Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
My jak zanosilysmy na policje to pytali czy znamy tych co kradli jesli tak to sprawa konczyla sie mandatem ewentualnie placili za skradziony towar jesli nie znalysmy to byla cisza nie chciało im się szukać ale jak dostali na tacy imie i nazwisko to nie powiem.bo potrafili sprawe załatwić ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgrywasz na plyte i wysylasz do szanownych kadr-zeby Cie potem nie obciazyli brakami towaru na sklepie.(tyczy tych ktore podpisaly dokumenty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie dokumenty ????Przecież wszystko odwołane.....czyt. UNIEWAŻNIONE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasza firma Dayli to pralnia brudnych pieniędzy,chyba nikt nie ma wątpliwości,ze jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odwolane-masz to na pismie? oni twoj podpis nadal maja bo przeciez nie odeslali ani nie zniszczyli podpisanych dokumentow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro odwołane to każdej z Was powinni odesłać podpisane dokumenty. Inaczej mają Was w garści jak zawsze. Naiwne jesteście te co podpisałyście oj bardzo naiwne! Ja cieszę się,że odeszłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny czy wysyłacie jeszcze te głupie tabelki w sobote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy pewnie jaki region?? i kto u ciebie jest regionalnym??? my kiedyś miałyśmy tabelki teraz już ich nie wysyłamy....zresztą po co codziennie wysyłasz sms ze wszystkimi danymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat ja pisząc o odwołaniu czyli unieważnieniu ....nie mam się czego obawiać bo należę do tych co nie podpisały i poza tym już niedługo odchodzę bo na MAXA mam dość....wszędzie byle DALEJJJ ...Ale i tak uważam ,że te co podpisały nie mają się o co martwić i PRZESTAŃCIE JE CIĄGLE STRASZYĆ BO TO ROBI SIĘ ŻAŁOSNE.Uważam ,że te co straszą robią to dla zabawy .Bawią się waszym strachem.Jesteście po prostu wredne bo nie przychodzi mi na myśl inne słowo którym mogła bym określić wasze zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny odwołane to odwołane po co drążyć temat.. że powinni odesłać ale po co tyle dokumentów odsyłać... dajcie sobie już z tym spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslałam źe jakoś to bedzie źe zacznie to jakoś iść do przodu:'(płakać sie chce jak patrze na to jak traktuje sie ludzi ,drogi panie dyrektorze nim sie pan obejrzy to z dobrze prosperującej firmy zostaną zgliszcza.Oddani pracownicy którzy dbają o to źeby pana kieszeń była pełna,odejdą.Proszę się obudzic bo będzie za pózno,klienci juź omijają nasze sklepy bo po co mają przyjść po worki,po mister szajsa.Ja napewno odchodze bo juź w cuda w DAYLI nie wierze a tylko cud moźe pomóc.Szkolenie po co jak głupiegi zmywacza klientka nie dostanie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jakie piękne dostawy otrzymamy... mnie już nic nie zdziwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kiedy macie dostawy, bo my tak we wtorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mieliśmy wczoraj. I była sporawa dostawa i przede wszystkim przyszło to co na prawdę brakowało. Może te dziury się trochę zapcha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to liczę na to samo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tam nic nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kopiuj wszystko tępaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale po co koleżanko ten "Tępak".Czy ty już nie potrafisz odpowiedzieć bez obrażania??????Czy naprawdę wyżarło ci już ostatnie komórki odpowiedzialne za coś takiego jak szacunek dla innych.No wyobraź że jest coś takiego ,ale chyba nie na twojej półce intelektualnej.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci co mają dostawy po niedzieli, będę świecić oczami w poniedzialek przed klientami Razem z plakatami przyszla książka- 43 strony zmiany cen od 22.09 Niektóre produkty drożeją od 5 do 10zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo, to jest właśnie szacunek naszej firmy do nas i do klientów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możecie mi powiedzieć jak zaksięgować towar? Kierowniczka jest na wolnym i nie odbiera :/ sklep z wołowa kto tam ku..a pracuje pytam się kto? odpowiedz : tępaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzcie mi czy oddajemy puste kosze? bo My na jednym mamy już 4 rozłożone i z chęcią byśmy je oddały...Można tak? znowu Wołów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takich perełek mam dużo ale Wołów wiedzie prym :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy nic nie wiecie idźcie na taśmę do fabryki PRZYLKEJ DOKRĘĆ, PRZYKLEJ DOKRĘĆ , PRZYKLEJ itp. wy się nie nadajecie do pracy w dayli za tępe jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejna perełka ;;;;;Witam dostałyście teraz z dostawą zmywacze bielenda bo są w gazetce a ja ich znowu nie mam CO NAS TO OBCHODZI NIE ZASMIECAJCIE SKRZYNKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Ci się nie podoba droga koleżanko to nie czytaj takich maili tylko zajmij się robotą !!! Nikt Ci nie karze odpowiadać. Dziewczyny czegoś nie wiedzą to się pytają po to mamy maile do siebie. A co chwile są nowe dziewczyny zatrudniane bo co chwile się ktoś zwalnia więc może nie były dobrze przeszkolone bo nie było czasu.. Więc daruj sobie zajmij się robotą i zamknij się bo to co robisz jest żałosne, po co tu wklejasz te maile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam pytanie wypowiedzenie do dayli mam wysłać drogą pocztową czy mailowa i do kogo to konkretnie zaadresować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej.Daj swojej kierowniczce a ona powinna wszystko dokonczyc...Ciebie nie powinno nic obchodzic...ona powinna to zalatwic.Ja tak zrobilam,dalam w piatek i od tego dni liczylo mi sie juz wypowiedzenie...najwazniejsza jest data a to kiedy ona to wysle to juz jej problem...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za odpowiedź :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×