Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Poczta w sobote nie dzialala twlefon sluzbowy byl ok zobaczymy jak jutro ale jaja ciekawe jak sie z nami chca kontaktowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nic nie działa w tej firmie jak powinno !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę ,że jest to spowodowane brakiem zapłaty za faktury telekomunikacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to kur... niezłe jaja. Wszystkim nie działa? Czy są takie sklepu na których nie ma problemów z pocztą? a to może lepiej nie będą nas zamęczać głupimi mailami o worki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak tam mail??? działa komuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczta działa ale telefony nie działają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to pięknie chyba nie myślą że będziemy raporty na koniec dnia wysyłać ze swoich telefonów. Nie doczekanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba wymienić kartę sim,firma przeszła do plusa nowe karty przyszły w ostatniej dostawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas we wszystkie dni działała poczta, a telefon nie działał bo wymieniali karty na sieć PLUS i dziś już wszystko gra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam artykuł, a w zasadzie wywiad z kierowniczką z Krakowa. Chciałabym pogratulować wyglądu sklepu. Szkoda, że na innych sklepach tak nie jest. U nas półki świecą pustkami. Szkoda, że na innych sklepach nikt nie chce wywiadu przeprowadzać. Wygląda na to, że Kraków jest jedynym sklepem Dayli w całej Polsce, a inne są niewidzialne dla ludzi przeprowadzających wywiady... Jeśli chodzi o worki, pracuje w małym miasteczku gdzie wszyscy się znają i jak klientka trzeci czy czwarty tydzień z rzędu słyszy o workach to same mówią podchodząc do kasy "niech mi pani już tych worków nie proponuje, bo tu nic innego nie ma jak worki". Paranoja jakaś. Same się z nas śmieją, że tylko te worki i worki. Dlaczego nie znajdzie się taki co napisze, że to jest ściema i cyrk, tylko jak trzeba wywiad przeprowadzić to tylko na jedynym sklepie w Krakowie. Nie dziwie się skoro tam tak pięknie i towaru w brud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brud to może ktoś ma na sklepie, towaru może być w BRÓD, gratuluję pisowni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Krakowie są 4 sklepy a zdjecia że sklepu z kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Krakowie są 4 sklepy a zdjecia że sklepu z kwietnia Kwiecień to nazwa jednego z nich???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to cytat miał być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego nie dostajemy RMUA ?? jestem tu pół roku i nigdy nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Karo sobie wydrukuj , straszny problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety u nas nie ma takiej opcji wydrukowania...kierowniczka sklepu widzi tylko swoje RMUA a do naszych nie ma dostępu,więc niech ktoś mi tu nie pieprzy że mamy sobie wydrukować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coooo? To Wasza kierowniczka ma problemy ze wzrokiem albo z obsługą Karo. Sama osobiście swoim dziewczynom drukowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaj ścieżkę jak wydrukować te druki.Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny gdzie znajde ten wywiad kierowniczki z Krakowa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie Ja zwolnilam sie z tego burdelu,brakuje mi kolezanek bo fajna ekipa byla ,ale ide teraz z usmiechem na twarzy do pracy,jest szacunek dla pracownika i jest super,lepszej decyzji nie moglam podjac...trzymam za was kciuki i wytrwalosci zycze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarządzanie personelem (te dwie "twarze") informacje kadrowe lista podwładnych po prawej stronie wybierz rozwiną się opcje do wyboru wynagrodzenie trzeba pobrać nowy PIN, który przychodzi najczęściej do spamu, wpisać PIN i tam dalej już nie pamiętam, jak, a nie mam jak sprawdzić bez PIN-u, ale już nie jest tam trudno, filtruje się o jaki miesiąc chodzi, jest tam RMUA i wynagrodzenie rozpisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
RMUA to nie jest potwierdzenie wynagrodzenia tylko ubezpieczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie "pani Mądralinska" zapomniała napisać że RMUA to potwierdzenie ubezpieczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Mądralińska napisała wyraźnie, że tam jest RMUA i WYNAGRODZENIE rozpisane, czytajcie ze zrozumieniem. Widzę, że następnym razem lepiej się nie odzywać, człowiek chce pomóc, to mu się jeszcze dostanie. Dzięki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale burdel w tym waszym Dayli! Firma śmieć to i na śmieciówki zatrudnia! Kończy się umowa to zaczyna się śmieciowa! Pozdrawiam i współczuje Wam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi skończyła się umowa o pracę i zaproponowali mi zlecenie jak frajerce. Kurde po tylu latach pracy! Musiałam odmówić i od 13dni nie pracuje. Tutaj ludzi się olewa-niestety... A ja myślałam głupia,że już niewolnictwo zniesiono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zleceniu nie macie praw do niczego np.nie ma urlopu,nie ma kasy za nadgodziny jedyne co macie prawo to pracować. Dayli to polskie obozy pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już niedługo się skończy szkoda tylko ze ten durny prezes nie poniesie żadnych konsekwencji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O nie...ktoś się pomylił w pisowni to koleżanka potrafi zrypać, ciekawe czy taka skrupulatna w pracy jest... jestem tylko człowiekiem i też mam prawo się pomylić. No chyba, że koleżanka to chodzący ideał tak wiec kłaniam się nisko i wybieram koleżankę na prezydenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×