Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
ja myślę że ten kretyn planogram zerżnął z ustawienia schleckera i ten towar który wówczas był zato nie ma zupełnie nowych rzeczy które akutalnie sąnie mówiąc o błędach tak jak pisałyście męskie z damskimi np. :) ale za to kasę dostają pewnie niezłą może niech zapytaja jak to dobrze ułożyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a koperty bezpieczne macie?? bo ja ich nie mam od kilku tygodni...może owinę w papier toaletowy i do sejfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja układam towar wg. siebie, nie korzystam z tych planogramów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owin w polecenia przelewu ktorych tez nie dostajemy a pptrzebujemy ich bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no w papier toaletowy ...o ile ozywiście starczy z budżetu na zw ..heheh ja też tego nie kumam... zamykamy we wtorek zostaje 100 moje i mam je na rano w koperte kładę np 1500 jako sejf i 100 w kasete pogotowia... ok to moje ... mam w koperie 1600 teraz koleżanka ...też jest we wtorek ...zamyka... ma do sejfu 1200 i 98 pogotowie... ok pakuje w koperte i wie że 98 ma na pogotowie i 1200 musi wpłaci do banku... ale dopiero w piątek będzie w pracy... no trudno...mi kasy nie wypłai bym wpłaciła bo zamyka sama... ale cały burdel dopiero sie zaczyna... w środę jestem ja (ok mam swoją kopertę ...) otwieram i pracuję ... przychodzi 2 koleżanka....i co? zaczyna sobie pustą kasetką? a w czwartek jeszcze 3 koleżanka/... i co też pustą zaczyna???... hmmm.... w piątek spoko będzie ta pierwsza kasę wpłaci i swoje 98 ma.... co za burdel.... ma ktoś jakieś pomysły... jak się za to wszystko w środę zabrać??? to chyba firma powinna nas tego nauczyć i wytłumaczy anie same a jak żle wymyślimy to może jeszcze konsekwencjami będa straszyć....blleeee ja bym chciała dobrze wykonywać swoją pracę ale firma skutecznie mi to utrudnia zamiast POMAGAĆ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczynki przestancie sie tak stresowac ,my na sklepie robimy co nalezy a moze i az nadto a to co oni wymyslaja to jest poprostu przykre zamiast nam pomagac mam wrazenie ze sa przeciwko nam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczynki przestancie sie tak stresowac ,my na sklepie robimy co nalezy a moze i az nadto a to co oni wymyslaja to jest poprostu przykre zamiast nam pomagac mam wrazenie ze sa przeciwko nam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dostałyście już nowe kasetki bo miały być każda miała mieć swoją a tak co mam wyjąć pieniądze przecież to sensu nie ma najmniejszego? Jezu jak nad tym zapanować !!!! Halo łysy rusz głową !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogi P.Dariuszu naprawde szanujemy swoja prace i wiec dlaczego Pan przestal szanowac Nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podpinam się do pytania P.Dariuszu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A I JESZCZE JEDNO-MIALAM TAKIE MADRE DZIEWCZYNY NA SKLEPIE KTORE NAPRAWDE SZANOWALY SWOJA PRACE,(Schleck er) A TERAZ CO? mam takie przy calym szacunku do worka ktore juz na dzien dobry stwierdzily ze jaka umowa taka bedzie ich praca.Czy naprawde takich pracownikow potrzeba tej firmie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My rozmieniamy kase z sejfu, ale nigdy nie bierzemy bo tak nie wolno sejf musi grac. Ja mam to gdzies jak na razie bedziemy wplacac tak jak było nikt dokładnie nam tego nie wytłumaczył a pan dyrektor jak zwykle nie odpowiada bo i po co mamy dwie kasy i jeden sejf to co mam sobie trzecią dokupic i moźe kase:-P a jak co to niech mnie zwolnią juz i tak mam tego dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie ich pomysly maja sie nijak do rzeczywistosci sklepowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważajcie z tym podpisem bo to jest niby że przyjęłyście do wiadomości a się okaże że ją właśnie podpisałyście bo jak może być inaczej skoro ta procedura już od środy jest wdrożona !!! my niczego nie podpisujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teź bardzo lubiałam swoją pracę, ja do pracy szłam z radością choć był czasem taki kołomyj i ******le cieszyłam się jak klient wychodził zadowolony i potem przychodził bo mu dobrze doradziłam, i jeszcze znajomych przyprowadził.A dziś co worki mr szajs aź wstyd,i sflustrowana obsługa albo taka co ma gdzieś czy i jak pracuje