Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Żebyś wiedziała Koleżanko, bardzo jestem w pracy skrupulatna. I dziękuję za nominację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow, ale tu atmosfera :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha zajebista :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co słychac we firmie jest juz lepiej bo po forum widac ze prezes odbił sie od dna i firma wychodzi na prosta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa...zleceniówki dla wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa odbija się od dna.. umowy zlecenie, niepłacone telefony, już nie mówiąc o braku towaru na sklepie, bezsensownych przetowarowaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co taka cisza na forum??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo juz szkoda słów na to wszystko co się dzieje w tym bajzlu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kierownikom też chcą wrąbać zleceniówki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe kto im przyjdzie do pracy na umowę zlecenie... ktoś już podpisał taką umowę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje to prawie 10 lat. Wstyd mi za takie przygnębiające, niemyślące szefostwo, które nie ma pojęcia o handlu. Pozbyliście się kompetentnych kierowników regionalnych a teraz macie głąby. Czyli...głąby mają ..głąby. Resztka piwa, Puzzle, gazety bilety. Drogeria pełna parą. Proponuję jeszcze kącik sex shopu. Szkoda tylko, że papieru do d**y brak. Ale co tam. Ważne ,że puzzle są.Obroty wzrosną! Dayli troche już trwa ale nikt z klientów nie ma pojęcia co to za sklep. A jeżeli to słyszę..jestem w Schleckerze ale teraz tu nic nie ma jak kiedyś. Panie Bromboszcz, Pani pedagog i inni..spełniający się w swoim zawodzie...kr..ja bym was nie zatrudniła nawet na bazar sprzedawac chińskie skarpety.Zrujnowaliście to co mogło byc odrodzeniem firmy, konkurencją po bankructwie Schleckera. Nawet to spieprzyliście. Nie potraficie nawet dobrze sie wysłowić, napisać bez błędu. Reklama na stronie Dayli- Proszek Weiser Reisen ,, Starczy" na 60 prań. ..Starczy to jest ..uwiąd pani pedagog. Nie macie pojecia o handlu, o naszych danych, urlopach, wolnych księgowości, inwenturze. Mylicie nawet sklepy. Pytacie 100 razy w kółko o to samo. Przedtem nie było komputerów a ja miałam inwenturę i rozliczenie miesięczne wyliczone co do grosza! Wystarczył mi ..kalkulator. Jesteście żałośni!!!Burżuje ..bez mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo dla Pani wyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze powiedziane! Brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak tam atmosfera przed podpisaniem odpowiedzialnosci w poniedz,wraca pomysłodawca super pomysłu pt :Jak upodlić pracownika aby jeszcze mniej zarabiał i jak najwiecej robił ,ja juz nie pracuje bo i tak ci co nie podpisza to beda zwolnieni,a zreszta ta firma to juz dno wiec nie ma co żałowac - a szkoda bo prace lubiłam ale niestety to co robia ,to juz przesadzili i juz to ze lubiłam ta prace przestało miec znaczenie w moim zyciu i sie zwolniłam,i teraz mam swiety spokój mam inna prace i naprawde nie taka p******a jak ta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram w 1000000000 % tą dziewczyne co tak sie zajebiscie wyslowila ! skopiuje i zachowam na pamiatke ! :) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! calus dla ciebie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde szkoda ze to wszystko idzie w takim kierunku naprwde polubilam te pracę:-( Parę inteligętnych osób by zatrudnili takich co mają pojęcie o tym co mówią i co robią i moźe by to szło uratować a tak to jak titanik na dno pujdziemy:'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde szkoda ze to wszystko idzie w takim kierunku naprwde polubilam te pracę:-( Parę inteligętnych osób by zatrudnili takich co mają pojęcie o tym co mówią i co robią i moźe by to szło uratować a tak to jak titanik na dno pujdziemy:'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyko jestem ciekawa czy kapitan zejdzie ostatni czy będzie to taki kapitan jak z Concordi który pierwszy ucieka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A KTO PODPISUJE SIE POD ODPOWIEDZIALNOSCIA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś fajnie napisałaś ja też mam już długi staż pracy i bardzo ciężko jest patrzeć na te wszystkie absurdy które Ci debile wymyślaja Pamiętajcie najważniejsza jest sprzedaż worków PP perfumów Tiffi no i baby hour ile u was tych rzeczy się sprzedaje ?dziennie ? Czy ktoś ma jeszcze ochronę na sklepie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdopodobnie podpisalo tylko 20% - pewnie to te ktore nie czytaja a podpisuja. Dziewczyny od 18 to dopiero sie zacznie>:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestescie gotowe na zwolnienia,czy raczej podpisujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak widać zmieniają umowy czy ktoś podpisuje, czy nie Ja nie podpiszę - widać , że to zmierza ku upadkowi. Z towaru dużo nowości -widać złapali jeleni, którzy jeszcze nie wiedzą, że firma nie płaci faktur! to , czego potrzeba nie ma -biały jeleń, pielęgnacja dłoni i stop (szczoteczki, pumeksy, pilniczki, nozyczki itd),ziaja, farby, dzieciak, opalanie i tak można dalej wymieniać.;/ ale za to mamy wciskać towar, którego nikt nie chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem gotowa pożegnać się z tym bajzlem którego nawet firmą trudno nazwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny ja miałam wracać po macierzyńskim ale nie wrócę bo nie podpisze umowy zlecenie tym bardziej że nie byłam nowym pracownikiem jak szłam na macierzyński, to jest wstyd żeby tak traktować ludzi. Ciekawe kto im u nas zostanie jak praktycznie wszystkim się umowa kończy w tym miesiącu, ciekawe jak znajdą jeleni na taką umowę. Smiech na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieknie Pani wyżej napisała,od dłuższego czasu cisną mi się takie same słowa.jestem kierownikiem sklepu ale przestalo mi już zależeć.bo po co,jeśli kasjerom z którymi się pracowali tyle lat dają umowy zlecenie,to znaczy na nikim im nie zależy,a są pracownicy którzy robią naprawdę świetną sprzedaż .czy Kraków myśli,że teraz ktoś będzie sie starał???????oczywiscie mozna zawsze takiego pracownika wymienić na nowego ale nie sądzę by ktoś nowy sprzedawał super worki i inne nie koniecznie super produkty w naszych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa z 8:01 a kiedy ci sie kończy umowa?bo ja tez jestem na macierzyńskim i zamierzałam wrócic ale to co sie tam wyrabia to katastrofa jakaś!tez jestem starym pracownikiem i nie mam zamiaru nic piodpisywać a jeżeli wróce i po tygodniu mnie zwolnią to od razu sąd pracy ich czeka ja nie jestem z takich co siedza cicho pod miotła i za duzo se tez nie pozwole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jestem tez kierownikiem i nie dawno sie zwolnilam i jestem przeszczesliwa z tego powodu ! nie dam soba pomiatac :) pozdrawiam i wspolczuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to byłaś kierownikiem - już nim nie jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dowiedziałam się żeby podpisac odpowiedzialnośc to większośc sklepów ma najpierw szkolenie z tego zakresu; niech nasza pseudo firma nas też przeszkoli a nie każe coś podpisywac;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×