Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
A co ktos znow otrzymal wypowiedzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
164 sklepy na umowę na zlecenie?? a ma ktoś więcej tych ogłoszeń z worka? poza wielkopolską???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOLLL
Widzę,że zarządzający firmą dayli próbują za wszelką cenę zminimalizować wszelkie koszty, tak aby firma miała jak największe dochody...tylko problem tkwi w tym,że stanęli na rozdrożu dróg i nie wiedzą którędy droga...bo na pewno nie tędy, którędy kroczą...ja niczego podpisywać nie będę, Śmieszy mnie cała ta ich zabawa w sklep- bo tak to wygląda z mojego punktu widzenia... Pan Bromboszcz i pozostali z jego "teamu" raczej nie są poinformowani o konsekwencjach tych czynów...Dayli to statek na pełnym oceanie, który idzie na dno- niestety moje Drogie i my również się na nim znajdujemy...ja dziewczyny skaczę do wody i płynę ile sił, aby uciekać od tego całego "gówna"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto ma dostać w ogóle umowy zlecenie? wszyscy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy mogą nam z dnia na dzień zmienić z umowy o pracę na zlecenie? jakie w ogóle sklepy w wielkopolsce dostaną zlecenie? i skąd wiecie że ma być aż 164 sklepy? pytał ktoś kr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszelkie info o umowach zapraszam do swoich KRów... Po co się domyślać skoro oni wszystko wyjaśnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co oni wyjaśnia? każdy zostanie postawiony przed faktem dokonanym albo podpisze umowę zlecenie albo podziekuja mu! tak samo było z regionalnymi nie pamiętacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wogóle to powinnyśmy rozmawiać ze swoją kierowniczką a KR to nie powinien nas interesować. Tylko nikt nie ma odwagi zapytać bo dostanie zaraz opierdol tak jak zawsze i za nic. Praktyka zastraszania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja tez nic nie podpisuje i zycze wam szczescia w tym syfie mam dosc i bez bicia poddaje sie...nie dalam rady....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również :) jak koleżanka wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest mobbing. Zapewne jesli firma dostalaby pare spraw z tego powodu moze w koncu cos by sie zmienilo. Dziewczyny czy jest tu choc jedna osoba ktora nie czuje sie wykorzystana, pomiatana i ponizona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt sie nie bedzie z nimi szarpał o mobing,olac to i lepiej odejsc niz tonac i szrpac nerwy z bankrutem,lepiej juz nie bedzie otworzcie oczy swiat na DAYLI sie nie konczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie lepiej im wszystko plazem puscic niech robia co chca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoras podpisala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no przecież był @ że sprawa odwołana do powrotu szanownego B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co myslisz ze pan B uzdrowi system i wymogi ,spodziewasz sie polepszenia sytuacji w firmie czy moze tego ze pan b odwoła swoje wypociny,pomysl nikt nie wie o co chodzi w tych dokumentach,i trzeba czekac na BBBBBB,dziwne wprowadzaja cos a tylko jedna osoba rozumie co wprowadziła,chyba ze sam tez nie rozumie o co mu chodzi,ale ja i tak zegnam sie z firma ,tu juz nie mam co liczyc na polepszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiejszy mail od pani, która zastępuje B - "Kochani, Ogłaszam MEGA sprzedaż worków w związku z akcją, która rusza dla wszystkich sprzedawców i kierowników. Wydrukujcie plakat i powieście na zapleczu.Jest do zarobienia kasa dla każdego. Jeden warunek - sprzedaż nie mniej niż 120 szt tygodniowo. proste prawda?Wystarczy tylko dobra sprzedaż. Ruszamy do boju! POWODZENIA" - pisownia oryginalna. Już teraz wiem, że pana B zastępuje bliźniaczka jednojajowa! Ona naprawdę ma nas za debili (to kochana w dupę niech sobie wsadzi! - co to za poufałość???) Dokładnie dostaniemy 30 gr od worka, czyli jak sprzedamy 120 tygodniowo to dostaniemy ..36 zł!!!!!!!!!!!!!!!!!!! rewelacja! i mamy to podzielić na 3?naprawdę super kasa!! proste, prawda? Ruszamy do boju! Dziewczynko! (bo jasna sprawa, że czytasz forum) daj spokój z pisaniem mail, bo są równie przemyślane, jak ta cała procedura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha ale się uśmiałam z koleżanki powyżej :D Szacun :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A jaka jest atmosfera w Pabianicach,Koluszkach i Głownie,Poddębicach? Co słychać? " A u nas wszystko w porządku, jak zawsze :) a jaką mamy mieć niby atmosferę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu fajny konkurs typu: " sprzedajcie, a dostaniecie kasę" - czy za Agugu ktoś dostał tę obiecanę furę pieniędzy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie! góra!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My nadal nie dostałyśmy nagrody za drugi konkurs na koszyk w maju. W d**e niech sobie wsadzą te swoje konkursy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczcie się,że tu trzeba mieć wszystko na piśmie ze stempelkiem i podpisem. Tutaj słowo nic nie znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a za poprzedni konkurs z workami ktoś kase dostał? a agugu? a za koszyk? za czyste magazyny? my nie, mamy sporo zaległych nagród, wiec teraz niech sobie to w d...pe wsadza, a tak poza tym ci co chcieli już worki kupili, 3 tydz pchać to samo porażka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie weszłam na strony forum z 2009 roku, kiedy to zaczynałam pracę w te firmie. I poczytałam, że wtedy dziewczyny narzekały, że mobbing, że wykorzystywanie, że dużo obowiązków...itd. Od tego czasu w tej firmie jest sto razy gorzej, a my nadal w niej tkwimy... Pamiętam, że ja wtedy bardzo lubiłam tą pracę...nie było biegania za klientem...wciskania produktów z kasy...dostawa zawsze na czas...i towar jaki się zamówiło...przeterminowane i uszkodzone odsyłane co miesiąc...kasa na święta i za urlop, i za basen, i za kino, i za teatr...do regionalnego można było dzwonić o każdej porze dnia i nocy i zawsze uzyskało się odpowiedź na zadane pytania... Ład i porządek. Przez niecałe dwa ostatnie lata dałyśmy się dosłownie "zniewolić" i "zeszmacić". Ja mam dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Regionalny to niedługo bedzie po pyskach nas tłukł. Nie pozwalajcie sobie bo to ,ze to tak daleko zaszlo to tylko wasza wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a my we dwie poszlysmy sobie na l4 i mamy to gdzies.znajdziemy prace to damy wypowiedzenie. szok,jak mozna tak traktowac ludzi! góra powinna miec sprawe w sadzie za takie traktowanie i wykorzystywanie ludzi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo uwazam. Dziewczyny jak plan naprawczy? Sa jakies konsekwencje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy sa jakies konsekwencje to nie wiem ale jesli z tego powodu zwolnia mi dwie pracownice- dobre pracownice to juz nie bedzie mnie tak naprawde nic trzymalo. Pozdrawiam was .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zamierzam się zwolnić jak najszybciej, jak tylko znajdę coś innego, a nawet jak nie znajdę to chyba w najbliższym czasie się zwolnie bo to jest paranoja co się w tym dayli dzieje. Większego syfu dawno nie widziałam.. Traktują pracowników jak woły robocze i to za taką kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×