dalej tak i zrobimy stype po dayli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ale pogotowie kasowe zostawiacie w kasie a nie bierzecie ze sobą bo co zostawicie koleżance pustą kasę, ja p*****le myślcie też czasem a nie czytacie tekst bez zrozumienia.... kasę do banku chowasz w kopercie z Twoim imieniem i nazwiskiem a pogotowie zostawiasz w kasie, chyba że jesteście na tyle chamskie żeby spakować koleżance kasę i zostawić ją z pustą kasą niech sobie radzi bez jaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również tak myślę,że te 100 zł,które mamy mieć ,to będzie miała każda z nas a co do banku to nie martwmy się na zapas wszystko okaże się w praniu,bo jeśli mamy 2 kasetki to rzeczą normalną jest ,że bierzesz 1 lub 2 nawet jeśli mamy 3 dziewczyny na sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę że tu jak w polityce, jak jest burdel i nie potrafią tego ogarnąć to tworzą kolejny, żeby pierwszy zatuszować...panie Bromboszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wprowadzają nam kolejny chaos, jakby mało było tabelek i innych bzdur do wypełniania, mnóstwo papierologi ...a miało być łatwiej dzięki komputerom, totalna porażka, może najpierw by skupić uwagę na trafny towar i odzyskanie klientów, bo jak na razie klientem nie mam kiedy się zająć bo w kółko wypełniam pieprzone tabelki itp. a i tak nie ma tego co być powinno standartowo. Zaczynacie jak zwykle od d**y strony niespełniające się na swoich stanowiskach drogie szefostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie czytamy ze zrozumieniem!!! żadnych pieniędzy w kasie nie możemy zostawić tylko wszystko ma być w kasetkach które będą zamknięte i jedna drugiej nie może zabrać żeby mieć na drugi dzień jakies pogotowie kasowe bo to by była kradzież a tak w ogole to będziemy operowały jakimiś hasłami których nie masz prawa udostępnić koleżankom !!!! brawo kolejny genialny pomysł..... !!! także najlepiej wyjdzie na tym ta która pracuje bez wolnego i najlepiej całymi dniami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sobie zabieraj te pieniadze, my bedziemy zostawiac pogotowie kasowe w kasie i koniec kropka kto mi zabroni? Przeciez nie zostawie dziewczynie pustej kasy ja p*****le, nigdzie nie pisze zeby sobie pogotowie zabierac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak w ogóle ktoś zapytał D. B. o to jak mamy zabrać pogotowie kasowe z kasy do swojej koperty i zostawić dziewczynie pustą kasę?? przecież nie jest nas dwie na sklepie żeby jedna wzięła z jednej kasy a druga z drugiej jak można być takim głupim i wymyślić coś tak głupiego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ależ wy macie problemy, ja nawet czasu nie mam aby coś napisać, bo pełno ludzi, szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tu jakos czas znalazłaś by napisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wam się podoba to całe zamieszanie i na koniec wszystko zostaje po staremu:-/panie dyrektorze moźe zacznie pan zatrudniać ludzi w biurach nie tylko ze względu na ładną buzię ,bo chyba tak są zatrudniani bo zero wiedzy:*)Mamy naprawdę duźo roboty a tu jeszcze to zamieszanie to tylko w Dayli:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejny pie... y pomysł dyrekcji. Jak mamy wydawac nawet do 50 zł? procedura kilkanaście stron a wszystko sprowadza sie do ograniczenia pogotowia kasowego,dalej mamy zostawiac w kasetce, bo innych nie ma. to jest żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to zostaje po staremu? O co chodzi bo nie ma mnie w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok. 17 -ej przyszedł @, że w związku z tym, iż nie dotarły czarodziejskie skrzyneczki dla każdej z nas, procedura jest odwołana. Plus odkrywcza informacja, że jutro TRZEBA wydrukować raporty miesięczne z kas fiskalnych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ż E N U Ł A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się że ktoś na górze robi sobie z nas po prostu JAJA i ma z tego ubaw po pachy bo to się w żadnych normach nie łapie.To już nawet nie jest śmieszne .Dziewczyny a może to wszystko nam się wydaje .Może to jest jakiś Matrix. Już nie wiadomo co o tym myśleć.Ale to przecież są wszystko ludzie po studiach i zdawać by się mogło że powinni reprezentować sobą jakiś poziom inteligencji a nie bary mleczne ,ale można się pomylić.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×