba ,że jestes niedorajda bllleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co zatkalo ? takie mądre wszystkie może skończy sie wasze jęczenie:{

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie mowi tutaj o tym ze wyczynem jest polecanie workow tylko o tym ze nie zawsze da sie ich tyle sprzedac jesli sa stali klienci. Przeciez nie beda codziennie kupowac worki na smieci czy ms house lub zakladac karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Worki w dobrej cenie czy ty wiesz o czym piszesz znasz ceny konkurencji ? Jeden rodzaj worków jest w promocji choć to i tak bez rewelacji cenowej za 10 sztuk worków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co do wartosci koszyka nie wiem jak mam wplynac na jego poprawe jesli niektorzy przychodza tylko po gazete, maszynke jednorazowa i nie chca nic innego. Lub jesli zrobia zakupy otrzymaja paragon a nagle przypomni im sie ze czegos nie kupili i przychodza znow z rzecza za 1 i tak caly czas:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie w dodatku ceny workow nie sa rewelacyjne. Jesli bylyby w promocji to sprzedaz na pewno by wzrosla a tak tylko slychac nie dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×